» »

Posilstva v Oslu

Posilstva v Oslu

«
1
2 3

Timurlenk ::

http://www.brusselsjournal.com/node/1754


Oslo, norveška prestolnica, se ponaša z nepričakovano visokim številom posilstev


številka se je izjemno hitro pričela povečevati konec 90ih in v začetku 21. stoletja

http://falseallegations.wordpress.com/2...

The growth in the number of rapes is dramatic,” said Sylvi Listhaug, the politician in charge of health issues on the Oslo City Council. “It makes me angry, and worried about the young women of our city.”



leta 2001 so bili objavljeni tudi statistični članki v dveh norveških časopisih, a članki več niso dostopni na spletu

Isotropic ::

priseljenci

Timurlenk ::

fuck, dejansko je na forum registriran nekdo z nickom hitler


svašta

Isotropic je izjavil:

priseljenci

ne, nič priseljenci


ampak, da oblasti priseljencem ZELO gledajo skozi prste, da ne bi izpadle rasistično ali kaj podobno negativnega


če bi jih normalno obravnavali, kot vsakega drugega državljana, takšnih problemov ne bi bilo toliko

Zgodovina sprememb…

Gladi ::

Vsakodnevna zabava. Niso krivi imigranti ampak oblast, ki je premalo stroga.:))

Skratka trend posilstev ter kriminala se povečuje po celi Evropi ter soupada z naseljevanjem imigrantov . Da jim asimilacija praktično ni znana je pa splošno znano.

jype ::

Posiljujejo tisti, ki s tem dejanjem ne izgubijo ničesar - ne glede na poreklo.

gendale ::

torej uvedimo javno kastracijo za posiljevalce
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Gladi ::

jype je izjavil:

Posiljujejo tisti, ki s tem dejanjem ne izgubijo ničesar - ne glede na poreklo.

Recimo v Skandinaviji to sploh ni res, je znan problem posilstev s strani muslimanov kateri opravičujejo svoja dejanja z svojo religijo. Družbeni položaj tukaj nima nobenga vpliva. Še hujše, nekateri domačini zagovarjajo imigrante ter njihova dejanja, da bi se jim bilo v njihovem delu mesta prilagajat.

Mr Hilter ::

Teoretično, če bi vam nekdo posilil punco/osebo ki jo imaš rad in bi vedel kdo, kaj bi naredili?

Jaz bi definitivno prišel v medije. V Sloveniji tisti 2 leti resta že pretrpiš.

Timurlenk ::

Gladi je izjavil:

Vsakodnevna zabava. Niso krivi imigranti ampak oblast, ki je premalo stroga.:))

Skratka trend posilstev ter kriminala se povečuje po celi Evropi ter soupada z naseljevanjem imigrantov . Da jim asimilacija praktično ni znana je pa splošno znano.

seveda je oblast, drugače ne more biti


oblast je kriva za "pozitivne diskriminacije"; ki so se izkazale, da na dolgi rok še precej bolj škodijo tako domačinom, kot priseljencem od normalne stroge politike

Gladi je izjavil:

jype je izjavil:

Posiljujejo tisti, ki s tem dejanjem ne izgubijo ničesar - ne glede na poreklo.

Recimo v Skandinaviji to sploh ni res, je znan problem posilstev s strani muslimanov kateri opravičujejo svoja dejanja z svojo religijo. Družbeni položaj tukaj nima nobenga vpliva. Še hujše, nekateri domačini zagovarjajo imigrante ter njihova dejanja, da bi se jim bilo v njihovem delu mesta prilagajat.

in predvsem nekatere feministke


to je tisto, kar je ogromna napaka zahodne evrope

Zgodovina sprememb…

gendale ::

Mr Hilter je izjavil:

Teoretično, če bi vam nekdo posilil punco/osebo ki jo imaš rad in bi vedel kdo, kaj bi naredili?

Jaz bi definitivno prišel v medije. V Sloveniji tisti 2 leti resta že pretrpiš.

vedno sem si želel sprobat eno izmed mnogih srednjeveških mučilniih tehnik
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

Mr Hilter> Teoretično, če bi vam nekdo posilil punco/osebo ki jo imaš rad in bi vedel kdo, kaj bi naredili?

