Prijavi se z GoogleID

» »

Booking popust

Booking popust

strani: 1 ... 5 6 7 »

pumpahhh ::

SmeskoSnezak ::

DePalmo je izjavil:

Tudi mene je presenetilo da nisem mogel uveljavljati popusta ker je tudi meni napisalo da "ta popust ni na voljo za izbran objekt". Nekako bi pričakoval da če že imaš popust se ga upošteva takoj, drugače je isto kot da ga ni. Nato sem čisto za foro iskal isti apartma na alternativnih portalih in sem našel razlike v cenah tudi za 50% (ali za 100%, odvisno iz kje gledaš). Booking.com je bil dražji za še enkrat toliko, kot pa isti apartma na slovenskem portalu.

Zato mi je zanimivo da je tale Booking toliko popularen. Drag, pa še na popustih te nategnejo. Je pa res da je stran zelo uporabna, tle nimam kej rečt.

Kje si iskal, lahk linkas? Magari na PM.
@ Pusti soncu v srce... @

DePalmo ::

Nevem z glave, takrat sem iskal "apartma kranjska gora" in sem preletel ostale portale z namestitvijo, katere mi je pokazal Google.

denisbegood ::

dc10 ::

Imobile ::

bastadu ::

Tale Booking popust je očitno en larifari in grobo zavajanje. Jaz sem v začetku leta z 10% popustom rezerviral eno nastanitev za 910EUR, torej bi moral nazaj dobiti 91EUR, popust je bil odločilen, da sem se sploh odločil za to nastanitev in jo rezerviral preko bookinga. Namestitev je bila opravljena ca. 1 mesec nazaj in prej nikoli ni bilo kjerkoli napisano, da ta popust naj ne bi šel skozi pri tej nastanitvi, pisalo je da bo popust izplačan po nastavitvi. Včeraj pa slučajno preverim My rewards in presenečeno ugotovim, da je to vračilo zavrnjeno z obrazložitvijo "Not eligible - Friend already rewarded". Wtf??

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: bastadu ()

Machete ::

Ja tole je eno navadno drekanje in spemanje. Tudi jaz sem se nadejal skoraj 150 eur.. Pa ne bo nič iz tega.
Asrock-Z87Pro4|i5-4670K@4,3|4x4GB|GTX-1080|850EVO-250GB|WD2TB|W10Pro
Galaxy S10

Torej sem imel prav, popusta pač ni. Je pa tole zelo dober marketing oz. so si dobro zamislili, ljudje kar sami od sebe delajo oglas za Booking ;)

bastadu je izjavil:

Tale Booking popust je očitno en larifari in grobo zavajanje. Jaz sem v začetku leta z 10% popustom rezerviral eno nastanitev za 910EUR, torej bi moral nazaj dobiti 91EUR, popust je bil odločilen, da sem se sploh odločil za to nastanitev in jo rezerviral preko bookinga. Namestitev je bila opravljena ca. 1 mesec nazaj in prej nikoli ni bilo kjerkoli napisano, da ta popust naj ne bi šel skozi pri tej nastanitvi, pisalo je da bo popust izplačan po nastavitvi. Včeraj pa slučajno preverim My rewards in presenečeno ugotovim, da je to vračilo zavrnjeno z obrazložitvijo "Not eligible - Friend already rewarded". Wtf??

Še bolj detajlna obrazložitev:
You can't claim a reward because your friend already received a reward for another booking

Kaj za vraga bi naj to pomenilo??? Nateg!!

Bwaze6 ::

Ja, očitno moraš sam paziti da si ti edini ki se poteguje za popust, ki ga tvoj prijatelj (ali neznanec) deli. Oz. da si prvi, ki ga bo uveljavil po opravljenem dopustu.

Jaz sem dobil izplačanih 54 EUR od letošnjega dopusta, v manj kot mesecu.

delfinus ::

"You can't claim a reward because your friend already received a reward for another booking"
Je svojevrsten trik, ki ni vredu reguliran s strani Bookinga. Gre se za kvoto, ponavadi 10-ih invajtov. Ko se le to preseze je konec. Tisti, ki svoje linke veliko oglasujejo na vec websajtih je kar hitro mozno, da zberejo vec kot 10 ljudi. Prvih 10, ki bo opravilo pocitnice bo bonus dobilo, vsi nadaljni pa bodo dobili tole lepo sporocilo. Se je tudi meni kar nekajkrat zgodilo v zadnjih dveh letih.
lp, d.

Killermode ::

Poleg tega je na bookingu omejitev tistega ki shara link, koliko € lahko dobi. In ko doseže ta limit ostanejo vsi brez nagrad tudi tisti, ki je link uporabil.
Tak da je treba vedet od koga sprejemaš kakšen link in kakšne so omejitve.

Spletne trgovine ti lepo povejo da je popust že izkoriščen (ali da je kvota dosežena) in da ga ne moreš več uporabljati. "Zanimivo" da tega booking ne zna.

DePalmo je izjavil:

Spletne trgovine ti lepo povejo da je popust že izkoriščen (ali da je kvota dosežena) in da ga ne moreš več uporabljati. "Zanimivo" da tega booking ne zna.

To je zato, ker koda šele takrat ko se tisti ki jo prvi uporabi mora odjavit iz hotela, da velja kot izkoriščena.
Saj veš zastonj odpovedi rezervacij itd... in lahko normalno naprej uporabiš isto kodo pri novi rezervaciji.

Zgodovina sprememb…

All ::

SmeskoSnezak ::

Killermode je izjavil:

DePalmo je izjavil:

To je zato, ker koda šele takrat ko se tisti ki jo prvi uporabi mora odjavit iz hotela, da velja kot izkoriščena.
Saj veš zastonj odpovedi rezervacij itd... in lahko normalno naprej uporabiš isto kodo pri novi rezervaciji.

Ja, pa itak bi se dalo v sistemu narediti nekaj v stilu: Ta koda je trenutno ze (se) v uporabi, "prosimo poskusite kasneje"...
@ Pusti soncu v srce... @

Ampak seveda jim to ni v interesu, važno je, da čim več folka opravi booking v upanju, da bo dobilo "nagrado" ...

Pozabil si še da ljudje delijo te kode naokoli in imajo brezplačno reklamo.

Če bi se držali "delilci kod" pravil od bookinga do dvojne uporabe nebi prišlo.

Bwaze6 ::

Kdo pa pričakuje, da ti neka spletna prodajalna kodo sprejme, te obvesti kakšen bo popust in kdaj bo izplačan, po opravljeni storitvi pa te lepo obvestijo, da je nekdo nekje v tej verigi naredil nekaj, zaradi česar se lahko obrišeš pod nosom? Pri tem sam nimaš popolnoma nobenega vpogleda v to, ali so do popusta lahko dejansko upravičen... Mi zveni kot nekaj, kar bi v ZDA tožili s skupinsko tožbo...

PrimozBG ::

kixs ::

Iscem/kupim/menjam stare racunalnike tip 286, 386, 486, Pentium in
njihove komponente (letnik 1990 do 1999). Vec na ZS

NooB ::

LP, JAZ

E4e5 ::

Veron ::

Grega255 ::

Sem koristil tudi sam, če kdo potrebuje prilagam še svojo kodo :)

https://www.booking.com/s/32_8/2db82ef9

Ledenko@64 ::

.::..::.@Mac.::..::.

Camel ::

Uporabi spodnjo povezavo in prejmi 15EUR nazaj na kartico:

https://www.booking.com/s/44_6/1dc339ce
Dolce far niente

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Camel ()
strani: 1 ... 5 6 7 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo