» »

hm. zaklene mam procesor in nemorem spreminat multiplyerja?

hm. zaklene mam procesor in nemorem spreminat multiplyerja?

Kleman ::

damn! kako bi lahko odklenu procesor da bi lahko spreminju multiplyer?:D
mam pa procesor P4 ?
  • zaklenilo: OwcA ()

MadMax ::

"kapo" (heat-spreader) mu moraš snet, saj je pod njim nekaj mostičkov (LF, LM, LT,...) podobno kot pri AMDju.
Potem pa povežeš LM (M=multiplier) z prevodnim lakom, kapo nazaj nadaneš in uživaš.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Kleman ::

hm madmax 10x? amapk a je se ksn druga moznost?
ker tele laki pa heatspreader itd.. je mal complicate pa se danger? tko da me zanima ce se da se kj druzga? :|

MadMax ::

Tukaj je nekaj, kar moraš (med ostalim) prebrat, preden se lotiš posega.
Odstranitev heatspreaderja je zelo nevarno početje (itak vse delaš na lastno odgovornost).

Pa daj se drugič malo bolj potrudi in prebrskaj vsaj to stran (saj imaš celo search). Pa še (ne boš verjel) večinoma je vse v slovenščini napisano...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Kleman ::

8-) ja 10x. to s mze vse prebral. sam s P4 nimama izkusen sm mislu da bo slo vse v izy. lepo prsu v bios vzel racunaik v roke povisu fsb izbral drzg mnozilnik mal zracunu, dal na tok k hočem in to naj bi blo tko. če bi blo treba ksn nov ventilator ce ne bi blo stabilno.
ampak zgleda se bom mogu res spravt tale headspreder dol. ubistvu spoh ni druge moznosti.:\

ali3n ::

heatspreader ti bo pomojem Brane2 z veseljem dol vrgu:D ! Zdej je glih grif dobu....
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

sharp ::

Ej Mad max lahko bi povedal da naj ne povezuje x3 mostičkov,ker lahko pride do overclocka.>:D

morphling1 ::

Fantje ne se norca iz rookijev delat. Kleman Intel procesorji so že od pentium mmx naprej zaklenjeni in prav na noben način se jih ne da odkleniti, me pa vsakič preseneti, ko sploh vidim taka vprašanja, kaj sploh kaj spremljate računalništvo, ali se naenkrat odločiš za nakup računalnika potem, bi pa rad že kar navijal pa spreminjal množilnike P4 ... :\ (bolj zavijam z očmi kot pa ta smajli)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

OwcA ::

Glede na vse rečeno zaklepam. Odklenem pa takoj, ko mi nekdo pokaže step-by-step guide odklepanja (za P3 al P4, da ne bo pomote) podprt z lastnimi izkušnjami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amd Sempron - ODKLEPANJE !

Oddelek: Navijanje
453183 (1607) Dr_M
»

Ati 9800 pro in vodni blok zanjo?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221585 (1190) MrGTO
»

333MHz rami preko 466Mhz FSB (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
543960 (3184) Alexius Heristalski
»

Barton 2600+ Zaklenjen?

Oddelek: Navijanje
321612 (981) boštjan
»

NAVIJANJE DURONA (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
654118 (3383) SkyNet

Več podobnih tem