Prijavili policiji.

galu ::

Rezati jajca, kaj pa čmo. Ne bo širjenja teh "pokvarjenih" genov in pa manjša možnost da se to še zgodi kdaj v prihodnosti.
Tako to gre.

guest #44 ::

Sem že videl posnetke islamistov, ki opravičujejo (oz. kar napeljujejo) posilstvo "kuffar" žensk, zato socialni položaj ni edini razlog.

jype ::

jverne> Sem že videl posnetke islamistov, ki opravičujejo (oz. kar napeljujejo) posilstvo "kuffar" žensk, zato socialni položaj ni edini razlog.

Videl si že socialno skupino, ki opravičuje in napeljuje k posilstvu, zato socialni položaj ni edini razlog? Kateri pa še je?

Looooooka ::

Spravis ga v zapor in tam razsiris novico, da je posiljeval otroke.
Justice has been served.

jype ::

Looooooka> Spravis ga v zapor in tam razsiris novico, da je posiljeval otroke.

Problem je v tistih, ki vztrajajo, da zapor ni primerna oblika kaznovanja, ker da gre le za kulturne razlike.

Ramon dekers ::

Mr Hilter je izjavil:

Teoretično, če bi vam nekdo posilil punco/osebo ki jo imaš rad in bi vedel kdo, kaj bi naredili?

Jaz bi definitivno prišel v medije. V Sloveniji tisti 2 leti resta že pretrpiš.



Če se greš to moraš iti do konca. Če pustiš samo enega se ti le ta obesi na ostalo tvojo družino. Grdo rečeno ampak tako delujejo romi. Nekdo je ponesreči zbil roma (otroka) ki se je igral na cesti v Kočevju, še danes se skriva po gozdovih.

fuck, dejansko je na forum registriran nekdo z nickom hitler


Ja in? Ne bodi žaljiv.

Zgodovina sprememb…

sirotka ::

Multikulturnost je farsa, če pa večino priseljencev predstavljajo (jebiga, po večini barbarsko zaostali) muslimani, je vse skupaj pa še toliko slabše. V Parizu se tudi arabi znašajo nad puncam v minikah in jih zmerjajo s kurbam, itd.

Matako ::

Težava je, da je saj na Švedskem so vsi od policista na terenu, preiskovalca do tožilca pod stalnim pritiskom in možnostjo debate o tem ali so nekoga privedli pred sodišče zato ker je musliman ali zato, ker je posiljevalec. In seveda možnostjo nasilnih nemirov s tem v zvezi! Sodniki niti ne, samo najprej je do tam treba priti...

Pa bodi učinkovit potem, če znaš!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Blinder ::

"posilstva v oslu" - a to je nova turistična avantura? :D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Matako ::

Sliši se bolj kot naslov šund romana.
/\/\.K.

nurmaln ::

jype je izjavil:

jverne> Sem že videl posnetke islamistov, ki opravičujejo (oz. kar napeljujejo) posilstvo "kuffar" žensk, zato socialni položaj ni edini razlog.

Videl si že socialno skupino, ki opravičuje in napeljuje k posilstvu, zato socialni položaj ni edini razlog? Kateri pa še je?

Videl si že versko skupino, ki opravičuje in napeljuje k posilstvu, zato verski položaj ni edini razlog? Kateri pa še je?
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Mr Hilter ::

Zgodovina sprememb...
izbrisal: Gandalfar

A če si persona rudis, kar avtomatsko kure brišejo?
Torej si vsakič ustvarim nov profil in se grem razgledanega mnenja po vetru :(

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Urc ()

Tear_DR0P ::

a pa mamo kake podatke, da so posiljevalci povečini muslimani in ne bledolični geeki, ki drugače ne morejo do seksa, ker niti keša za kurbe nimajo? ker v kolkor nimamo takih podatkov, pol sam nabijamo in je tole tema za v ložo.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

JohanP ::

Tear_DR0P je izjavil:

a pa mamo kake podatke, da so posiljevalci povečini muslimani in ne bledolični geeki, ki drugače ne morejo do seksa, ker niti keša za kurbe nimajo? ker v kolkor nimamo takih podatkov, pol sam nabijamo in je tole tema za v ložo.


iz prvega linka od Timurlenka...

