» »

Zamenjava hladilnika

Zamenjava hladilnika

Medved ::

dons sm pri mlacomu kupu golden gorba za p600-ležišče 370, probu sm zamenjat in NE MOREM spravt intelovega hladilnika dol, skor sm uniču mašino, kako se odhakla tista stvar, a je kakšn ŠTOS, prosm za pomoč
še neki- a je normalno da se p600 celeron greje tam okoli 53-54 stopinj
sistem pa kaže na 36-37 stopinj:\

OrlyTM ::

Uporabi izvijač ... zatakni ga v ono malo luknjico na spojki, potegni najprej malo ven in nato navzgor pa je.
Temperatura ni normalna ... moj je navit na 900 in ma temp tam nekje od 30 - 36 stopinj

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Medved ::

matr sm probu tud s klešči je namontiran na trdo tista spojka se niti ne premakne bojim se da bom polomu podnožje, ne gre ker ma podnožje majhen zobek (plastika) - vse skp bom polomu se mi zdi

OrlyTM ::

Če ne gre z lepa, vzemi večje kladivo :) hehe ... ne no .. dej vzem izvijač, zatakni v ono malo luknjico, pa probi najprej mal dol potisnt, pol pa ven in navzgor ... more it ... sej je tko narjen ... če te pa res skrbi, pol pa pel gajbo tja k si jo kupu, in naj ti to nardijo na servisu ... boš mel vsaj garancijo .. če kej zajebajo bodo oni krivi :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Medved ::

zdej k sm vidu polomljenga Tbirda v novicah sm še bl presran, matr ne morm zamenjat enga hladilnika kaj bo šele pol

alien-w ::

nesi na servis!

OrlyTM ::

ja ane ... najboljš da neseš na servis ... tveganja ni ... če oni kej zafukajo, dobiš pač nov proc. Tut jest sm mu fejst probleme, da sm hladilnik spravu gor na celerona 600, ampak z malo več moči in vztrajnosti mi je uspelo ... ne vem pa kako bo, ko ga bom hotu dol snet :( ... upam, da nau problemov :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Medved ::

jaz ga bom kr sam sneu, če je šeu gor bo tud dol a ne, pa tud če ga polomim, jebat ga hehe, sramota je na servi it za en vent eh, zakaj se sploh pol bavm s sestavljanjem mašine hmmm

OrlyTM ::

Sramota gor al dol .... kaj pa garancija in soldi za nov procesor ... spomni se slikce onega athlona :)))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Medved ::

hahaha , ne me strašt še ti , dej mi mal spodbude hmmm , dej ti zameni pa mi pol povej kako je šlo in kaj narest , kako se pa teb greje c600

Medved ::

sm že zamenu vent , ampak sm razočaran , golden orb zniža temperaturo sam za par stopinj skor nč , še vedno mam okol 50 st proc in 32 sistem , hmm , tko kaže v biosu , ne vem kaj je s tem orbom;((

KamikazA ::

Preveri če je zes tako vroč, mogoče ti sam termometer laže. No sam kolegu se z originlnim hladilnikom tut greje na 40°če daš na 700 MHz je pa prec 55°.

andro ::

Preščipni sponko z kleščami.:D Pa bi moglo dol it!:)
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

OrlyTM ::

Celeron 600@900 mi ne gre nikol čez 40 stopinj, z navadnim kulerjem ... a je to res tak fenomen :))) tut jest nism vrjel od začetka sam je tko :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Bungee- ::

Podpis bi mogu pomagat >:D>:D>:D Pa ne prevec zamert8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

alien-w ::

Ce komu nagajajo prevelke temp z gorbom, ga pac zbruste. Kmal bo clank tut o tem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri Celeron?

Oddelek: Kaj kupiti
211743 (1471) r5r
»

T-Bird 1Ghz AXIA se greje ko *urba???

Oddelek: Strojna oprema
111091 (923) OrlyTM
»

Blue Orb

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171818 (1567) MaJsTeR
»

Se res splača kupiti Golden Orba?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131812 (1559) singular
»

Problem pri celeronu 600

Oddelek: Pomoč in nasveti
121504 (1329) Wolverine

Več podobnih tem