» »

ali kdo uporablja qt?

ali kdo uporablja qt?

jlpktnst ::

1. Ali kdorkoli uporablja QT? (3) Win ali linux?
2. Kako bi v designerju dodal slot na nek podrejen predmet (recimo gumb). - sedaj dodajam slote kar dialogu in potem spreminjam prek dialoga gumbe = slabo

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[C#] delo z form

Oddelek: Programiranje
61620 (1461) Miko55
»

[Java][verzija 1.7]Vprasanje glede eventov

Oddelek: Programiranje
72132 (2039) KernelPanic
»

C# Pomoč

Oddelek: Programiranje
131744 (1569) jizzer
»

Gnome ali KDE? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
7911397 (6110) Kostko
»

EditBox

Oddelek: Programiranje
121891 (1745) [MYTiX]

Več podobnih tem