» »

Spletna trgovina Oskar Veliki

Spletna trgovina Oskar Veliki

1
2
3 4 5

Ziga Dolhar ::

jepr je izjavil:

Iz lastnih izkušenj - Veliki Oskar -BP. Naročil, poklical kdaj pripeljejo - v soboto če ste doma...
Nisem verjel, da med prazniki v soboto pripeljejo, ura 8, cin cin ste doma? imamo za vas robo.
Pripeljejo čez kakšno uro, plačamo na roke , podpišemo dobavnico, dobimo račun. Zadeva deluje Bo.ch pač..
Je pa iz nekega vele vele skladišča nekje iz EU...
lp


Fino, da si se registriral le za ta komentar.
https://dolhar.si/

Magician ::

Hmmm a kdo je kako je s tem?

Ob oddaji naročila za TV je bila cena 668 EUR, gledam sedaj (3 dni kasneje) 700 EUR. Po kateri ceni ga bom sedaj dobil ? Je kdo imel podobno izkušnjo?

tado6 ::

Jaz sem naročil telefon, plačal po predračunu, dobil v 14 dneh, ker nimajo skladišča v Sloveniji. Zadovoljen. Na eletronska sporočila so vedno odgovorili v 24 urah.

Magician ::

Torej za mano je tudi dobra izkušnja z njimi. Dobil artikel v dobavnem roku, edino kar me je motilo je, da je dostava bila izvedena preko redne pošte in ne njihovega kurirja. Zaradi tega sem moral plačati 5 eur poštnine, katero pa so mi pri OskarVelikem obljubili, da mi jo bodo vrnili - nakazali na TRR (saj je jasno napisano poštnina GRATIS).

V glavnem priporočam !!!!

Furbo ::

RejZoR je izjavil:

Hja, lahko samo povem, da je Gorenje zelo natančen kar se garancijskih listov tiče. Mislim da je tud edini servis, ki ti zavrne reklamacijo, če garancijskega lista nimaš. Drugi sicer ne komplicirajo in ti zrihtajo če je le veljaven račun, ampak po drugi strani pa Gorenju do neke mere tud dam prav. Folk se je tolk razvadil, da sploh ne spravljajo več garancij in niti računov. Sej itaq trgovine izbrskajo duplikat.
In pol kr vse skupaj mečejo stran z embalažo. Lenoba brez primere. Kot da je tolk težko imet eno mapco v katero daješ račune. Al pa škatlo za čevlje. In imaš vse lepo na enem mestu.


Moja izkušnja je drugačna. Crknil mi je zamrzovalnik, oziroma se je pokazala neka napaka.
Samo po telefonu sem jim povedal serijsko številko stroja in so prišli in odpravili vse. Nobenega računa ali garancijskega lista nisem potreboval. Pa se je menjalo precej delov.

Aparat je bil star nekje štiri leta in pol.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

B99M ::

Oskar Veliki nateguje ljudi. Jst sem plačal in nikoli prejel izdelka. Čakal sem več kot mesec dni, nato sem začel klicatt..rekli so naj počakam še nekaj dni...izdelka še danes nisem dobil...Pazite kje kupujete- onec koncev sem bil pa zelo naiven, da sem verjel, da so lahko popusti tako veliki oz. cene tako nizke!
Lp,
J

multimeter ::

prejsnji teden pri njih kupil pralni stroj, cca 130 ojrov ceneje kot najcene pri nas. dobil po 7 dneh, placal po povzetju. kar me je pa v bistvu najbolj razveselilo pa je, da je zadeva delana za zahodni trg, torej navodila, ki NISO v poljscini/cescini/srbpscini/hrvascini/bosanscini in madzarscini :)

tako da top - priporocam!

tado6 ::

B99M je izjavil:

Oskar Veliki nateguje ljudi. Jst sem plačal in nikoli prejel izdelka. Čakal sem več kot mesec dni, nato sem začel klicatt..rekli so naj počakam še nekaj dni...izdelka še danes nisem dobil...Pazite kje kupujete- onec koncev sem bil pa zelo naiven, da sem verjel, da so lahko popusti tako veliki oz. cene tako nizke!
Lp,
J

Trenutno si edini, ki izdelka nisi prejel, vsaj po izkušnjah na tem forumu. Hmmm:|

Magic1 ::

