» »

video problem

video problem

Misi666 ::

Mam en zelo cudn problem...ko zazenem katerikoli filmcek, posnetek s katerimkoli predvajalnikom (Windows Media Player, BSplayer,...) mi kaze tak filtr cez sliko...klikni za ogled

Kako odpravt to?
  • spremenilo: Misi666 ()

l-note ::

Hmm, poskusi s kakšnim kodekom oziroma zbirko kodekov, kot je npr. Nimo Pack.
V Googlu napiš Nimo in ti bo takojh najdu taprave strani. Downloadi si pa verzijo oz. biuild 7, sicer ni najnovejša, vendar pri večini dela brez problema.
Upam, da ti bo zdaj delalo.:D

Misi666 ::

Hmmm zgleda da se na tej sliki ne vid tega problema...ni fora v tem da je crna slika...ampak je roza barve...film vidm zvok tud slism skratka vse je samo cez sliko je nekasn filtr k nardi sliko roza...sicer se vid cez sam so vse barve pol roza...tko da to je problem...codeke pa mam tko da to ni to...

Damjan Jagar ::

O tem se je ze govorilo na foromu. Roza barva... Mal pobrskaj ce bom pa jest zasledil ti bom pa dal link. In mislem, da je bil problem resen. Pobrskaj...

SisQ ::

Probaj tako, da odinštališar kodeke, sploh nimo in zaženi film. Pri meni se je ne vem iz kakšnega razloga zgodilo, da mi BSplayer ne dela, če imam nimo. No, čeprav mi je še pred kratkim. Čudna zadeva.:|


boštjan ::

Misi666,kako maš grafično kartico?ker roza ekran mi "smrdi" na gainward grafično serije golden sample.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13617143 (10730) Riff
»

vinjeta

Oddelek: Loža
224358 (3699) metalc
»

BS player

Oddelek: Zvok in slika
61039 (792) AnWar
»

Kopiranje HD DVD in Blu-Ray vsebine uspešno

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
325695 (4292) Looooooka
»

Roza? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
945431 (3997) Klemenn

Več podobnih tem