» »

Problem z Samsung monitorjem..kaj zdaj?

Problem z Samsung monitorjem..kaj zdaj?

Kriko ::

Imam Samsug 959nf monitor kateri pa je porazen, saj je ob robovih motna slika pri resoluciji 1280x1024 in z Radeonom 8500. Ni da sem delikaten ampak je tako očitno da dobesedno moti in ne moreš niti brat. Približno kot bi povečal "moire".
Kupil sem ga v Big-Bengu (Koper) kjer pa so prodajalci taki laiki da jih nebi dal prodajat niti nogavice pa ne mislim žalit trgovcev nogavic le primer da ne spadajo k računalniškem oddelku! NA koga se obrnit za menjavo, popravilo... Monitopr ima slab mesec. Če ga odnesem v Big-Beng ga bojo priklopli in rekli saj dela, kar sem razumel po pogovorih z trgovci!
Želel sem dober monitor, probal sem vse možno od Hansolov naprej in se na koncu odločil za tega tudi ker ga ima kolega in sem ga imel priložnost videt, probat in je slika perfektna tudi na mojem računalniku!!
Kaj mi je storiti...kaj mi svetujete??
lp

Zheegec ::

Najprej ga daj nekomu da proba, če ni težava z grafično. Drugače se pa zgodi, da dobiš fuč monitor, nazaj ga nesi, pa zahtevaj novega takoj. Ni važno dela/ne dela, ampak da je stvar takšna kot mora bit, torej slika mora biti perfect. Aja, pa še malo resolucije spreminjaj!!?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

boštjan ::

kriko,glede prodajalcev v bigbangu se popolnoma strinjam,ker v MB niso nič drugačni.
torej monitor priključi še pri kolegu,če je ista napaka nesi nazaj in pokaži kje je napaka.monitor mora BREZHIBNO DELOVAT!!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Medion servis...ali me hočejo nategniti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7717522 (14060) XsenO
»

nakup očesu prijaznega LCD monitorja

Oddelek: Kaj kupiti
445713 (4178) adisitko69
»

zvočniki za 230 evrof

Oddelek: Kaj kupiti
321790 (1305) _LoW_
»

Kateri DVD zapisovalnik? Lite-ON ali NEC

Oddelek: Kaj kupiti
202567 (1998) Alexius Heristalski
»

monitor 19'' CRT: katerega in kje

Oddelek: Kaj kupiti
312203 (1776) Zheegec

Več podobnih tem