» »

Spletna trgovina Oskar Veliki

Spletna trgovina Oskar Veliki

1 2
3
4 5

s51as ::

Ja nimajo lastnega prevoza potem so gotovo najeli zbirnik, kateri ima najnižjo ceno, ker pač čaka dokler ni poln in potem krene na pot. Za nizko ceno je pač treba kako komoditeto žrtvovat.
It's just me myself and I

Kr_Edn ::

" s51as :

Ja nimajo lastnega prevoza potem so gotovo najeli zbirnik, kateri ima najnižjo ceno, ker pač čaka dokler ni poln in potem krene na pot. Za nizko ceno je pač treba kako komoditeto žrtvovat."

Kar, kar. Saj demokracijo tudi " kar žrtvuješ" zaradi komoditete.

DoberDan ::

Huh, dobil sem bliskavico!
Dela, čeprav ni zraven slovenskih navodil in garancijskega lista.

s51as ::

Kako bi se šele bliskalo z navodili in garancijo! :)
It's just me myself and I

macx ::

Pred naročilom hladilnika v spletni trgovini sem bil sprva malo skeptičen, saj me je skrbela dostava in odvoz starega aparata. Hladilnik je bil kar 150€ cenješi kot drugod, zato sem se odločil za nakup ter plačilo po povzetju. Hladilnik je prišel po desetih dneh in skupaj s šoferjem sva ga prinesla do stanovanja. Če bi ga kupil v navadni trgovini(npr. Merkur, BigBang) bi za transport poskrbela trgovina, tako sem mogel pa sam poprijeti... Kakoroli že, lahko rečem, da se je nakup splačal.

Aston_11 ::

Trgovina bi poskrbela za transport do vrat (bloka) in nikamor dalje. Od vrat dalje je dobra volja šoferja.

Okapi ::

Kar seveda ni res. Iz Harveya ti recimo prinesejo v sobo in verjetno niso edini.

macx ::

V BigBangu prinesejo gospodinjske aparate v stanovanje brezplačno. So pa tam cene malo bolj zasoljene. Pri Harvevju je pa za dostavo do bloka plačati 29€, za vnos v stanovanje pa dodatnih 20€, če se ne motim. To vem, ker sem pred kratkim tudi tam naročal pohištvo.

s51as ::

Povsod ti naredijo kar hočeš, če seveda plačaš, kolkor hočjo :)
It's just me myself and I

5er--> ::

Aja... pa najlepše hvala uporabniku macx, da se je registriral, da bi lahko podal svojo pozitivno izkušnjo s to spletno trgovino.;((

Newholland ::

Tudi jaz sem pri njih naročil eno stvar, 10.10. 2012, včeraj sem jim pisal, kako je s statusom naročila, in so mi danes odgovorili, da danes ponoči k njim artikel prispe tako da gre jutri zjutraj s pošto naprej, torej bo na pošti v soboto, kjer ga bom lahko prevzel, oz. mi ga v ponedeljek dostavi poštar, kako se bo izšlo sporočim. Je pa plačilo po povzetju in bi moralo biti brez poštnine.

Lp

Newholland ::

Ne v včeraj (ponedeljek) ne danes ni bilo paketa, klical sem jih, in sedaj jim klicni center spet deluje, operater je rekel da bo preveril stanje v skladišče in me poklical nazaj, tako je tudi bilo. Po vrnjenem klicu mi je rekel, da so v petek paket res poslali, vendar, da jim ga je pošta vrnila, ker ni bilo napisane poštne številke, paket pa da so že spet odposlali in bi ga moral dobiti jutri, upam da res.

Lp

cortez ::

jerry2 je izjavil:

Sam kupujem v glavnem v tujini na Computeruniverse in Cyberport .



A to lahk naročuješ tudi, če nisi davčni zavezanec npr. na sp oz. doo ?

Newholland ::

Torej paket sem prejel in je vse OK, zadovoljen z nakupom.

