» »

Euro Jackpot

Euro Jackpot

1 2
3
4 5

vostok_1 ::

blackbfm je izjavil:

Ker ne prenašam dobro stresa, ko bi mi potencialni investitorji dihali za vrat. Prav tako mi je izredno neprijetno manualno obdelovat potencialnega finančnega angela.


ne meči si peska v oči, sigurno nisi iz pravega testa za podjetje z več 10 zaposlenimi


Odvisno v kakem razmerju bi bili seveda. Obvladovanje zaposlenih mi ni težava, bolj me jebe promoviranje podjetja.

zuz3k ::

http://www.radio1.si/strani/Oddaje.aspx...

zgleda ma dobitnik idiota za prjatla :O
Life is a psychological game.

oo7 ::

zuz3k je izjavil:

http://www.radio1.si/strani/Oddaje.aspx...

zgleda ma dobitnik idiota za prjatla :O



Res je:))
Pravi, da ne sme preveč povedat pa je povedal skoraj vse razen imena ne;((

Edino ni mi jasno kaj je mislil s tem, da je vplačal 8?? A je to mogoče mislil 8 stolpcov?

Če je pa vse res potem pa je šel denar kar v taprave roke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

zuz3k ::

tip je zmeden, govoril je o igri na 8 cifer, kot je loto, eurojackpot ima samo 5+2

možno, da je use skupaj fake in preusmeritev javnosti na napačnega dobitnika nekako preveč
podatkov je podal

če pa že na tapravega, bo spoznal, da denar ne osreči ljudi, prej kot srečo in mir bo imel
ob sebi nemir - prijatelje, ki ga bodo nonstop žicali in vse zblebetali, kot je tale kar po radiu


sicer podpiram takšne igre na srečo, a z nižjimi možnimi dobitki, da si vsak nekako opomore,
si kupi hišo, avto, en vikend in ustvari bodoči biznis

Takšni zneski o dobljenih miljonih pa mora dobitnik kvečjemu zapustit našo malo Slovenijo,
sicer ga začnejo vsi žicat, še kakšna mafia mu diha za ovratnikom in goodbye mirno srečno življenje
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

vorantz ::

Ma sploh ta radio 1 je za ustrelit
Že od sobote dalje vsako sekundo drocajo ERMAGERD KDO JE ZMAGAL DEJTE NAM POVEDAT DA MU GREMO ZJEBAT ŽIVLJENJE

Cifix63 ::

Pičica ej..je ta Slovenija primitivna. Da te mine do vsega...

oo7 ::

Včeraj šlo 17.283.821,50 eur na Hrvaško.

zuz3k ::

Life is a psychological game.

Cifix63 ::

Če bi samo še malo mučkala in razmišljala..bi dala, ne bi dala itn.. ali pa bi recimo bil strežnik Loterije močno obremenjen(strežnik na slovenski loteriji včasih ob tej uri kar zablokira za četrt ure) - ne bi šla njena kombinacija skozi in bi jo elektronika uvrstila za žrebanje v naslednjem krogu..kjer pa bi najbrž imela eno pravilno cifro ali pa še to ne. In niti centa dobitka.
No koliko sreče je imela je razvidno že iz zgoraj naštetega. Če vse to upoštevamo - ena na milijardo možnosti.
In gospodična jo je imela. Zgodila se ji je, še do 17:58 ure, totalno nepredstavljiva sprememba življenja.

Cifix63 ::

@georgi
pa ja ne verjameš tisti zgodbi in kao klicu na Radio1!
Pa to je ja vse izmišljeno. Nekdo bo šel klicat in to govorit, mislimmm..
Čudi me, da ljudje padejo na takšne cenene štose.

p.s. zakaj pa sedaj ne dvigne teh svojih milijonov? Običajno pred LS čakajo dobitniki že preden oni odprejo vrata..in imajo nakazilo pripravljeno itn.
No morda se je dogovoril s centralo v Helsinkih, da dvigne od tam, 3 miljone € davka, ki bi jih dobila občina bivališča pa razdeli med kolege. Tudi o tem se govori. Najbolj hecno pa je ko vse to prebira in se ob tem naslaja..

