» »

Parkirišče

Parkirišče

Pithlit ::

OK. Mogoče mal butasto vse skupaj ampak... ker nisem ravno tedensko v Lj (ko pa sem, gre za tiste 3-4 place ki jih poznam) rabim eno malenkost pomoči.

Torej. Kje v neposredni bližini kongresnega se da dobit fraj parkirplac okol enih popoldne? Ampak res... par 100 metrov stran max.

Če pa je tista parkirna pod kongresnim odprta (tudi za turiste) grem pa najraje kar tja... sam če mi kdo pove kako do vhoda. Tolk da ne bom ravno premična ovira tam okoli.
Life is as complicated as we make it...

Gladi ::

Maš zraven NUK-a urejeno parkirišče. Drugače pa ja, garažna hiša pod kongrescom je odprta.

Gwanaroth ::

Mene tudi zanima, kje najbližje novi EPL trgovini se da parkirat?
Lights often keep secret hypnosis..

jype ::

Pithlit> Če pa je tista parkirna pod kongresnim odprta (tudi za turiste) grem pa najraje kar tja... sam če mi kdo pove kako do vhoda. Tolk da ne bom ravno premična ovira tam okoli.

http://www.lpt.si/parkirisca/parkirisca...

V parkirno hišo zaviješ s Slovenske ceste proti sidru. Ni poceni, je pa priročno.

Tribal ::

Kako da ni poceni, je najcenejša parkirna hiša v LJ. 1,20€na uro za parkirno hišo je smešno poceni. seveda nad 3 ure je pa drago :D

Pithlit ::

GladiTM: Sej ne de bi bila rada smotana ali nehvaležna... ampak wtf je NUK?

Mi je pa zanimivo da en kolesar poda najbolj relevanten odgovor :D.

Hvala vsem za pomoč.

jype je izjavil:

Ni poceni, je pa priročno.

Ceneje kot da pol ure bluzim okoli pa iščem en zastonj parkir plac. Drugače jaz parkiram v parkirni Šempeter (pri UKC-ju). Tam je pa 2EUR/ura. Ampak me ne moti. Pridem, parkiram, opravim kar mam za opravit, plačam in grem. Brez kakih živčkov zgubljat. Sicer je kar strošek če imaš avto tam parkiran 7krat mesečno po 3 ure... ampak vseeno odtehta.
Life is as complicated as we make it...

bajsibajsi ::

NUK = knjiznica :)

Gandalfar ::

Mehmed ::

Ce imas opravke slucajno pod dve uri se ti splaca v sosednji ulici pogledat za plac preden zavijes v sempeter. 1,4 na parkomatu napram 4 odtehta dve minuti pes.

Pithlit ::

jype je izjavil:

V parkirno hišo zaviješ s Slovenske ceste proti sidru.

Gledam mal zemljevid na najdi... pa če prav razumem gre s Šubičeve direkt čez Slovensko v parkirno (kaj za boga milega je sidro tudi ne vem... to bo drugič v življenju da bom v neposredni bližini kongresnega - prvič sem se kako leto nazaj peljala mimo po Slovenski).

Mehmed je izjavil:

Ce imas opravke slucajno pod dve uri

Nimam. Včasih še zato da ulovim tiste 3 (da se ne začne četrta) hitim ko zmešana.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

fosil ::

Pithlit je izjavil:

Gledam mal zemljevid na najdi... pa če prav razumem gre s Šubičeve direkt čez Slovensko v parkirno (kaj za boga milega je sidro tudi ne vem... to bo drugič v življenju da bom v neposredni bližini kongresnega - prvič sem se kako leto nazaj peljala mimo po Slovenski).

Prav razumeš.
Sidro pa je:
težka kovinska priprava, navadno s kavlji, ki se spusti, vrže na dno vode, da se plovilo obdrži na določenem mestu
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Opkow ::

Ce bos parkirala pod kongresnim trgom, bos pred vhodom v podzemno garazo na desni strani videla takole rec... :)
 Sidro na kongresnem trgu

Sidro na kongresnem trgu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Opkow ()

Aston_11 ::

Gor pri železniški pustiš avto in greš v center peš. Vzame ti tistih 10 minut po Miklošičevi navzdol do kongresnega. Ker znaš hiteti... vedno je kakšen plac fraj, pa tudi cena ni oderuška.

Pithlit ::

Saj ne da so bili parametri podani z razlogom.

Mi ne bi bilo problema parkirat tud v BTC-ju pa se sprehodit... ampak tistih 100m max pač pomeni da tam ne morem parkirat.
Life is as complicated as we make it...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parking v lj

Oddelek: Pomoč in nasveti
398486 (4368) Mare2
»

Kje parkirat v Ljubljani blizu Čopove

Oddelek: Loža
224234 (3360) jusv
»

Prometna nesreča v parkirni hiši BTC city park (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
24148276 (40438) win64
»

Parking v ljubljani

Oddelek: Na cesti
285499 (4564) videc
»

Parking LJ center, kje ?

Oddelek: Loža
92742 (1902) fosil

Več podobnih tem