Lp

DeLarcco ::

Pozdravljeni,

Jaz imam ZELO dobro izkušnjo z Oskarjem. :) Pri njih sem kupil TV, hišni kino in vse nosilce. Edina kar je, da je treba počakati nekaj časa. Hišni kino sem dobil prej kot v dveh tednih. Zalomilo se je pri TV ker ga je dobavitelj razprodal in so čakali na novo pošiljko. Vendar so bili pri Oskarju ves čas zelo odzivni mi sprotno obveščali kako je z naročilom in iskali tudi alternativne možnosti.

Naj še omenim da nisem nikjer našel bolj ugodne cene. NIKJER. To tudi šteje veliko. ;)

Tako da, če kaj iščete in ni problem da malo počakate vsekakor priporočam nakup pri oskarju velikem.
~~~~~~(*.)(.*)~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
presented by DeLarcco - DeLarcco@yahoo.com
****************************************

gogx1 ::

Preko Oskarja sem naročil in plačal zobno ščetko Philips HX 6730/33 Sonicare + 2.Hand in sicer 4.10.2012. Ker ščetke v navedenem dobavnem roku (Čas dostave:3-10 dni) ni bilo sem jih prvič povprašal po ščetki.

Dobil sem naslednji odgovor: "Pozdravljeni,se opravičujemo za tako dolgo čakaje na naš odgovor. Zobna ščetka še ni prišla do nas, saj je dobavitelju popolnoma pošla zaloga teh ščetk. Prihod nove zaloge pa bo v roku 4 dni. Boste lahko še počakali dodaten teden? Lep pozdrav."

Sem jim pisal nazaj:"Pozdravljeni. Hvala za obvestilo. Bom počakal še 1 teden. Lep pozdrav"

Po enem tednu ščetke še vedno ni bilo. Sem poprosil prijatelja, da naj gre pogledat, če trgovina še sploh dela. Je tam res dobil enega modela, ki je zatrdil, da bo ščetka kmalu prišla....

In tako je minilo še nekaj dni in spet nič, zato sem jim spet pisal: "Dodaten teden je minil. Kaj mi lahko poveste kdaj točno bom prejel naročeno in plačano zobno ščetko? Na koncu sam izpadem kot tečnež.... Ne vem zakaj rečete 1 teden, potem pa sta dva, trije,...upam, da ne nikoli več?"

In njihov odgovor:"Pozdravljeni g. Gxxxd, ni nam prijetno ker čakate že tako dolgo na svojo zobno ščetko. Dobavitelj je še kar ni pripravil zraven. Da ne boste več tako dolgo čakali, predlagam, da prekličete naročilo. Lep pozdrav, Gxxxa"

Danes je 29.10.2012, ščetke še vedno ni. Niti obvestila, kdaj bo prišla....

Alamar ::

Oskar veliki je primeren le, če se ti z nabavo izdelka ne mudi, saj znajo biti dobavni roki nenormalno dolgi. Pač čakajo, da se naberejo naročila in napolnijo kamion v Nemčiji ali kje že. Sem že mesece nazaj naročil zam. omaro z dobavnim rokom 10 dni in res ugodno ceno. Čakal sem več kot mesec dni, vmes pošiljal maile, dokler niso obupali in mi predlagali drugega proizvajalca. Seveda sem odklonil in preklical naročilo.

vb22oka ::

gogx1 : Kakšen napredek?

PrimozBG ::

Pri oskar veliki sem naročil tiskalnike (3x Ricoh Aficio SP 1210N).Cena super, tiskalniki delajo v redu. Pri pooblaščen uvozniku je cena tiskalnika cca. 40 € dražja :O...

Naročil sem jih 5.11.2012, dobil sem jih 20.11.2012, torej 15 dni. Odnos je bil korekten. Zaradi varnostnih razlogov (npr. velike zamuden) sem izbral plačilo po povzetju. :)

5er--> ::