Ja sem naročil tri izdelke. So me klicali, da je en počaneje dobavljiv ter če hočem kupnino zanjga nazaj. Sem rekel da se mi ne mudi. Dobil prva dav izdelka po dveh tednih, tretjega pa po mesecu. Tako da nimam pritožb. Cene so malo nižje, zato je dobavni rok malo daljši, ker morajo robo dobit iz tujine.
Magic

Furbo ::

tado6 je izjavil:

B99M je izjavil:

Oskar Veliki nateguje ljudi. Jst sem plačal in nikoli prejel izdelka. Čakal sem več kot mesec dni, nato sem začel klicatt..rekli so naj počakam še nekaj dni...izdelka še danes nisem dobil...Pazite kje kupujete- onec koncev sem bil pa zelo naiven, da sem verjel, da so lahko popusti tako veliki oz. cene tako nizke!
Lp,
J

Trenutno si edini, ki izdelka nisi prejel, vsaj po izkušnjah na tem forumu. Hmmm:|


Pa registriral se je na isti dan, kot je napisal mnenje in to je bilo tudi vse, kar je doslej napisal na forumu... Kredibilnost nekje na stopinjah, kjer zamrzne voda.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

GrimReaper ::

Kupil slušalke Sennheiser HD598, daleč najceneje v SLO.
Plačal po povzetju, poštnina nad 60€ je zastonj, edino pošta pobere 0,98€ provizije.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Ziga Dolhar ::

In koliko si dal zanje?
https://dolhar.si/

GrimReaper ::

182€, zdej so 172€ (najbrž so jih več naročil ko sem jih jest kupil).
Naročil sem jih v četrtek, dobil naslednji petek.
Garancijskega lista zraven ni, na škatli piše 2 leti, tko da najbrž kr proizvajalcu pošljejo.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

swar ::

Tudi sam iščem mrežico+nožek za brivnik Braun 360 Complete,v naših tehničnih trgovinah želijo za tak komplet 40€,na ebayu sem našel komplet plus 3 čistilne kartuše za par evrov dražje a žal ne more pošiljati vnetljivih tekočin preko airmaila...Nato sem nekako naletel na to trgovino kjer ima samo čistilne kartuše in sicer 5 za ceno 26€ s poštnino vred in bom poizskusil plačati preko povzetja,upam da ne dobim vode notri ker 2 čistilni kartuši staneta pri nas cca 20€.Mi je pa zanimivo ko brskam po spletni trgovini in kliknem npr nega telesa da mi pa kamere?SLabo prevedeno ali kaj majo to?Poročam če dobim...

swar ::

So me kontaktirali pred parimi dnevi iz trgovine da mrezice nimajo na zalogi pri dobavitelju,tako da smo se zmenili da mi poslje samo cistilne kartuse In sem jih danes prejel...prijzani kaj naj recem tako da bom pri njih se kaj kupil ker cene majo dost nizje...

Alfa Beta ::

Oskar Veliki je čisto zares prava trgovina. Po predračunu sem naročil GARMIN nüMaps Lifetime Europe, ker je pri njh absolutno najboljša cena za ta izdelek v Sloveniji, pa še zastonj so mi poslali. Čakalna doba je bila en teden. Zelo sem zadovoljen s to spletno trgovino in jo upam mirne duše priporočiti tudi ostalim prijateljem, znancem, neznancem, skratka vsem državljanom Slovenije. Vsaka jim čast.

Ziga Dolhar ::

Hvala, da ste se registrirali zgolj za ta prispevek.
https://dolhar.si/

Goran's Blog ::

Pri njih sem naročil radio od Kenwoda KDC-BT52U, res je da sem čakal 3 tedne vendar sem ga dobil.
Zakaj pa plačujete v naprej? Zmiram plačam po povzetju!

sandmat ::

Ziga Dolhar je izjavil:


Fino, da si se registriral le za ta komentar.


no no, vsaj s službenim mailom se je registriral. S tem add imam tudi zanimive izkušnje :)

stb ::

Ehm, kaj porečete na to, da ima firma, ki stoji za Oskarjem velikim, EVO-FIN d.o.o. že od junija blokirana oba transakcijska računa? http://www.idoo.si/sl/boniteta/EVO-FIN
Je v tem primeru poslovanje prek Paypal-a zato kaj bolj varno / priporočljivo / legalno ?

