» »

Pomoč pri izbiri faksa

Pomoč pri izbiri faksa

xteakwondox ::

Pozdrav končujem 4. letnik tehnik računalništva in ne vem kam naj se vpišem naprej, saj so mi v teh letih pobrali vso voljo katero sem imel do tega in bi rad spremenil smer študija. Vendar se ne morem odločiti kam iti naprej v mislih imam nekaj v zvezi z prodajo, uvozom izdelkov in podobno. Katera smer študija bi to bila? Gledal sem pa tudi smer prometni inženir in me zanima kje vse se lahko s to izobrazbo sploh zaposliš? Zanima me pa tudi če kdo ve ali obstaja kakšen faks kjer bi se več ali majn ukvarjal z solarno tehnologijo (solarne celice....)
LP hvala za nasvete

IceIceBaby ::

v mislih imam nekaj v zvezi z prodajo, uvozom izdelkov in podobno. Katera smer študija bi to bila?


Nobena. Na čisto nobenem faksu ne boš izvedel nič pametnega na to temo.

Zakaj sploh hočeš na faks? Če te zanima prodaja in uvoz poišči službo v kakšnem trgovskem podjetju, delaj kakšno leto ali dve, da malo vidiš kako stvari stojijo pa boš potem videl kako naprej. Lahko greš na svoje, lahko ostaneš v službi lahko se pa še vedno vpišeš na faks.

xteakwondox ::

Na faks hočem ker si želim malce višje izobrazbe kod srednja šola=)s čimer tudi posledično pride potem višja plača in podobno. Hvala za nasvet vendar bi bil kakšen še dobrodošel.

mr1two ::

V danem trenutku bi ti svetoval, da greš raje nabirat delovne izkušnje, ko te bo pa računalništvo spet zagrablo pa pejdi na kakšen FRI :). Tudi sam sem imel fazo, ko me ni več tolko interesiralo, zdej pa kr lepo nazaj študiram.

LP

overlord_tm ::

xteakwondox je izjavil:

Na faks hočem ker si želim malce višje izobrazbe kod srednja šola=)s čimer tudi posledično pride potem višja plača in podobno. Hvala za nasvet vendar bi bil kakšen še dobrodošel.


Who said that? Placa pride z znanjem, ne izobrazbo. Ne bom rekel da ni neke korelacije, ampak ce bos studiral samo zato da bos imel visjo stopnjo izobrazbe zagotovo ne bos imel tudi visje place. Razen ce ciljas v javni sektor, samo pomoje bo naslednjih par let tudi trda predla tam glede zaposlovanja ...

Boobiz ::

Prometni inženir ala tole? http://kmtm.fs.uni-lj.si/slo/index1.htm (klikni na sisteme prometne varnosti)
Če se bi rad ukvarjal s solarnimi celicami potem je fakulteta za strojništvo pravi naslov, smer energetika ali pa snovanje, odvisno kaj bi s celicami delal.
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

xteakwondox ::

Ne v mislih sem imel prometni inženir kot je tole na linku http://www.fg.uni-mb.si/podrocje.aspx?i... če ima kdo kakšne izkušnje in kje se lahko potem zaposliš?. Drugače pa hvala za nasvete bom malce obiskal informativce in bom videl kaj bo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Študent naj bo ali Kako in kam na fakulteto!!! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Šola
466344299 (6491) nejc_nejc
»

Izbira faksa uni ali vsš FE (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8215660 (10602) mr_chai
»

Kam na študij?

Oddelek: Šola
61231 (1161) skledar20
»

Profesor na izrednem faksu zahteva preveč? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8214834 (11653) Smurf
»

Bolonski vs "običajni" sistem

Oddelek: Šola
343427 (2630) zee

Več podobnih tem