» »

Booking.com

Booking.com

bozicek ::

Ima kdo izkusnje s to stranjo?
Zanima me sledece. Izbral sem datum, stevilo sob (1) in pa stevilo oseb (2)
Cena kot vidite na sliki je 140€ za tri dni
Kar me pa tukaj muci je, ali je to cena na osebo, ali je to cena za dve osebi.
Probal sem klicati, ampak se noben ne javi

Skratka: Ali jaz najamem sobo za 140€ in sem lahko notri sam, dva ali pa magari trije (ce bi dopuscalo), ali to pomeni 140€ na osebo (se pravi ce sva dva znese to 280€)

slika:
Darila letos samo za poredne

BALAST ::

To je za celotno sobo, ni važno si sam ali pa 10 beguncev.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

lucif3rka ::

V razpredelnici je lepo označeno - če je v sobi en, bo cena za sobo za tri nočitve 113, če bosta dva pa 140.
Na booking.com še nisem videla cene po osebi, vedno je cena na sobo.

FiDeK ::

Z booking.com imam samo dobre izkušnje do zdaj.

mikic007 ::

Ampak so seveda drazji. Obicajno. Vsekakor se ti vedno bolj splaca poskusiti pri ponudniku samem, saj jih booking.com stane vsaj 15%, ki jih seveda zaracunajo tebi. Uporabljajo ga predvsme Rusi in Juznoamericani, ker ne rabijo placati nic depozita in dobijo vizo zastonj, kasneje pa se bodisi ne pojavijo bodisi preklicejo in rezervirajo kje drugje, kjer je ceneje. Za ponudnike slab in drag spas, kar se seveda odraza na cenah. Sam raje uporabljam hostelbookers (10% depozita) ali grem direktno na stran ponudnika (velikokrat lahko rezerviras kar preko e-maila ali telefona, brez vmesnih clenov).

Drugace pa je cena na sobo, v primeru da sta noter 2 osebi. Ce bos sam, lahko placas manj, vec pa jih ne sme biti.

fosil ::

Za ceno pač pogledaš in primerjaš. Sem že dobil na booking.com sobo precej ceneje, kot če bi rezerviral direktno v hotelu.
Tako je!

JercSI ::

Ponavadi rezerviram 2-3 hotele na leto preko booking.com. Največkrat so sobe cenejše kot pri samem hotelu. Največjo razliko v ceni sem opazil pri hotelih verige NH (na booking.com dobiš 2 nočitvi, pri hotelu pa le 1, ponavadi še brez zajtrka).
Kolega mi je poslal zanimivo spletno stran Trivago, ki ti poišče cene po raznih portalih kot so booking.com, hotels.com, itd.

JayKay ::

maš tudi laterooms.com in expedia.com ali .co.uk

Zeberdee ::

Direktno pri ponudniku so cene sob višje, ker te udarijo z walkin ceno. Če te cene ne ponujajo jih booking.com in podobni kratko malo... odstranijo.

bozicek ::

Super...hvala
Cudno mi je bilo, ker je tako poceni (140€).
Imam samo izkusnje iz raznih toplic in podobno, ko si placeval po osebi in ne na sobo
Darila letos samo za poredne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Booking popust (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
36339624 (271) bastadu
»

Rezervacija na Booking.com

Oddelek: Omrežja in internet
172204 (1225) c3p0
»

Rezervacija na Booking.com

Oddelek: Omrežja in internet
175647 (4556) Miha 333
»

Soba - Booking.com

Oddelek: Loža
92160 (1770) fosil
»

Akcija OMV, Holiday plus boni...???

Oddelek: Loža
155472 (3695) gapimankr

Več podobnih tem