» »

kdo ve

kdo ve

hrosic ::

ob obisku foruma,se mi je vedno vračala ena in ista stran,pa naj sem naredil karkoli.fant od fare Primož Bratanic mi je zadevo rešil.Sprašujem pa vas,ki toliko veste-v čem je bila fora.Torej enostavno-klikneš na katerokoli temo v forumu,pogledaš stran,želiš pogledati drugo tematiko in ti pod to isto drugo tematiko vrne na isto stran kjer si bil že prej.Primožu se iskreno zahvaljujem za pomoč.

JLP ::

Jest sm mu podobne probleme.
Pa ne samo s Slo-tech ampak kr skor z usmi stranmi.
Se mi zdi da sm mu IE 5.5 na Windows 2000 pa mi je kr enkat ga začel to srat.
Kerkol link sm kliknu pa je skos se odprla ista stran.
Pol se mi zdi pa da sm dav IE 5.5 dol al pa reinstalirov Windowse je blo pa use uredu.
Od takat pa IE 5.5 sploh več gor ne dam.
Live long and prosper!

yjj ::

IE 5.5 je hroščast.

OldSkul ::

Jest ga imam zdajle na compu in mi kar precej časa dela v redu,samo pred enim mesecem se mi je zgodilo to da kateri koli link ko sem kliknil se je prikazalo "strani ni mogoče prikazati"!!!Poklical sem siol pa niso mogli nič nardit.Oni tam je rekel da je problem v programski opremi.In ni mi preostalo drugega got na servis v fotrovo službo.Tam so mi ga takoj uštimal pol je pa delal!:'(

msmiha ::

Ja če se ti naredi to poskusi pobrisat iz c:\windows\ cookies pobrisat vse kar je notri. Tako se je tudi meni enkrat naredlo, pol se pa vse pobrisal in stvar je bila rešena.:))

hrosic ::

Fantje,jaz nisem postavil tega vprašanja.lepo preberite vprašanje in potem odgovorite,če veste?finta je samo ena in mi laiki si na ta način pomagamo.gre v bistvu za nastavitve.

Medved ::

Jz sm mel isti problem, rešitev je : Internet Options-Settings-Automatically, hehe:)

hrosic ::

mogoče,vendar ni to to.rešitev je drugačna-he he he

Medved ::

vem da ni, ker je men tud ostala težava, stvar se je rešla sama od sebe ko sm nadgradil internet explorer, hehehe:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

težave s prikazom

Oddelek: Slo-Tech
221179 (913) Thrivial
»

Sesuvanje foruma

Oddelek: Slo-Tech
171182 (1021) Primoz
»

Glupi IE errorji

Oddelek: Slo-Tech
181252 (1077) Bakunin
»

Problem s forumom

Oddelek: Slo-Tech
281373 (1106) Koci
»

Server

Oddelek: Novice / Obvestila
151748 (1748) Tomi

Več podobnih tem