» »

lahko prekinem pogodbo s simobilom..?

lahko prekinem pogodbo s simobilom..?

sezams8 ::

haudi folks :)
jes pa mam eno vprašanje. tak je na stvari. okoli 3 lete nazaj sem šal k simobilu in vzel internet neomejeno (btw to sem vzel SAMO zato ker druge internetne povezave ni bilo možne -.- omarca v bloki neke jaha). Vzel sem tudi modem. Po 2 letah mi je pogodba potekla, in (tu nastane del problema) mi je ata podaljšal pogodbo al neke takega, te pogodbe pa zdaj ne najdemo več (zgleda da jo je ata nekam založo). modema pa ni vzel, ker ga vbistvu ne rabimo. tako da mislim da se za 2 lete ni zavezal. zdaj pa je včeraj neka gospa prišla na vrata povedat, da je žičn internet možn (oziroma bo čez 1 tedn)! Mene pa zdaj zanima a lahko jes prekinem pogodbo s simobilom? oziroma malo drugače - a se je možno zavezat za nedoločen čas? ker potem mislim da nas ata JE zavezal tako.. ;)
  • spremenil: sezams8 ()

Cooper ::

Če nisi vezan z nakupom telefona/tablice/prenosnika...lahko prekineš kadarkoli. Najhitreje in najbolj sigurno informacijo dobiš na 080 40 40 40.

krho ::

080 4040, pa pri roki imej svojo davčno
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Slowenc ::

Na Simobilu imajo podatek do kdaj si vezan. Pokliči in vprašaj.

omarca v bloki neke jaha

Ne vem v katerem razredu osnovne šole si, da ne znaš spraviti skupaj niti enega stavka, zato bi bilo bolje, da tvoj ata rešijo zadevo.
Skiny gate.

floyd1 ::

Če nisi vzel nič po subvencionirani ceni oz. je od tega že več kot 2 leti, prekineš kadarkoli brez posledic. Drugače pač plačaš, kolikor je še ostalo za plačat od tiste subvencije. Zakaj jih enostavno ne vprašaš?

sezams8 ::

Slowenc je izjavil:

Ne vem v katerem razredu osnovne šole si, da ne znaš spraviti skupaj niti enega stavka, zato bi bilo bolje, da tvoj ata rešijo zadevo.


4 letnik gimnazije sem. drugače pa se opravičujem da imam disleksijo (nerazgledan? -> googlaj)! pa prosim malo več potrpljenja

floyd1 je izjavil:

Če nisi vzel nič po subvencionirani ceni oz. je od tega že več kot 2 leti, prekineš kadarkoli brez posledic. Drugače pač plačaš, kolikor je še ostalo za plačat od tiste subvencije. Zakaj jih enostavno ne vprašaš?


jih bom poklical, ampak jutri :D hehe rabil sem samo informacije, tak na brzino, ker me je že blo kr strah -.-

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Gladi ()

Gladi ::

sezams8 je izjavil:

Slowenc je izjavil:

Ne vem v katerem razredu osnovne šole si, da ne znaš spraviti skupaj niti enega stavka, zato bi bilo bolje, da tvoj ata rešijo zadevo.


4 letnik gimnazije sem. drugače pa se opravičujem da imam disleksijo (nerazgledan? -> googlaj)! pa prosim malo več potrpljenja

*clap clap*
Disleksijo se da precej omiliti z določenimi vajame, učnimi postopki. Te pri nas po OŠ izvajajo specialni pedagogi, kar pomeni da bi ti moral pri svojih 19 letih skoraj izničiti tvojo problematiko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava operaterja

Oddelek: Mobilne tehnologije
111592 (1080) Izaso
»

Telekom - Paket 2013 v Paket 2014 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11126261 (20199) harvey
»

Res ni več telefonov, zaklenjenih na omrežje?

Oddelek: Mobilne tehnologije
146366 (5815) St235
»

Orto smart

Oddelek: Mobilne tehnologije
193034 (2586) Formula 1
»

Pink je platforma, ne mobilni telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
9017664 (16161) Jst

Več podobnih tem