Two out of three charged with rape in Norway’s capital are immigrants with a non-western background according to a police study. The number of rape cases is also rising steadily. Unni Wikan, a professor of social anthropology at the University of Oslo, in 2001 said that “Norwegian women must take their share of responsibility for these rapes” because Muslim men found their manner of dress provocative. The professor’s conclusion was not that Muslim men living in the West needed to adjust to Western norms, but the exact opposite: “Norwegian women must realize that we live in a Multicultural society and adapt themselves to it.”

Mr Hilter ::

Saj mene tudi moti, ko kateri zunaj na cesti visi pol riti izpod krila in dekolte do kolen. Pa je zato ne bom šel posiliti?

Pač se obrnem proč, oziroma lepo po krščansko 'nastavim še drugo lice' :))

EDIT: isto ne posilim ene ker je v 'rjuho' zavita. A sem diskriminanten?

Zgodovina sprememb…

energetik ::

JohanP je izjavil:


Norwegian women must take their share of responsibility for these rapes” because Muslim men found their manner of dress provocative. The professor’s conclusion was not that Muslim men living in the West needed to adjust to Western norms, but the exact opposite: “Norwegian women must realize that we live in a Multicultural society and adapt themselves to it.”
Tole je pa eno navadno nakladanje od tega prfoksa. Da bi se morale zahodne ženske začeti zakrivati samo zaradi neprilagojenih priseljencev? Zato ker policija in sodstvo ne delujeta? ;((

amigo_no1 ::

Tale profesor antropologije Wikan je tudi vreden svojega denarja...
Saj ni čudno ga gredo potem države v maloro.


"Multicultural society" pomeni živi in pusti živeti, ne da se mora domače prebivalstvo prilagajati (zaostalim) priseljencem.
Jezik, kultura&običaji države, v katero si priseljen, šele nato ohranjanje lastne kulture.

jype ::

JohanP> iz prvega linka od Timurlenka...

Žal nič ne piše o žrtvah, ki so najverjetneje kar muslimanske ženske.

energetik> Tole je pa eno navadno nakladanje od tega prfoksa. Da bi se morale zahodne ženske začeti zakrivati samo zaradi neprilagojenih priseljencev? Zato ker policija in sodstvo ne delujeta?

V resnici zagovarja segregacijo, ki so ji mnogi na tem forumu, ki multikulturalistični družbi nasprotujejo, tako naklonjeni, čeprav se očitno sploh ne zavedajo, kaj to pomeni.

sirotka ::

jype je izjavil:

JohanP> iz prvega linka od Timurlenka...

Žal nič ne piše o žrtvah, ki so najverjetneje kar muslimanske ženske.

energetik> Tole je pa eno navadno nakladanje od tega prfoksa. Da bi se morale zahodne ženske začeti zakrivati samo zaradi neprilagojenih priseljencev? Zato ker policija in sodstvo ne delujeta?

V resnici zagovarja segregacijo, ki so ji mnogi na tem forumu, ki multikulturalistični družbi nasprotujejo, tako naklonjeni, čeprav se očitno sploh ne zavedajo, kaj to pomeni.


Ne, 20% žrtev je tujk, ostale so domače. Kako pa segregacijo zagovarja?

jype ::

sirotka> Ne, 20% žrtev je tujk, ostale so domače.

Priseljenke niso tujke.

sirotka> Kako pa segregacijo zagovarja?

Efektivno pravi, da se ženske ne smejo prosto sprehajat tam, kjer se zadržujejo muslimanski moški.

_IKE_ ::

JohanP je izjavil:


Two out of three charged with rape in Norway’s capital are immigrants with a non-western background according to a police study. The number of rape cases is also rising steadily. Unni Wikan, a professor of social anthropology at the University of Oslo, in 2001 said that “Norwegian women must take their share of responsibility for these rapes” because Muslim men found their manner of dress provocative. The professor’s conclusion was not that Muslim men living in the West needed to adjust to Western norms, but the exact opposite: “Norwegian women must realize that we live in a Multicultural society and adapt themselves to it.”