s51as ::

Nekaj časa nazaj sem na oskar veliki naročil slušalke in polar trak za meritev srčnega utripa,inn sem dobil v kakem tednu. plačal sem vnaprej. težav nisem imel.
It's just me myself and I

fight4 ::

Tudi jaz sem naročil slušalke pri njih. Čas dostave je bil 3-10 dni(kot vidim je še zmeraj, pa še cena je sedaj huda).
Ko sem po tel. naknadno preverjal čas dostave, mi je gospodična obljubila, da jih bom prejel v štirih dneh in tako je tudi bilo.
Seveda je bilo plačilo po povzetju brez ptt stroškov.

mat xxl ::

Jaz poznam vsaj 3, ki so naročili in vsi zadovoljni, eden je sicer čakal nekaj dni več.... blokiran račun ali pa ne ....

DoberDan ::

Pred dnevi sem naročil tole bliskavico, ker je daaaaleč najcenejša v primerjavi z drugimi trgovinami. oskarveliki.si/index.php/fotoaparati/bliskavice/bliskavice-za-canon/metz-mecablitz-50-af-1-digital-c.html

Vsekakor pa bom plačal ob prevzetju in nič prej.
Kolikor berem tele komentarje o blokiranih računih ipd, mi je vse skupaj res malo čudno. Tudi na telefon se ne oglašajo več -- menda težave s telekomunikacijo.

Sedaj bomo pa videli. Če dobim tako kot sem naročil v predvidenem času, jih prehvalim in bom zelo zadovoljen, če ne dobim, nej se pa pazijo.
Vsekakor sem pa vesel, da slovensko spletno nakupovalništvo premore tudi takšno trgovino, pri kateri lahko veliko profitiraš, če malo raskiraš. Čeprav s plačilom ob prevzetju praktično nič ne raskiraš....
En velik plus je pa tudi zastonj dostava ob nakupu nad 60€.

Bomo videli kaj bo :)

stb ::

Le javi kako se bo izteklo. Mi pa ni jasno kako lahko dobaviteljem karkoli plačajo z (verjetno ne brez razloga) blokiranimi računi. Poslujejo lahko le še z gotovino, računi v tujini in PayPal-om, katerih upniki še ne znajo blokirati. Ima pa prednost PayPal pred gotovino to, da je kupec bolj zaščiten če ti slučajno pošljejo opeko v škatli za čevlje. Mogoče bo kak njihov predstavnik tule pojasnil kako gre to v praksi. :D

medenko ::

no vidite, pa tok ste jih hvalili na začetku? važno, da je poceni.

dela ::

Kupil pred nekaj časa pri njih en sesalec, je bil približno 10 % cenejši kot primerljivi. Plačal po povzetju, bilo vse kul, dela pa tud dobr.

DoberDan ::

Jah no jaz res upam da bo naročilo uspelo in da firma ne propade, dokler bom imel garancijo...

Me je pa vse skupaj res malo prestrašilo.
Prvič, če pokličeš na njihovo številko 05 923 23 99 za pomoč pri nakupu, se ti noben ne oglasi. Neumna tajnica je pa tako čudna, da takoj podvomiš v njihovo resnost.
Drugič, lastnik je Evo--fin, čigar telefon 051 402 962 ne obstaja.
Tretjič, od torka sem napisal že nekaj mailov, naj me kontaktirajo ali vsaj povejo kako je z naročilom, a ne duha ne sluha o odgovoru.
Četrtič, TRR je blokiran. Stanje tega Evo--fin pa neobetavno.


Matr jim.

Dejte mi povedat, če prevzamem naročeno in plačam, potem pa firma propade in moj izdelek crkne. Kje bom potem uveljavljal garancijo? Za firmo Metz dvomim da je servis v Slo, račun od trgovine bo pa po stečaju neuporaben. Se motim?
Ali mi bo zadostoval garancijski list, ki je ponavadi v škatli? Mora biti podpisan? Kaj če mi pošljejo nepodpisanega? Na kaj vse moram biti pozoren sedaj, da jih ne bom potem klel.

Hvala za pomoč!

francek1 ::

Pooblaščen Metz servis.

Garancijo da proizvajalec, ne prodajalec.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

DoberDan ::

Okej, to razumem, ampak če pridem na servis, moram imeti sabo garancijski list ali zadostuje račun propadle trgovine?