Najlepše hvala uporabniku PrimoSku, za njegovo prvo objavo.

medenko ::

po 9 mesecih :))

bdoxx ::

Oskar si to ti?

PrimozBG ::

Olja,
nisem Oskar, sm Primož. Izjava je resnična!
V dokaz vam pošljem naročilo brez osebno podatkov. Več pa ne morem.



Pozdravljeni ,
Zahvaljujemo se vam za vaše naročilo na oskarveliki.si. Takoj, ko bo vaše naročilo odposlano, vas bomo o tem obvestili. Status vašega naročila lahko preverite tako, da se prijavite v vaš račun. Za kakršnakoli vprašanja o vašem naročilu nas pokličite ali nam pošljite e-mail.

Podatki o vašem naročilu se nahajajo spodaj. Hvala za vaše naročilo.

Vaše naročilo #100005751 (dne 05. november 2012 11:19:58 CET)

Plačnik: Način plačila:

Plačilo po povzetju


Naslov za dostavo: Način dostave:
Brezplačna dostava
Izdelek Šifra Količina Vsota
Ricoh Aficio SP 1210N RCB401383 3 135,66 €
Skupaj (brez DDV) 135,66 €
Skupaj (z DDV) 162,78 €
Dostava in obdelava (brez DDV) 0,00 €
Dostava in obdelava (z DDV) 0,00 €
Za plačilo (brez DDV) 135,66 €
DDV 27,12 €
Za plačilo (z DDV) 162,78 €
Hvala za zaupanje,
oskarveliki.si

gruntfürmich ::

gledam malo monitorje; pa me zanima če je kdo že kakšno reklamacijo uveljavljal pri njih?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

JakaF ::

Tudi jaz imam slabe izkušnje.
Tipično za slovenske spletne trgovine - nič na zalogi, samo posrednike bi igrali. Naročiš, plačaš, čakaš... potem pa izveš, da izdelek žal ni dobavljiv. In izgubiš kak mesec s čakanjem. Grrrr
Potem pa naročim iz Nemčije in je v par dneh pri meni. Pa še ceneje.

Magic1 ::

Saj zato so pa najcenejši pri nas. Sem hotel naročiti sušilni stroj pri oskarju, ker je bil 120EUR cenejši kot ostali. Ker se mi ni mudilo, sem malo gledal naokoli in ga na koncu vzel pri mercator tehniki, ko so imeli - 10%. Bil je še vedno 50EUR dražji, a sem dobil za 30EUR elektrike in ozimnico. Za 120EUR razlike bi bilo no brainer, za skoraj isto pa je tudi bilo.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Janac ::

JakaF je izjavil:

Tudi jaz imam slabe izkušnje.
Tipično za slovenske spletne trgovine - nič na zalogi, samo posrednike bi igrali. Naročiš, plačaš, čakaš... potem pa izveš, da izdelek žal ni dobavljiv. In izgubiš kak mesec s čakanjem. Grrrr
Potem pa naročim iz Nemčije in je v par dneh pri meni. Pa še ceneje.

Kaj ti misliš da ima spletna trgovina skladišče s 500000 hektarjev in čisto vsak izdelek ki ga prodajajo vsaj 2 kosa? Saj nikjer ne nakupujejo na zalogo.

stock ::

Saj zato pa ni čudno, da se posel ne razvija, noben nebi nič vlagal. Hvala bogu da je treba met skladišče. 3 dni nazaj iskal 27" monitor, v celi Lj ga nisem našel, kličeš kamorkoli dobavni roki 1mes.. Še big bang pa harvey sta mela enega in istega edinega za 309 oz 339€, Da ne govorimo da za 30 še niso slišal...

Utk ::

Oskar ima filozofijo, da je poceni in z nekim dobavnim rokom, ki ponavadi niti ni dosti daljši kot pri drugih.
Kakšno imajo filozofijo tisti, ki prodajajo dosti dražje, pa tudi brez zaloge, se je pa res za vprašat. Sej tudi mercator nima nič na zalogi, če ne vzameš glih tistega, kar je tam razstavljeno.