Hayabusa ::

Če se dobitnik preseli izven Slo/ni iz Slo gre 15% davek v LJ, kjer ima Loterija Slo sedež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

zuz3k ::

seveda je fake, tip je govoril o loto cifrah in pa da je dobil jurja eur, uni pa še keša ni mogu dvignt.
Glede dviga, pomojem čaka da se zadeva poleže
Life is a psychological game.

MIHAc27 ::

Eh.. če bi jaz zadel veliko, verjetno še ženi ne bi povedal točno koliko. Naj kar ugiba, a se ji splača ločit al ne :P
Rečeš da si zadel.. 10k al pa 20k. Saj je že to kar veliko.
Tako lahko tudi žicarje hitro odpraviš....sem kupil nov avto, sedaj pa nimam več od dobitka nič.

Če pa vedo da imaš miljone..... je pa itak žlahta strgana plahta.

oo7 ::

5+2 Jackpot 57.275.841,60 € Finska

OZZY ::

Ma jaz sem bom kar na finsko preselu.. majo zgleda toti finci velik sreče.. to je drugi nad 40+M, da je dobil to.
Go with the flow.

shadeX ::

Kje je žrebanje ?

Na finskem - helsinki 8-)

eric_cartman ::

Dobilo jih je 10. So igrali kot syndicate. Torej si je vsak razdelil 5,7 mil. € ob predpostavki, da na finskem ni davka za igre na srečo.

Cifix63 ::

Finci bodo, kaže, čist sprivatizirali ta loto - kaj delajo. Pa jih ni veliko, za dve Sloveniji ampak trgajo pa noro!
Nemcem to sploh ni več všeč (komentarji); namreč tako velik narod kot so potem pa gre večji del dobitkov v en miniaturni(količinsko) Finland!

zuz3k ::

alpa nekaj smrdi, kot pri našem lotu
Life is a psychological game.

francek1 ::

Nekaj smrdi le tistim ki ne razumejo, da povprečni igralec lota izgublja.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

zuz3k ::

saj ga ne igram, kar naj izgubljajo

sedmica bo pa vedno izžrebana ko bo visoka, super loto pa ne bo izžreban preden ne bo reklame na TV o visokem dobitku :D
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

Cifix63 ::

Se strinjam @georgi. Vsak teden naraste za eno žepnino enega tajkunskega froca :(

Ampak kaj ima to z nami "franček", mi o tem le debatiramo, za loto itak nimamo cekinov. Predrag za siromake. Ko so lani res noro nesramno podražili so me izgubili in marsikoga drugega. Takšnega pohlepa pa ne bom financiral. Njet!

Vemo, zelo dobro za malo verjetnost dobitka, matematična verjetnost nam je morda še bolj, kot je to logično, v sivih celicah ampak človek pač sme malo tudi pofantazirati a ne. Pa saj je to samo gumerabična verjetnost. Abstraktno, da te mine.
Drži pa, da je vsaka loterija na tem planetu naravnana tako, da vsak povprečen igralec izgublja. Le tisti z visokim dobitkom je v plusu. Ko sem še igral sem vodil statistiko in ta ne laže(!)..in ni kaj...le izgubljaš. Npr dobiš kdaj pa kdaj 5 ali 10 EUR ampak jih zaigraš nato 25, pa zopet dobiš 6, 8, 10 EUR in jih zaigraš 20. Tako si vedno v minusu, iz tega ne moreš uit (nastavljen sistem), a to je pa nasprotno njihov dobiček. To so izjemno dobro stoječe družbe (EURJackpot, EURMillions)lastniki družb pa bajno bogati z Bugattiji, Maserratiji, dragimi vilami, jahtami itn..

Vendar tisti, ki pa zadene pa je do sebe iskriv v razmišljanju in to tudi deli navzven do svojih: "meni se je*e neka teza minimalna verjetnost zadeti, teze o tem, da te prej zadene strela kot (7 ali 5+2)" itn...jaz sem zadel, dobil(a) svojih 18 mio EUR (Grosuplje), 15 mio EUR (Zagreb), "boli mene k**c za vse vaše teze in špekulacije. Me, upam, razumete kaj želim s tem povedati?!
Konec koncev pa je*eš malo verjetnost 1: x milijonov, če si pač imel krompir in so vse številke na listku čist enake, kot so na ekranu. Ali naj po tem še filozofiram o tem kako je to bilo mogoče? Menim, da ne. In tako si je tudi rekel stric iz Grosupljega onega večera ko mu je kapnilo. In si napolnil do vrha kozarec z zlatniki.
Vprašanje je le za koliko EUR je stavil. Za 2EUR, za 10EUR, za 100EUR, za več?? Kdo ve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cifix63 ()

