» »

Samsung Galaxy Note ali iphone 4S

Samsung Galaxy Note ali iphone 4S

batista bomb ::

Odločam se za nakup novega telefona pa me zanima katerega izmed zgoraj omenjeniva telefona bi izbrali. Če ima mogoče kdo nota me zanima če ga lahko imaš normalno v žepu? Prosim za vaše mnenje. Kakšne so prednosti in slabosti, delovanje, ...

Hvala vnaprej :)

Sba ::

Jaz bi izbral iPhone 4S. Sam imam SGS2 (s silikonskim etuijem) pa me včasih že kar malo moti v žepu.

Seveda je pa odvisno tudi od tega kake hlače nosiš. :))
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Dr_M ::

2 tako razlicna telefona, da kar ni res.
Ce hoces bit fancy, potem iphone, ce hoces nekaj uporabnega, Note. Res je malo velik, ampak se odkupi z odlicnim zaslonom in "gladkim" delovanjem, tako da se ga kar hitro navadis.

HarryRed ::

Če že gledaš telefone v tem cenovnem razredu in ti je Note prevelik, bi lahko razmislil tudi o Galaxy Nexusu, ki je odličen telefon in še primerne velikosti. Note je za moje pojme prevelik, iphone pa ima premajhen zaslon.

M-XXXX ::

Tako kot so že reklu sta si telefona popolnoma različna... Je pa stvar taka.. Ko enkrat odkriješ Note... Ne veš kako si lahko uporabljal prej tako neuporabne majhne telefone...

batista bomb ::

Sem imel možnost sprobat iphon-a pa je odličen, sedaj me pa zanimajo izkušje z samsungom ( delovanje, zdržljivost baterije,...).

Nextor ::

Sem imel prej cel kup telefonov od od SGS I & II in iPhona 3GS & 4, ampak sedaj imam Nota in ne grem nikoli več nazaj! 8-)

Lonsarg ::

Sori, ampak NAJPREJ se odloči kolk velik telefon, potem šele se začni odločat kater model točno boš vzel.

Seveda če se odločiš za ekstremno velike telefona je edina izbira Note, če se odločiš za velike telefona imaš kar nekaj izbire med Android in WIndows Phone telefoni. Če pa ti je zadosti srednja velikost telefonov pa pride na vrsto tudi iPhone 4S, v tem rangu jih je pa itak cela gora telefonov.

batista bomb ::

Tisti ki imate note kaj vas moti pri njem ter kako ste zadovoljni z njim oz. kakšne izkušnje imate :)

bdoxx ::

jaz mam nota ene 2mesce zdaj :), pa je fone res top telefon pa še Ice Cream Sandwich dobimo počasi :). Ne menjam za nič, oz bom menjal ko pride ker Samsung -(Galaxy) še za kak centimer večji po dolžini in širini seveda z 1.5 GHz QC pa 1.5gb rama pa FULL HD resolucuijo :).
Baterija je zadovoljiva 2 dni brez problema (WI-FI vklopljen 24/7).
Včasih je problem pri upravljanu z eno roko amapak se navadiš :)
LP

....v žep gre kamot, pa so hlače takšne ali drugačne :)

ducky ::

to ti primerjaš taka telefona, kot če bi primerjal avto nižjega srednjega razreda s kakim karavanom oz. kombijem :)

Moonpie ::

bdoxx je izjavil:

jaz mam nota ene 2mesce zdaj :), pa je fone res top telefon pa še Ice Cream Sandwich dobimo počasi :). Ne menjam za nič, oz bom menjal ko pride ker Samsung -(Galaxy) še za kak centimer večji po dolžini in širini seveda z 1.5 GHz QC pa 1.5gb rama pa FULL HD resolucuijo :).
Baterija je zadovoljiva 2 dni brez problema (WI-FI vklopljen 24/7).
Včasih je problem pri upravljanu z eno roko amapak se navadiš :)
LP

....v žep gre kamot, pa so hlače takšne ali drugačne :)



Se strinjam s tvojo izjavo. Prej sem imel SGS II pa se mi zdi, da je bila baterija občutno slabša kot pri Galaxy Notu.

Boobiz ::

Seveda je boljša baterija 1650mAh proti 2500mAh, halo?

Kakšen je pa kaj internet performance na Notu? SGS I ima nemalo problemov pri prebavljanju npr. tuš planeta... so že kaj postorili v tej smeri?
I'm drunk, what's your excuse?

bdoxx ::

palnet tuš stran misliš?
sem šeu zdaj na njo (dolphin browser HD) :) odpre hitreje kot pa na pcju, brez problemov :)

Moonpie ::

Boobiz je izjavil:

Seveda je boljša baterija 1650mAh proti 2500mAh, halo?

Kakšen je pa kaj internet performance na Notu? SGS I ima nemalo problemov pri prebavljanju npr. tuš planeta... so že kaj postorili v tej smeri?


Se opravičujem, niti nisem primerjal telefona med sabo, ko sem prešel na Nota.

bdoxx ::

aja en mali problemček sem še opazil..
pri gledanju filmov se ekran kr fejst segreje, kar je verjetno normalno... verjetno od baterije... :)

Boobiz ::

Potem stran deluje tekoče? Jz popizdim preden lahko karkoli nardim, ker tako laga. To je pa tud edina moj pripomba čez SGS I. Če bi menjal bi to storil samo zaradi web performanca, ki je obupen na nekaterih straneh.

Enkrat se bom mogu oglasit v štacuni in sprobat zadevo, če jo vsi tako opevate. Mogoče pa menjam stari sgs nekoč, ko naredijo telefon normalnih mer
I'm drunk, what's your excuse?

bdoxx ::

definiraj normalne mere?

sirotka ::

Boobiz je izjavil:

Potem stran deluje tekoče? Jz popizdim preden lahko karkoli nardim, ker tako laga. To je pa tud edina moj pripomba čez SGS I. Če bi menjal bi to storil samo zaradi web performanca, ki je obupen na nekaterih straneh.

Enkrat se bom mogu oglasit v štacuni in sprobat zadevo, če jo vsi tako opevate. Mogoče pa menjam stari sgs nekoč, ko naredijo telefon normalnih mer


Sej maš sg2 al pa nexus, če ti je že note prevelik.

Drugače je pa tako, da ko se navadiš na "razkošje" ekrana, so ti vsi telefoni ranga 4" igračke in nekako ne veš kaj bi z njimi počel. Sam HW pa tak čaka ICS, da dobimo ves potencial ven...

Pouh ::

 Samsung note & macbook

Samsung note & macbook

Master_Yoda ::

Si malo temo sposodim:

Mi je pred kratkim crknil mobitel pa me zanima ce se HTC Evo 3D splaca za 280 EUR, ter ce ga kdo ima kako je zadovoljen z njim ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy S4 (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
711162654 (53457) Dr-4Skull
»

Je proizvodnja Nexus 5 res končana? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5022802 (19259) fast1slow
»

Samsung bojda pripravlja manjši Galaxy S3

Oddelek: Novice / Android
2911580 (9570) klinker
»

iphone 5 "rumor mill"

Oddelek: Mobilne tehnologije
467693 (6208) kpkp
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711111 (8691) Lonsarg

Več podobnih tem