In pa glede garancijskega lista, ni tako da ga mora trgovina podpisati/štemplati?

Magic1 ::

Točno tako, edini problem je da moraš dostavit uradnemu servisu. Dovolj je le račun, razen pri nas v trgovinah nekaj mutijo z poštemplanim garancijskim listom. Pri uradnem velja tovarniška garancija z računom.
Magic

DoberDan ::

Aha, no skratka, če imam račun in garancijski list, bom nekje že dobil servis. Ne glede na to, če ti propadejo -- kar pa vsseno upam da ne bodo, ker imajo res neverjetne cene.

Hvala za pomoč !


Ajaa, pa še to. Tist predviden rok dostave (3--10 dni) ki piše na njihovi strani za posamezn artikel, njih nič ne veže? Po kolkem času pa lahko zatežim in celo zahtevam storniranje? Fleš nujno rabim do naslednjega vikenda, ampak če ne bo do takrat, nimam kaj tečnariti

Magic1 ::

DoberDan je izjavil:

Tist predviden rok dostave
Magic

DoberDan ::

Okej, ampak vseeno mora biti nek določena zgornja omejitev, koliko časa te lahko pustijo čakati?

francek1 ::

DoberDan je izjavil:

Okej, ampak vseeno mora biti nek določena zgornja omejitev, koliko časa te lahko pustijo čakati?

Je, ja....dokler ne obupaš. Sicer pa še nisi nič plačal, ne? Kaj pa, ko ti Rutar 9 mesecev ne dobavi plačanih stolov?
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

medenko ::

francek1: jih pa tožiš + zamudne obresti.

amigo_no1 ::

Wannabe pravnik too much ?

s51as ::

Opažam da je spletno nakupovanje za nekatere prava nočna mora. Od naročila naprej same skrbi in panika če 3 dni ni kakega obvestila o tem kaj se dogaja in kaj je s paketom. Če gre telefonistka na WC ko ti kličeš, ali bog ne daj, da je na dopustu ali pa na bolniški je že kriminal. Po en stran bi radi pocen kupovali, po drugi pa hočete da ma trgovina šrtinprdeset zaposlenih, ki bojo poročal o tem in onem non stop... In kaj če majo zaprt račun? veš koliko je trapastih razlogov da ima podjetje blokiran račun... Huj ste kot vse tahude agencije skupaj. Jaz svetujem živčkotom, da gredo raje v trgovino in kupjo na keš in odnesejo ven, ker men je slabo že samo ko berem kolko skrbi je možno met z nakupom fleša recimo... Ne vem a se vam v življenju nič ne dogaja in je nakupovanje višek dogajanja, al je to kak nov šport, sam men to ni všeč, nebi hotel tako živet in konec... nočem nikogar užalit sam mal perspektive je vseeno treba imet...
It's just me myself and I

carlito149 ::

Sem jih danes kontaktiral in so mi rekli, da je podjetje prevzelo podjetje entropija d.o.o..
Tam imajo pa vse račune odprte.

DoberDan ::

carlito149 je izjavil:

Sem jih danes kontaktiral in so mi rekli, da je podjetje prevzelo podjetje entropija d.o.o..
Tam imajo pa vse račune odprte.


Hvala za info ;)

s51as, nikar se ne napenjaj. Če te kakšen komentar zmoti, ga lahko mirno preskočiš. ;)

Lahko pa samo odgovorim, da mi spletno nakupovanje ne predstavlja nobene nočne more ali stresa, še manj pa šport.
Če mi pa kaj ni jasno, pa vprašam. Temu je tudi namenjen forum, mar ne?
Bi se pa na tem mestu vprašal, kdo je bolj živčko. Sam namreč z njimi nimam težav.

Lep večer ;D

jerry2 ::

Sam kupujem v glavnem v tujini na Computeruniverse in Cyberport in me nič ne skrbi, status naročila je v nulo pravilen in celo kako paket potuje mi preko njihove strani kaže, ni treba na poštno stran gledati. TUdi z garancijo nisem imel težav, ko se mi je UPS pokvaril, j prišel kurir, prinesel novega in starega odpeljal.