JesseP ::

@georgi, a si kdaj razmišljal, da stem ko reklamirajo visoke dobitke je posledično več vplačanih kombinacij torej večja verjetnost, da je ena ižrebana?
Vsi sanjate o neki zaroti, pa preprosti izračun dokaže, da se je brezveze igrati neke igrice iz ozadja...

@Cifix63 in georgi:
Expected value @ Wikipedia
za vsak vplačan listek dobita informacijo koliko sta v - na dolgi rok.

zuz3k ::

JesseP je izjavil:

@georgi, a si kdaj razmišljal, da stem ko reklamirajo visoke dobitke je posledično več vplačanih kombinacij torej večja verjetnost, da je ena ižrebana?
Vsi sanjate o neki zaroti, pa preprosti izračun dokaže, da se je brezveze igrati neke igrice iz ozadja...
ni res, da je posledično večja, lahko je pri manj vplačilih 2x ali pri večjih niti 1x
teoretično je lahko izžrebana že v prvih 5 krogih, ampak ni, je vedno pri višjih cifrah, kakšno naklučje...

Cifix63 je izjavil:

Drži pa, da je vsaka loterija na tem planetu naravnana tako, da vsak povprečen igralec izgublja. Le tisti z visokim dobitkom je v plusu.
izgubljaš.. pa saj to je igra na srečo

če igraš z namenom, da boš vedno v plusu je že namen igranja zgrešen
igraš pa za toliko, da se ti ob izgubi v denarnici ne pozna


lp
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

eric_cartman ::

ni res, da je posledično večja, lahko je pri manj vplačilih 2x ali pri večjih niti 1x teoretično je lahko izžrebana že v prvih 5 krogih, ampak ni, je vedno pri višjih cifrah, kakšno naklučje...


To ne dokazuje ničesar. V povprečju je eurojackpot izžreban vsak 9 krog. Kar pomeni, da če je 9 krog pri 20 mil. € in je dobitni listek vplačan, pade nazaj na 10 mil €. Torej zdaj spet čakaš cca. 9 krogov, da pade ponovni jackpot. Zato so dobitki vedno večji od 10 mil. €.

Cifix63 ::

Sami težki matematiki....vidim. Uf.

Ma nima tu matematika/gumerabika nič V TISTEM TRENUTKU z občutki - ko imaš na listku pred sabo vse pravilne cifre. Takrat se ti za vse te brezštevilne teorije in njih maksimiziranje je*be.
"Jaz mam vseh 5+2 pravilnih in boli mene moj đoko za vse verjetnostne izračune in to kako blizu nule so - je dejal Grosupeljčan in je reklo dekle v Zagrebu.

To sem bil hotel povedati pa nekako noben ne pokapira pointa..

p. s.
Vplačila na (slovenskem) lotu, super lotu, 3x 3 itn so baje tako drastično upadla, da vlada na slovenski Loteriji prava panika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cifix63 ()

Master_X ::

p. s.
Vplačila na (slovenskem) lotu, super lotu, 3x 3 itn so baje tako drastično upadla, da vlada na slovenski Loteriji prava panika.

Jah čudno a ne, če v teh časih z danes na jutri zvišaš cene kombinacij Lota za 50 %. Ne vem kaj so pričakovali.

Pa ko so ta "novi 3x3" predstavili, je verjetno komu na Loteriji tudi malo slabo postalo, ko je prvi dan padel glavni zadetek (100k €) z verjetnostjo 1:175000, pa čez 2-3 dni še drugi, pa naslednji teden še en... dobivali so pa povprečno 10k vplačil na žrebanje. Verjetno so vse mašine 10x pregledali :)

Cifix63 ::

Se strinjam @master X! Tako to očitno je.

