» »

Soba - Booking.com

Soba - Booking.com

tx-z ::

Okej, zdej pa res ne vem:
Tale hotel: http://www.booking.com/hotel/gb/london-...

Piše:
Standardna soba z ločenima enojnima posteljama
Cene so za sobo za 6 noč/-i.
Cena sobe vključuje: 20 % DDV.

Days Hotel London Stansted
lokacija: Stansted Mountfitchet
Prijava: ponedeljek, 17. oktober 2011
Odjava: nedelja, 23. oktober 2011
za 6 nočitev, 1 soba , 2 oseb
Skupna cena: € 307,88



Predvidevam, da bo to za obe osebi skupaj 307,88€ in ne za vsako posebi??
tx-z
  • spremenilo: tx-z ()

FiDeK ::

Pri hotelih je cena vedno za sobo, torej 307€ za sobo za 2. Saj če pogledaš koliko stane soba za enega, je tudi skoraj 300€, tako da nekako ne bi bilo logično, če bi bila soba kjer sta notri 2, dražja na osebo kot pa tista za enega :)

Tarzan ::

To je za oba skupaj, tako kot si že sam pravilno predvideval. Hotel se za moje pojme zdi precej oddaljen od centra Londona. Nisem prepričan, če do tja gor vozi podzemna, avtobus in taksi sigurno. Podzemna je vseeno zakon. :) Je pa OK lokacija, ker je praktično zraven letališča Stansted.

Jaz sem bil v Stanley House Hotelu in moram rečt, da sem bil kar zadovoljen. Cena je bila odlična, lokacija perfektna, hotel sicer bolj tako-tako, ampak za nezahtevne popotnike je več kot preveč.

Ja, booking.com je zakon :)

tx-z ::

Aha, kr mi je čudn da recimo hostli s private sobo pridejo dražje kokr tole, pa tut hostli s shared sobo niso kej dost cenej?

Lokacija mi je kul, kr je zravn letališča (dejansko lah greš peš - kar je kul, kr nočm zadn dan k bo treba nazaj met kakšnih komplikacij da pridm do letališča - grem prvič na takole potovanje:D)....z busom pa tut dost pocen pridš do centra, pa samo 1 uro vožnje je. Itak pa ne grem samo v center londona ampak tut kšni drugi predeli (Oxford, Stonehenge,...), tja bom pa itak šu z avtom.

p.s.: Stanley House Hotel je pa že razprodan za tist termin k grem:)
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

tx-z ::

Okej, sm dobil tut odgovor od njih in je res cena na sobo; torej za dve osebi taka cena. :)
tx-z

fosil ::

Tole je čist predaleč stran od Londona.
Vzemi nek hotel, do katerega vozi podzemna.
Avtobus do Stansteda tudi nekaj stane, poleg tega boš vsak dan izgubil ogromno časa za vožnjo.
Fino je, če imaš možnost čez dan skočit v hotel, če si recimo kaj nabavljal, ali pa se mal spočit, če greš potem še zvečer ven.
Pa pozabi na avto v Londonu.
Kar se Oxforda tiče ti pa priporočam vlak, ki seveda vozi iz Londona.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

DonMatejo ::

+1 za kkšn bližji hotel.

tx-z ::

Tole bi blo pomojm pol bol? http://www.booking.com/hotel/gb/sleepin...

p.s.: sej zdej k gledam novembr vidm da je dost bl frej kokr oktobra, k takrat itq ne bo šlo...tm je že ful zasedenih :)
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

Zeberdee ::

Booking.com ima cene na objekt, medtem, ko je v Sloveniji popularno imeti ceno na osebo.

fosil ::

Še vedno kar daleč in zraven ni podzemne, je sicer nadzemna.
Ko smo bili mi v Londonu smo stanovali v temle hotelu.
Ga najdeš tudi na booking, ampak se mi zdi da je ceneje če direkt pri njih rezerviraš.
Sobice so sicer majhne, ampak čiste. Pa čisto slučajno smo potem ugotovil da so lastniki hrvati :)
Kakšnih 200m stran je postaja hammersmith, kjer se križajo 4 različne proge podzemne in pa avtobusna postaja s kakšnimi 15 različnimi busi.
Skratka skoraj kamorkoli v Londonu prideš brez prestopanja.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Potovanje - LONDON

Oddelek: Loža
234652 (2680) Invictus
»

London poceni hoteli/hostli

Oddelek: Loža
129246 (8695) mroz88
»

London.

Oddelek: Loža
215395 (3382) baltso
»

Najceneje do Londona

Oddelek: Loža
4410154 (7642) innerspace
»

Jeseni greva s punco v London... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7638293 (34857) strictom

Več podobnih tem