Pa ne se jebat .....sedaj nam bodo pa priseljenci narekoval kako se bomo obnašali in oblačili. HELL NO ! Sem daleč od tega da bi nek nestrpnež amapak take izjave me pa lepo pogrejejo ...

To je multikulturnost , da se bo večina morala prilagajat manjšini? Svašta....


Sej ko bo pa sredi enega večjih mest evropskih mest prišlo do težkega sranja katerega bo povzročil otrok priseljencev z ideološko oprano glavo ( primer london , le da bo žrtev občutno več ) , potem bo zanimivo videt kako bo tedaj multikulturnost izgledala....

jype je izjavil:

sirotka> Ne, 20% žrtev je tujk, ostale so domače.

Priseljenke niso tujke.

sirotka> Kako pa segregacijo zagovarja?

Efektivno pravi, da se ženske ne smejo prosto sprehajat tam, kjer se zadržujejo muslimanski moški.



Ok, naslednji korak bo potem kaj: organi reda in zakona se ne smejo tam "sprehajat" ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

jype ::

_IKE_> To je multikulturnost , da se bo večina morala prilagajat manjšini? Svašta....

Ne.

_IKE_> Ok, naslednji korak bo potem kaj: organi reda in zakona se ne smejo tam "sprehajat" ....

To je v resnici že, ni pa čisto jasno, kdo to zagovarja.

sirotka ::

jype je izjavil:

sirotka> Ne, 20% žrtev je tujk, ostale so domače.

Priseljenke niso tujke.

sirotka> Kako pa segregacijo zagovarja?

Efektivno pravi, da se ženske ne smejo prosto sprehajat tam, kjer se zadržujejo muslimanski moški.


Kaj pa so potem? Dobr veš, kaj sem mislil s tem, vendar vem, da ne moreš iz svoje kože, sem pričakoval tak odgovor iz tvoje strani.

Segregacijo pa sam ti vidiš v temu, in ni rekel, da se tam ne smejo sprehajat, ampak, da naj se predvsem bolj "sprejemljivo" oblačijo

_IKE_ ::

ajde banalni primer:

Za sosede imam Albance, in sedaj bo eden od teh začel mojo boljšo polovico ki bo poleti oblečena v miniko ali pa kratke hlače šla mimo njihove hiše začel zmerjat z kurbo , prasico , itd to samo zato ker ni oblečena po njegovi veri.

Kaj mislite da se bo zgodilo, ko za to izvem jaz ? Verjemite nič lepega.....

Da pa bi ji kaj še slučajno naredili ? Mulitipliciraj nič lepega...

V iraku iranu, egiptu ...skratka muslimanskih državah se bo oblekla primerno zahtevam okolja, da pa bo to počela doma zaradi nekaj priseljencev, HELL NO !!!

Sem zaradi takega načina razmišljanja versko nestrpen ? Glede na evropsko pojmovanje multikulturnosti verjetno DA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

jype ::

sirotka> Segregacijo pa sam ti vidiš v temu, in ni rekel, da se tam ne smejo sprehajat, ampak, da naj se predvsem bolj "sprejemljivo" oblačijo

In v čem je razlika? Al predlagaš, da naj imajo s seboj v vreči eno burko, ki jo hitro nadenejo, ko morajo mimo "islamske četrti"?

Ramon dekers ::

Norwegian women must take their share of responsibility for these rapes" because Muslim men found their manner of dress provocative.


nekako se strinjam z njimi. Ženske v podrejenem položaju? Hell, biti musliman potemtakem ni slabo, še posebno če si moški. V vsaki stvari je potrebno gledati s pozitivne strani.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dr.Akula ()

krneki0001 ::

Vera in običaji priseljencev je tovor, ki je očitno pretežak za priseljence, zato bi jih morali prisilit, da to opustijo, ko pridejo v evropo in da se naj se prilagodijo tukajšnjim običajem in naj tako tudi živijo. Če tega niso sposobni, gredo še vedno lahko nazaj v svojo nekdanjo državo, pa naj tam počnejo kar jim pač paše. U bistvu jih bi morali že na mejah zavrniti zaradi neprilagojenosti.
Ampak vedno se najdejo debili na naši strani, ki bi radi zaščitili to vero in običaje priseljencev, pa jim pustijo, da vse to s sabo nosijo. Očitno je to pretežak tovor za njih in jih bo treba osvobodit tega tovora.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Ramon dekers ::

nebivedu
Brez skrbi, prej boš ti govoril arabsko kot oni slovensko. Izkoristi priložnost in se uči ter prilagajaj okolju. Če se okolje spreminja mu ne kontriraj pač pa išči tisto kar je uporabno in koristno zate, ni pa nujno tudi moralno in etično.

Mr Hilter ::

Jaz sem z Albanci dosti delal kot študent po gradbiščih. Ne znajo Hrvaško, ne Slovensko ne Angleško ne Njemački.
Prej sem nekje tudi že bival pod njimi in ko sem jih ob 4ih popoldne prosil da ne nabivajo muzike ker se učim so se mi smejali. Prošnje in prijave na ustrezne inštitucije niso pomagale, dokler nisem uvedel fizično nasilje, jim razbil stolp in bil na hodniku pripravljen na klanje. K sreči sem se s fitnesa vozil s policaji v marici in me tako niso upali.

Nisem videl problema religije ampak kulturnosti pa ni nobene.

opeter ::

Včasih pač drugače ne gre, kot ogenj z ognjem. Žal.
Pa pacifistična načela Jureta gor ali dol.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

jype ::

opeter> Pa pacifistična načela Jureta gor ali dol.

Torej je to, kar se zdaj dogaja v Siriji, boj zoper posilstva v Oslu?

Mr Hilter ::

Šejkspir je že vedel:

Be stirring as the time; be fire with fire;
Threaten the threatener and outface the brow
Of bragging horror

krneki0001 ::

Ramon dekers je izjavil:

nebivedu
Brez skrbi, prej boš ti govoril arabsko kot oni slovensko. Izkoristi priložnost in se uči ter prilagajaj okolju. Če se okolje spreminja mu ne kontriraj pač pa išči tisto kar je uporabno in koristno zate, ni pa nujno tudi moralno in etično.


Okolje se pri nas ne spreminja, tako da za sedaj še ni skrbi. Spreminja se pa veliko hitreje drugje v evropi, kjer neprilagojene muslimane uvažajo na veliko in v lastno škodo. Sicer se to širi naokoli in bo počasi prišlo do nas, vendar moji otroci ne bodo ne obrezani, niti ne bodo burk nosili, pa v minikiklcah bo hčerka okol skakala kjerkoli bo hotela. Za to svobodo pa sem pripravljen ubijat tako debile, ki bi to dopustili, kot tiste, ki bi to zahtevali.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

sirotka ::

jype je izjavil:

opeter> Pa pacifistična načela Jureta gor ali dol.

Torej je to, kar se zdaj dogaja v Siriji, boj zoper posilstva v Oslu?


Tudi tisto ni prav, nima pa nobene veze s tem sranjem, ki ga počno horde tujcev...

JohanP ::

jype je izjavil:

Žal nič ne piše o žrtvah, ki so najverjetneje kar muslimanske ženske.


Glede na to, da so iz drugega kulturnega kroga kot posiljevalci, najverjetneje niso muslimanske ženske.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JohanP ()

Ramon dekers ::

Okolje se pri nas ne spreminja, tako da za sedaj še ni skrbi. Spreminja se pa veliko hitreje drugje v evropi, kjer neprilagojene muslimane uvažajo na veliko in v lastno škodo. Sicer se to širi naokoli in bo počasi prišlo do nas, vendar moji otroci ne bodo ne obrezani, niti ne bodo burk nosili, pa v minikiklcah bo hčerka okol skakala kjerkoli bo hotela. Za to svobodo pa sem pripravljen ubijat tako debile, ki bi to dopustili, kot tiste, ki bi to zahtevali.


mah morš znat otroke delat. Naj bodo moškega spola, potem ne bo problemov. Še več, celo priviligirani bodo. Mislim da se nobeden od tvojih sinov ne bi branil 5 žena, med drugim tudi ti. Je pa hudič ker jih je treba žvet.