Na igri 3x3 se je lepo videlo kako so zadeve prirejene v naprej. V času računalnikov je to prej pravilo, kot izjema - to se ve!
Kar nekaj glavnih nagrad po 100.000€ so izplačali v tistih prvih dnevih in ko so ugotovili, da je hudič ušel iz pekla so potegnili ročno zavoro. Tako močno so jo potegnili, da še do sedaj ni popustila.
Je*bo ga, smo vzorčen primer vukojebine vseh vukojebin..

zuz3k ::

Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

Konlov ::

No me pa res zanima:
Kar nekaj folka svari pred izdajo identitete, češ da bo po tem polno frendov, mafije in še kaj. Pa me zanima: Kako odnesti dobitni listek na izpostavo v Žalcu in ostati anonimen?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

eric_cartman ::

Kako odnesti dobitni listek na izpostavo v Žalcu in ostati anonimen?


Dobitka ne more prevzdignit na izpostavi Žalec. Glavne dobitke se lahko dvigne samo na sedežu Loterije Slovenije.

Sicer pa ga odneseš tako, da si najmanj sumljiv. Zdaj bodo novinarji 12 ur na dan pred loterijo stali v upanju, da bi odkrili tistega, ki je zadel denar.

Jaz bi seveda v tem primeru želel ostati anonimen in če bi vseeno prikazali posnetek na tv-ju bi nekaj denarja namenil za tožbo. To se mi pač ne zdi hec, ker so za tak denar oz. že za precej manjši nekateri pripravljeni celo ubijat.

bluefish ::

Eh, bejži no, kaki novinarji. Saj tudi pri prejšnjem dobitku niso zganjali panike. Itak ne dobiš oboroženega spremstva skupaj s kufrom prepolnim denarja, da bi bil dejansko očiten.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

blackbfm ::

Jaz bi seveda v tem primeru želel ostati anonimen in če bi vseeno prikazali posnetek na tv-ju bi nekaj denarja namenil za tožbo.


in s tožbo bi dosegu kaj točno?

eric_cartman ::

in s tožbo bi dosegu kaj točno?


Treba bit podjetjen :). Torej iz veliko denarja še več denarja. :D

Eh, bejži no, kaki novinarji. Saj tudi pri prejšnjem dobitku niso zganjali panike. Itak ne dobiš oboroženega spremstva skupaj s kufrom prepolnim denarja, da bi bil dejansko očiten.


Jaz vem kakšen kraval smo delali pri nas na TV iz tega..Pri vsakih poročilih je bil prispevek, jaz sem mogu pred poročili šibat po Eurojackpot listič in ga skenirat, tako da so se dobitne cifre sproti izpisovale.. Novinarji so napisali mislim da cca. 8 člankov na temo dobitnika prvega Eurojackpota.

Potem pa je tu še 24 ur, ki je napisal vsaj 5 člankov o novem dobitniku in kaj bo občina s tem denarjem itd. Kje so potem še lokalni časopisi in vse..
Torej kraval je bil, samo verjetno se ti nisi tako zelo zanimal za to.

S tem da smo se mi in oni v živo javljali na raport izpred Loterije Slovenije. Se ti to ne zdi kraval??

bluefish ::

Ja, nič posebnega. Tudi ob večjih Loto dobitkih se je špekuliralo, kaj bi lahko dobitnik storil z denarjem, od kod je,...
Daleč od tega, da bi dejansko imeli ime.

eric_cartman ::

Daleč od tega, da bi dejansko imeli ime.


In tako je tudi prav! Slovenija je premajhna za objavljanje imen..

Sem ravno zadnjič bral članek o tistih dveh zakoncih, ki sta na Euromillions zadela 180 mil. €. Sta hotla živet še naprej kolikor toliko normalno in je ta mož imel trgovino s cd-ji (glasba in to). Ker se je javno izpostavil, je bil prisiljen sedaj trgovino zapret, ker je bilo več kot kupcev v trgovini ljudi, ki so ga prosili za denar..

bluefish ::

Glede tega imajo dokaj glupa pravila v ZDA. Za dejansko izplačilo dobitka mora dobitnik javno prevzeti nagrado.

