» »

Namesto naročavanja novega VPS potrebujem boljšo rešitev.

Namesto naročavanja novega VPS potrebujem boljšo rešitev.

programercek ::

Pozdravljeni,

nujno bi potreboval rešitev, ki bi nadomestila neprestano zamenjavo VPS-ja, saj moram vsakič menjati VPS in to stane vsakič najmanj 15€-30€ teh VPSjev pa počasi tudi zmanjkuje.
Je kakšna bolj elegantnejša rešitev za menjavo?

Bi zadostovalo tole:
- virtual box enkrat namestim sistem (windows/linux) naredim kopijo in ko odrabim importam spet verzijo da bo sveža in da se ne zapišejo kateri morebitni podatki noter - zato ker se lahko kateri podatki shranjujejo v sistem.
Nato bi vsakič potreboval kot da sem v drugi državi (nemčija, španija,itd...)

Trenutno če naročim nek nov VPS to dosežem, vendar bi želel elegantnejšo rešitev za to.
Mi lahko svetujete?

Mesar ::

Odvisno zakaj potrebuješ. Zakaj pa menjuješ VPSje? Ker niso dovolj močni?
Your turn to burn!

jype ::

Ker ga blokirajo :|

programercek ::

ker blokirajo na stavnicah tako kot je že omenu jype in da ne blokirajo potrebujem vsakič drugačen VPS.

5er--> ::

Blokirajo te verjetno na osnovi IP naslova.
Naroči si Siol ADSL, kjer ti (vsaj včasih so) po vsaki novi vzpostavitvi pppoe povezave, določijo nov IP.

programercek ::

sej to lahko naročim tudi mobitel in ni problema. samo ne sme skozi bit slovenija, ker pol si sumljiv.
in pomojem ni sam ip saj vedo da je varjanta tudi dinamičnega uporabit.
stavnice se da ropat, ker imajo preveč denarja in zato je treba ukrepat :)

Zgodovina sprememb…

fosil ::

Probaj tole
Tako je!

programercek ::

zadeva je zanimiva. naročil sem in je vredno poskusiti. pobral sem program dol vendar napiše ko kliknem Connect to VPN da je geslo napačno.
Znaš pomagati?

sem pogruntal bomo pa probali :)

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

> stavnice se da ropat, ker imajo preveč denarja in zato je treba ukrepat :)

Tell more.

Mesar ::

c3p0 je izjavil:

> stavnice se da ropat, ker imajo preveč denarja in zato je treba ukrepat :)

Tell more.


To je offtopic sploh pa ne vem če resnično pričakuješ od avtorja, da bo razkril svoje metode in če je pameten jih nebo, ker če vsi pričnejo "ropat stavnice" bodo te stavnice hitro prisiljene nekaj ukrenit in potem bo sam sebe zahebal. Tega pa zagotovo noče. Sem pa presenečen, da si folk gre za tako stvar VPSje kupovat, lažje bi bilo preko kakega dobrega ponudnika proxy strežnikov - katerega me ne spraševat, ker se s tem nisem ukvarjal že lep čas.
Your turn to burn!

RockyS ::

Dobrih ponudnikov proxyev ni.

programercek ::

Kar se tiče samih pogojev ropanja stavnic je prezapleten, saj lahko zgubiš tudi denar, ki ga vložiš ob morebitni blokadi.
Moraš točno vedeti ob kateri uri bo denar šel v izplačilo in točno kdo dela gor tisti čas da bo izplačilo šlo skozi, sicer si lahko najebal.
Moraš poznati različne metode, ki jih ne zmanjka. Moraš biti pred njimi, drugače lahko kar veliko denarja zgubiš.
VPS-je se splača nabaviti če za vsako rundo pokasiraš 300-400€, vps pa stane 15-30€.
To sicer delam že kar veliko let prej so stavnice lepo izplačale vendar so sistem ugotovili zato je to sedaj dosti težje kot v preteklosti.

c3p0 ::

@Mesar, če je že omenil za kaj rabi, sklepam, da je pripravljen tudi kaj povedati. Vsaj nekaj malega tudi je. Kolikor vidim pa to ne bo zame. :)

technolog ::

Hetzner.de VPS omogoča, da poljubnokrat namestiš sistem preko slike sistema.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Želim namestiti svoj server vendar z IP-jem v drugi državi

Oddelek: Pomoč in nasveti
8855 (741) programercek
»

Linux in Windows remote desktop

Oddelek: Operacijski sistemi
101039 (828) Blisk
»

Turčija blokirala Google Blogger

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
137311 (6289) MrStein
»

Gostovanje

Oddelek: Izdelava spletišč
153676 (3324) _Dejan_

Več podobnih tem