_IKE_ ::

Ramon dekers je izjavil:

Norwegian women must take their share of responsibility for these rapes" because Muslim men found their manner of dress provocative.


nekako se strinjam z njimi. Ženske v podrejenem položaju? Hell, biti musliman potemtakem ni slabo, še posebno če si moški. V vsaki stvari je potrebno gledati s pozitivne strani.



Sedaj ne vem ali se delaš norca ali si dejansko tako zabit......čeprav se mi zdi da bi glede na ostale teme , beri preferiranje tujk, še posebno azijk ki v tebi vidijo le easy way out iz svojega socialnega okolja- česar se ti očitno ne zavedaš najbolje..... bi se rad šel nadvlado nad ženskim spolom...vsaj v tem delu tvojega razmišljanja ...

Citat pa je itak bedarija na kubik......ženska ki bo posiljena z strani muslimana zato ker je nosila minico/ kratke hlače in to gospoda muslimana žali, bo delno kriva za posilstvo zaradi oblačil?


Ramon dekers je izjavil:

nebivedu
Brez skrbi, prej boš ti govoril arabsko kot oni slovensko. Izkoristi priložnost in se uči ter prilagajaj okolju. Če se okolje spreminja mu ne kontriraj pač pa išči tisto kar je uporabno in koristno zate, ni pa nujno tudi moralno in etično.


Arabsko nikoli, morda kdaj kitajsko pa še v to krepko dvomim ....


Okolje se pri nas ne spreminja, tako da za sedaj še ni skrbi. Spreminja se pa veliko hitreje drugje v evropi, kjer neprilagojene muslimane uvažajo na veliko in v lastno škodo. Sicer se to širi naokoli in bo počasi prišlo do nas, vendar moji otroci ne bodo ne obrezani, niti ne bodo burk nosili, pa v minikiklcah bo hčerka okol skakala kjerkoli bo hotela. Za to svobodo pa sem pripravljen ubijat tako debile, ki bi to dopustili, kot tiste, ki bi to zahtevali.


A veš nebivedu da sva z takim razmišljanjem verska nestrpneža, pa še bogve kaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

Ramon dekers ::

Ramon dekers
Eno imam za vzdrževat, dost je, ne rabim jih še 4 zraven. Še dve bi mi bile odveč. Ena je čisto dovolj, tako da niti nočem jih imet več kot eno. Tudi otroke bom vzgojil na tak način.
Pa še to: Pravi moški naredi ženskega potomca, pi*kice in luzerji pa imajo moške potomce. :)


kdo ti je pa to povedal? Zato so jih pa na Kitajskem tako veselo metali v smeti.

Sedaj ne vem ali se delaš norca ali si dejansko tako zabit......čeprav se mi zdi da bi glede na ostale teme , beri preferiranje tujk, še posebno azijk ki v tebi vidijo le easy way out iz svojega socialnega okolja- česar se ti očitno ne zavedaš najbolje..... bi se rad šel nadvlado nad ženskim spolom...vsaj v tem delu tvojega razmišljanja ...


oh joj no. Saj tudi sloveka bi se rada losala reveža pa šla z Bill Gatesom.

Citat pa je itak bedarija na kubik......ženska ki bo posiljena z strani muslimana zato ker je nosila minico/ kratke hlače in to gospoda muslimana žali, bo delno kriva za posilstvo zaradi oblačil?


Da. Če jih bo oz jih je več v naši družbi pa pač ne bo nosila mimike. Ne vem kje je problem.

Zgodovina sprememb…

jype ::

JohanP> Glede na to, da so iz drugega kulturnega kroga kot posiljevalci, najverjetneje niso muslimanske ženske.

Niso. Največ žrtev posiljevalca osebno pozna, začuda.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova metoda za ustvarjanje pene (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13222191 (19711) vostok_1

Glasna muslimanska molitev na fužinah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47184080 (74547) Gandalfar

Več podobnih tem