» »

Problem z PROKlikom!

Problem z PROKlikom!

greego ::

Sem fotru računalnik sformatiral, pred tem pa skranil vse pomembno, med drugim tudi cel direktorij od proklika misleč da bo lahko pol ko bom na novo vzpostavu sistem kr naprej šibau račune, pa da bo meu vse lepo tako naštimanu kot prej...no naštimam widowse pa Proklik na novo instaliram, do tu vse lepo in prav... zdej me pa zanima kaj naj z arhiviranimi podatki kako jih usposobit da bojo uporabni, js sem jih kar u prokliknlb direktorij nazaj presnel pol se pa sploh noče več zagnat kr neki error mi
piše...

Lepo prosim če mi lahko svetujete kaj naj nardim?

greego ::

A je ze kdo to delal... sej bi poklical za pomoč uporabnikom sam so prazniki:)...

A mi lahk kdo kaj svetuje?

Gandalfar ::

sej ves.. pomoc uporabnikov dela tud med prazniki :)

kr poklic jih.

greego ::

NLB:"Pomoč po telefonu Svoje težave v zvezi s Proklikom NLB nam lahko sporočite vsak delavnik med 8. in 16. uro po telefonu na številko (01) 477 20 60, kjer vam bodo pomagali naši strokovnjaki."

...z njimi ne bo nič za danes

Po tem ko sem posnel arhivirane fajle u direktorij mi napise Napaka pri kreiranju C_PC_GLOBE_REF!!!

...tu mi pa pol zmanjka domišlije.

greego ::

Pardon da spet bumpam ...še zadnjič probam če je že mogoč imel kdo izkušnje s tem, če ne bom pa jutr poklical za pomoč na suport!:\

ToniT ::

Poskusi tole:
Najprej namesti proklik, potem ga zaženi brez da karkoli spreminjaš in pojdi na Nastavitve.
Tam imaš eno možnost izbire lokacije datoteke s podatki. Izberi svojo in bo mogoče delovalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ToniT ()

Klemenn ::

aja..da še jzst mal helpam...če imaš še tastari imenik kot si ga imel..naredi tole:

najprej zbriši ta novi proklik..pa na novo posnemi,.,,

iz tastarega imenika poberi datoteke:


http://freeweb.siol.net/bogomir3/tole.h...

pa jih skopiri v na novo posnet proklik..in stvar dela..preizkušeno :\



oz..kot sem jaz že tukaj pogledal...ampak jzst še tele dve datotek zdraven dam..ne vem zakaj...navada je železna srajca :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemenn ()

neki123 ::

problem se reši na sledeči način:
če si predhodno naredil backup proklika v en drug direktorij, ga sedaj čisto na novo inštaliraj in potem ko je instalacija končana , iz backupa prekopiraš datoteki "Personalbank.mdb" in "Eimenik.mdb" v direktorij, kamor si instaliral proklik.
stvar bo potem 100% delovala. Verjemi, sem že nekajkrat stvar ponovil na različnih računalnikih in je vedno delovalo. Problem je le, da moraš zopet na novo izvoziti predloge, kar pa ni tak problem.

greego ::

A to dvoje posnamem pred tem ko se še enkrat prijavim kot nov uporabnik(v tem primeru mi ni delalo je napisalo samo:Napaka pri kreiranju C_PC_GLOBE_REF!!!)
al naknadno potem ko že banko izberem ?... a se morem tut povezat z NLB?

greego ::

Hvala vsem za odgovor zdej deluje... prejle sem pozabil povedat da sem operacijski sistem zamenjal iz winME na 98SE...no to ni špilalo nikakor tut ko sem vse fajle prenesel u proklik al pa tut če sem samo personalebank al pa eimenik.mdb... zdej sn vse še enkrat na win xp zinstaliral pa presenel kr cel proklik direktorij u novega pa zadeva laufa!

Sam u Xp-jih je blo treba sam novejše gonilnike za "karticobralec" poštimat!

Hvala za pomoč če pa mi kdo lahko pove kak zadevo na win98SE usposobim pa dobi en pir:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Proklik pomoc - pokvarjen disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
152709 (2379) MIHAc27
»

Programje za poslovno E-bančništvo (Halcom & stuff) - nejasnosti

Oddelek: Programska oprema
125131 (4464) aigmt
»

ODBC težava

Oddelek: Operacijski sistemi
111495 (1339) Mamun
»

Siemens ISDN modem + WinXP = problem ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122323 (2202) Mac Gyver
»

SMRTNO RESNA stvar - v nevarnosti podjetje

Oddelek: Operacijski sistemi
212516 (2042) twosocks

Več podobnih tem