» »

problem z firefoxom

problem z firefoxom

mattko777 ::

lep pozdrav. Imam prenosni računalnik, že malo starejši. Ko sem ga pred kratkim zagnal, surfal na internetu, je kar naenkrat zamrznil. Zamrzne tudi internet explorer. najhitreje zamrzne pri kakšnih videjih. kaj bi lahko bil problem? Virus? hvala in lep pozdrav.

popster ::

lahko probas installirat kak distributed computing project da bos videl ce se ne pregreva. najraje kar distributed.net za starejšo mašino.

Icematxyz ::

Menim, da ne gre za virus. Prej za kakšno pregrevanje, kot je omenil uporabnik @popster ali kakšen gonilnik slabše kvalitete, ki se ne obnese ravno dobro pod obremenitvijo.

M1_Abrams ::

Probaj malo rame stestirat. Memtest
PHP & MySQL

Invictus ::

Pregreva se ti. Imam isti problem. Download si RealTemp, pa malo opazuj temperaturo CPU in GPU.

Sam moram na novo porihtat hladilnik.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mattko777 ::

sem zaprl par programov ki so bili po nepotrebnem cel čas odprti. potem sem naložil realtemp in sem odprl razne filme igre... sem ga probal segreti. temperatura je prišla na max 68 stopinj celzija. Kako se vam to zdi? je to malo ali veliko? in firefox mi do zdaj še ni zmrznil.

Icematxyz ::

sem zaprl par programov ki so bili po nepotrebnem cel čas odprti.


in firefox mi do zdaj še ni zmrznil.


Se pravi verjetno je zadeva povezana z obremenitvijo strojne opreme ali pa je težaven eden izmed zaprtih programov?

68 stopinj pa ne pove kaj dosti, če ne poveš kaj točno si meril. GPU/CPU in kateri točno. Namreč za nekatere CPU je to občutno preveč za druge pa dokaj normalno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik zmrzne pri igranju iger

Oddelek: Pomoč in nasveti
486936 (6069) yero7
»

Prevelika poraba komponent

Oddelek: Strojna oprema
172045 (1392) D3m
»

E8400 se ustavi pri 3,6GHz ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
505335 (3792) TOP
»

Več težav: računalnik se obeša brez razloga, miš ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
292211 (1790) teddy81
»

Problemi z grafo e-geforce 6600gt

Oddelek: Strojna oprema
191290 (987) clancy

Več podobnih tem