Pri naših trgovinah, ne le računalniških je pa sama jeza in živčnost. Žena je naročila copate za otroka, pa glej čez 10 dni ne duha ne sluha, pokliče in pravijo, da so pozabili na naročilo. WTF. Da o tem da pri nas če nekaj piše na zalogi, sploh ne drži in je vedno treba poklicati, da izveš, da zaloge ni, ne govorim. Skoraj nihče pri nas nima zaloge, samo naročajo verjetno od tam kjer lahko tudi sam, iz tujine.

Poštnina je pa tudi sprejemljiva med 10 in 20 EURO. Res se za eno malenkost ne splača, za več pa. Zdaj recimo kupujem tiskalnik pri nas je 1800 EURO zunaj pa 1100 EURO. Kdaj se bodo naši trgovci naučili, da se ne pustimo več tako skubiti... Verjetno tedaj, ko ne bodo imeli kupcev, tega pa še dolgo ne bo, ker si ljudje na splošno ne upajo iz tujine naročati, ne znajo jezika itd.

Tudi sam sem hotel kupiti pri tem Oskarju en foto, samo v zalogo ne verjamem, oglasi se pa nihče, na maile ne odgovori in stranka izgubljena potem ne vrne se nobena. Si rečem zakaj pa naj jih prosim, da mi prodajo.
tom & jerry

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jerry2 ()

stb ::

carlito149 je izjavil:

Sem jih danes kontaktiral in so mi rekli, da je podjetje prevzelo podjetje entropija d.o.o..
Tam imajo pa vse račune odprte.

Hvala za info! Sedaj so podatke popravili tudi na http://oskarveliki.si/index.php/o-nas .

medenko ::

"Kdaj se bodo naši trgovci naučili, da se ne pustimo več tako skubiti... Verjetno tedaj, ko ne bodo imeli kupcev, tega pa še dolgo ne bo, ker si ljudje na splošno ne upajo iz tujine naročati, ne znajo jezika itd." - nalašč ne delajo.....in morajo po uradnih poteh naročiti robo, dobijo po višjih cenah...se smejo mimo pravil.

jerry2 ::

Iz tujine pot je pa neuradna? Jaz naročam kot s.p. in dobim račun in vse.
tom & jerry

DoberDan ::

No evo, zdej jim še spletna stran ne dela. www.oskarveliki.si

jurre ::

jaz sem pri njih zadnjic cudno gledal, ko so dali objavo na FB za akcijo - ful ugoden ipad 2, razprodaja.. samo 404 EUR namesto nekaj cez 500. V isytle pa drugic trgovinah je pa stalno po 399 ?!:D

DoberDan ::

A, zdaj pa spet dela :P

Janac ::

Spoštovani, trenutno imamo težave z telekomunikacijo in smo do nadaljnega dosegljivi le na naš e-mail: info@oskarveliki.si , kjer Vam bomo z veseljem odgovorili na vaša vprašanja.

jerry2 ::

Hec, meni pa telekom ponavadi prej popravi telefonsko številko kot je več tednov nedosegljivosti.
tom & jerry

DoberDan ::

Moje naročilo bi moralo ta teden priti, pa ni.

Zato sem spet poslal mail in odgovorili so takole:

"Vaš izdelek še ne bo prispel do takrat, saj smo bili prisiljeni najeti špedicijsko službo, da nam dostavi artikle, ker se je naš kamion pokvaril. Rade volje, a se bliskavica še vedno nahaja v Nemčiji in bo jutri šele prevzem."

in v nadaljevanju:

"Morate razumeti, da je razlog, da si lahko privoščimo nižje cene naš lastni kamion in sprotno naročanje izdelkov. Dobavni rok je zato malo daljši, a nam vseeno uspe pravočasno ali z minimalno zamudo dostaviti 96% naročil."

Tako da tisti, ki čakate ali mislite naročat, ne obupat, če se ne oglasjo ali ne odgovorijo takoj. Če se mi ne mudi, veliko raje počakam en teden in potem plačam 190€, kot pa drugje za isto stvar 260€.
Za tako nizke cene se splača mal počakat. Upam pa, da so njihovi izgovori resnični in ni namen samo zavlačevanje!
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

extreme digital spletna trgovina (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
466181008 (5723) tikitoki
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029320 (20646) technolog
»

ComShop

Oddelek: Kaj kupiti
295587 (3546) freesty

Več podobnih tem