Fino bi bilo, da bi imeli oboje vrste trgovin, pa jih nimamo. So samo drage in cenejše, zaloge pa nikjer nobene.

SpaWn ::

Jaz sem pri njih naročil eno zadevo še lani in od njih se dobil zgolj tisti avtomatsko generiran mail. Prejšnji teden sem jim poslal maji, kaj je z mojim naročilo in do danes še ni odgovora. Zelo neresen odnos, še dobro, da sem izbral plačilo po povzetju.

Qutex ::

Pozdrav vsi! No še moje izkušnje (in JA, registrirala sem se samo za to objavo in NE, nimam nobenih poznanstev ali vez s to spletno trgovino!!), preprosto zato, ker sem ful presenečena in sem se odločla da to napišem....
Skratka prenavljmo kuhinjo in smo iskali vgradni pomivalc. Valjda, da nudi čim več pa da ni hudo predrag. No gledamo malo ocene strojev po nemškem Testberichte.de in nekje za nižjo ceno, glede na kvaliteto (ocena 2.1 gut!) je ne 9. mestu testa za leto 2012 pomivalni stroj znamke Beko DIN 6831 FX. Seveda pri nas v SLO še slišali nis(m)o zanj, izdelava baje za evropski trg in ne za vzhodno-evropskega.... če bo pa prišel k nam v trgovine, pa mogoče letos konc leta ali bolj verjetno drugo leto, če sploh, pa seveda vprašanje kakšna bo tukaj cena.

Ok in jaz ga najdem na tem Oskarju za ceno 430,51??? itak ful poceni!

Sem šla malo prebrati tele kometarje in se odločim ajde, ga naročimo po povzetju, saj nimam kej izgubit. Po potrditvi naročila 11.1. izdelek izgine iz ponudbe... nobenega glasu od njih.... vredu, ga pač ne bo, iščemo drugega (po primerjavi tehničnih podatkov se cene takšnih strojev drugih proizvajalcev sučejo nekje od 650 navzgor)... bo pač moral biti malo slabši.

No, danes me pa pokličejo, kdaj popoldne ga lahko dostavijo???!!
So ga ravnokar pripeljali, smo plačali, točno toliko kot je bilo, izgleda vse Ok, garancija je...

Je pa zlo zanimivo, da se račun glasi na podjetje FANT d.o.o.? Torej očitno je neka "mučka" in vprašanje kolko dolgo bo tole še tako... ampak kaj češ, smo pa dobili mašino :)

Magic1 ::

Načeloma je firma:
naziv: ENTROPIJA, računalniški inženiring, d.o.o.

Izgleda, da so malo zamučkal in so dal prenizko ceno, po tvojem naročilu so pa uvideli zmoto in ukinili izdelek. Je pa pohvalno, da niso mučkal in preprosto ignoriral naročilo, temveč ti zadevo vseeno dostavili po naročeni ceni.
Magic

gruntfürmich ::

sj načeloma dečki niso slabo zastavli stvari. ker če se ustavimo recimo pri pomivalcih, so v nemčiji taki za 450€ pri nas okoli od 650€ naprej. in ni vrag da se eden ne bo spomnil in jih cel kamion dol pripeljal. hej, še samo za enega se splača v nemčijo iti!
edini problem je uveljavljanje garancije, če pri tem ostaneš popolnoma sam...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

simpke ::

Tud sam bi rad pohvalil odnos Oskarja.
Sem naročil pomivalni stroj Beko in dobil takega, ki je imel zlomljeno ohišje.
Še isti dan, ko sem javil reklamacijo so me klicali, naj fotografiram škodo in mi bodo pripeljali novega. V nekaj dneh so pripeljali nov pomivalni stroj, starega pa odpeljali.

bdoxx ::