LeQuack ::

Vsaj vejo da dejansko nekdo je zadel in da ni samo pesek v oči za naivne ljudi, kot je to mogoče pri nas.
Quack !

bluefish ::

Če se že gremo teorije zarote - morda so pa le igralci.

blackbfm ::

Treba bit podjetjen :). Torej iz veliko denarja še več denarja.


mislim da pri taki količini tiste dodatne cifre na računu nimajo več prav nobene vrednosti.. namest da bi užival življenje bi se šu raje jajcat po sodiščih.. slovenija pač :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

eric_cartman ::

blackbfm je izjavil:

Treba bit podjetjen :). Torej iz veliko denarja še več denarja.


mislim da pri taki količini tiste dodatne cifre na računu nimajo več prav nobene vrednosti.. namest da bi užival življenje bi se šu raje jajcat po sodiščih.. slovenija pač :))


Saj vidiš, da se norca delam malo :). Če bi imel tako količino denarja me boli briga za Slovenijo..Mogoče bi bil samo še ob vikendih tule, ravno toliko da domače obiščem. :D Sicer pa andiamo Azija, Avstralija etc. :)

Pa nova oprema za moj fotkič. :)

Cifix63 ::

Tudi mene bi v tem primeru bolela briga za to fekalijo! Pa magari si postavijo samega magarca na vrh.

Tisti davek ti odbijejo in ostane še veliko veliko dovolj..pač cesarju je treba plačat kar hoče čeprav cesarja nimamo. He he malo heca mora biti malo je pa tudi res.

Nori keš je teh 23,97 mio € (neto). Nora sreča je že, da gre napisat cifre v velikem razponu od 1 - 50 v paru (42, 43) in da sta ravno ti izžrebani, za zvezdice pa je itak znano, da te na koncu ravno one za*ebejo. Moti me predvsem eno pa ne vem ali to počnejo mediji namerno ali iz NEZNANJA. Za loterijo pač vemo, da napihne balon samo, da je videti večji, kot je.

Namreč, da je nekdo zadel 28,2 mio €, je res le teoretično, ker je to bruto znesek. Prava vrednost je tisto kar dobiš v žep, torej NETO!
In drugo, lističa se "ne proda." "Srečke" se ne kupi. Tu sploh ni nobene srečke, ki bi se prodala.
Niti tega niso novinarji sposobni, da bi že enkrat v vseh letih končno preverili kako se ta igra sploh igra. Ni časa - samo da žvežijo in kokodakajo.

Cifix63 ::

Koliko ima sploh predvidenega časa ta "Žalčan" za dvig dobitka..?

No smešen je pa tale trenuten regularen dobitek (za 7-ico) slo loto, z volumnom, ki je le slabo 1/3 tega kar bo dobila občina bivališča samo od davka €jackpot dobitka. Ne me hecat..

oo7 ::

Euro Jackpot v petek okroglih 90 miljonov eur>:D

eric_cartman ::

oo7 je izjavil:

Euro Jackpot v petek okroglih 90 miljonov eur>:D


Minus davek, ki bo šel za dobre avtomobile v občini in par velikih zabav. Še zdaj sem mnenja, da bi temu denarju, ki pride občini od iger na srečo lahko javno sledili, do centa natančno.

FireBurn ::

Kva se folk ukvarja z matematiko... en bo mel srečo in bo zadel in to je to, primerjave s tem da te zadane strela ali pa celo asteroid so glupe...

LeQuack ::

Dejansko se bo samo prelil denar od mnogih k enemu, ene 50% pa si bo vzela še Loterija. Simple as that.
Quack !

dukedl ::

FireBurn je izjavil:

Kva se folk ukvarja z matematiko... en bo mel srečo in bo zadel in to je to, primerjave s tem da te zadane strela ali pa celo asteroid so glupe...


evo vrjetnost ;)

loto - 1 : 15.380.937
ej - 1 : 95.344.200
lp dukedl

Kaj ::

Živjo!

Registriral sem se na eloterija.si, da bom kdaj pa kdaj vplačal kakšno kombinacijo.

Ob tem me zanima, pri kateri igri je statistično največja verjetnost glavnega dobitka:
- LOTO
- Eurojackpot
- 3x3

dukedl ::

lp dukedl
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

loto / jackpot (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5919223 (1515) oo7
»

Loterija

Oddelek: Loža
264876 (3997) Jure14
»

Dobitniki na lotu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20829090 (20167) avani
»

LOTO (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
982152080 (57483) krneki0001
»

Euromillions

Oddelek: Loža
288411 (5088) meho7

Več podobnih tem