» »

katere 2.1 zvocnike

katere 2.1 zvocnike

the_unborn ::

Izbiram med Hercules XPS 210 (12k), Creative Inspire 2.1 2400 (14k) in Logitech Z340 (16-17k). Mi zna kdo svetovat glede izbire med temi tremi kompleti, imate se kaksne druge za predlagat (nekje v rangu pod 20k).

LP

jRk0 ::

daj se nakrampaj 4k al 5k sit
in kupi
Altec Lansing ATP3


ne bo ti zal. resno, jih mam in roxajo...
You fuck up once, you loose two teeth.

Lucio ::

pa potem še 4K več, pa lahko kupiš že Inspire 5300 (5+1), kateri pa resnično delajo v redu.:D

bradek ::

5.1 sistem za tako ceno k jo ti navajas ni kvaliteta. Poslusej jrk0ta. Te zvocniki so bli tut nagrada na SloTech tekmovanju... dve leti zapored, ker so res dobri.

IceIceBaby ::

Jaz mam doma logitech z340 pa so me mal razočarali. Ok, sej nisem zahteven poslušalec in so za mene čist dost, ampak se mi zdi da creative špilajo bolš kljub nižji ceni.

Tako da logitechovih ti ne priporočam. Pa še eno slabo lastnost imajo. Na zvočniku je modra lučka ki kaže kdaj so zvočniki prižgani. Sej zdlega kul, samo ko pa film gledaš ti pa direkt v oči sveti pa ful je močna. Sux uglavnem, jaz jo morm zakrit če film gledam.

Poglej pa tele zvočnike. http://www.jblcreature.com/

Špilajo zelo uredu pa še oblika je ubijalska :)

the_unborn ::

tisti zvocniki od altec lansinga se mi spoloh ne dopadejo (izgled pa to) in problem mi bo nakrampat ze 15k kaj sele vec

Lucio ::

Brad3K: očitno še nisi slišal špilat Crestivovih Inspire 5300, katere se zdaj dobi za 24K.

Bevcan ::

Kar se tiče 2.1 sistema je to bolj računalniška pogruntavščina ko hočejo za čimmanjšo ceno istisniti čimveč. Ceneje je namreč narediti dva cenena zvočnika nato pa dodati enega povprečnega nabijača, kot pa izdelati dva kvalitetna zvočnika. Za moje pojme je 2.1 navaden pesek v oči in je dosti bolje imeti dva kvalitetnejša stereo zvočnika.

bradek ::

Kar se tice tistega 5.1 sistema tocno tistega res nisem slisal, samo kar sem do sedaj imel v roki, in to ni malo, sem vidu da 5.1 sistem pod 50k ni po mojem kriteriju za kvaliteto zvoka.
2.1 sistem je poceni verzija prostorskega zvoka, drzi. ATP3 so v tem med boljsimi, izgled je pa tko, vsake oci imajo svojega malarja. Ce pa hoces zares dober 2.1 sistem se pa ustavi v bofu oz v bigbangu kjer imajo razstavljen bose 2.1 sistem in gor tak kjut LCD (k bi ga takoj mel) k je pac samo tok da je mal slike da vidis kaj se dogaja na dvdju. Zanimiva zadeva, ampak predraga.
Ce kupujes 5.1 sistem in isces kvaliteto potem bos mogu pac globoko v zep pogledat, ce pa kupujes 2.1 k je pac priblizek so pa ATP3 tko k sm napisu. Mogoce so kje boljsi, ampak za to ceno ne.

tha_man ::

Jaz mam tud ATP3 že precej dolgo, in sem zelo zadovoljen z njimi. Boljših računalniških zvočnikov za tako ceno še nisem slišal.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

freserovski ::

zakaj vsi ocenjujete tiste sisteme 2.1, ki so pod 20 jurjev, poglejte v višji rang, kak cambridgev micro works, al pa od klipsch-a, promedia 2.1, to so ok sistemi, ne pa neka boga plastika...8-O
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

tha_man ::

Creative microworksov že dolgo ne dela več, Klipscha pa se v Sloveniji ne dobi.

Prečekiral sem jaz vse, na koncu pa pristal na ATP3. In sem čist happy :)
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

phoenix(tm) ::

Jest sem na zscetku tus nameraval kupit 5.1, sem se ze vse pozanimal blablabla, al logitech,creative,altec...Nakar sm ugotovu, da jih v bistvu se ne potrebujem, ker je soba res premajhna, pa bo rajs ene marcine kupu k se v vecjo preselim!Po sm pa na netu najdu ALtecLansing 2.1 2100 in sem res zadovoljen res so mal dragi(24k), sam mi je vsec oblika, pa ql mi je to k mas na mizi pac sam satelitke, pa res mal prostora zavzamejo!!!Pa pri CS-ju m4 z dusilcem gor sobo res posteno zruka:)))))tle mate pa link2100, ce pa hocete res hude 2.1 za mla vec kesa je pa tuki tole621...Ampak to je samo moje mnenje!!1

jRk0 ::

No, 2100 al pa ATP3 :)
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere računalniške 2.1 zvočnike tja do 15.000?

Oddelek: Kaj kupiti
202082 (1605) dxx
»

Zvočniški sistem 2.1

Oddelek: Kaj kupiti
101299 (1172) Slasher
»

Katere zvočnike za PC kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
211529 (1269) Urajmal
»

genius sw 5.1 home theatre (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564033 (3417) jest10
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332702 (2012) partysound

Več podobnih tem