hvala za trud za registracijo in post.

kmetek ::

rofl simpke: bolj očitno res ne gre?

first_line ::

Jaz jih pohvalim. Je bilo ceneje kot iz tujine. Morda bi kje našel v akciji bolj poceni, a imajo švabi večinoma neke zasoljene ptt prispevke.

delavec44 ::

Tudi jaz jih pohvalim. Hladilnik dela BP, prihranil ca. 80€.

veqlargh ::

Ja no, sam sem na oskarju kupil AEG-jevo indukcijo. V GA mi pod 900€ni hotel dat, v bofu je bla takisto čez 900, oskar mi jo je dostavil za 450€. Mislim, da v enem tednu. Krasno je bilo vse skupaj.

toro69 ::

Jaz jim ne bi denarja direktno nakazoval, ker imajo blokrane račune:

http://www.bizi.si/ENTROPIJA-D-O-O/mati...

mailer ::

To je pa čudno, glede na uporabniške izkušnje.

Magic1 ::

Definitivno zaradi varnosti naročiš s plačilom ob prevzetju, imaš pa še opcijo prek paypala.
Magic

Runnagain ::

Kakšna nova izkušnja z omenjeno spletno trgovino? Račune imajo še vedno blokirane.
Je kdo kaj naročal v zadnjem času?
Sam bi vzel hladilnik (700EUR+), pa sem malo skeptičen po vsem prebranem.
Kako je pa z garancijo? Verjetno pri njih, ker imajo sivi uvoz?

lpR!!

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Do zdaj je še vsak dobil, tudi jaz 3-4 aparate, plačane vnaprej ali pri prevzemu. Pazi samo da ne nakazuješ na blokiran račun, drugo te zaenkrat najbrž ne rabit skrbet, čeprav je malo res čudno. Če je možno po prevzemu pa itak ni problema.

Runnagain ::

Utk je izjavil:

Do zdaj je še vsak dobil, tudi jaz 3-4 aparate, plačane vnaprej ali pri prevzemu. Pazi samo da ne nakazuješ na blokiran račun, drugo te zaenkrat najbrž ne rabit skrbet, čeprav je malo res čudno. Če je možno po prevzemu pa itak ni problema.


A si vzel po povzetju? Ali mogoče veš koliko pride za cca. 700€ aparat zraven še strošek plačila pošti?

Hvala za info in lpR!

Utk ::

Sem, oba načina, nič stroškov, ker načeloma pripeljejo sami, ne preko pošte.

thebaloh ::

Zgovoren podatek: Glej puščico!

mat xxl ::

Nič novega o tem pišejo že dolgo naročiš po povzetju in to je to, ti pripeljejo, pogledaš in plačaš.....

Looooooka ::

Naročil hladilnik...in ga dobil v enem tednu.
Hladilnik deluje...tko da sem zadovoljen.

donbosco ::

Nikoli več!!! Naročil že marca philipsov izdelek, dobil po pošti nakar se je pokvaril in sem ga poslal nazaj, da zamenjajo. Minilo že več kot 45 dni, niso ničesar poslali. Prijavil sem jih tržni inšpekciji. Odgovor inšpekcije "ni mogoče opraviti inšpekcijskega pregleda, ker so na navedenih naslovih samo slamnata podjetja. Na podlagi vse več prijav se je zaradi sumov utaje davkov in suma drugih kaznivih dejanj zadevo predalo DURSU in organom pregona". Tak da, ce ste pametni prste vstran, rajši malo dražje pa sigurno, kot pa neka lopovska mučka...
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

extreme digital spletna trgovina (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
466181229 (5944) tikitoki
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029392 (20718) technolog
»

ComShop

Oddelek: Kaj kupiti
295597 (3556) freesty

Več podobnih tem