» »

Problemi z grafo e-geforce 6600gt

Problemi z grafo e-geforce 6600gt

0bs! ::

Lep pozdrav! Zanima me kaj bi bilo narobe, vsakic ko zalaufam kak spil igram od pet do deset minut in zmrzne(slika obstane) nobena tipka ne prime tako da ga moram resetirat8-O, probal sem formatirat comp, nalozil sem nove driverje za grafo, zamenjal napajalnik(550w). Ne vem kaj bi se lahko, prosil bi za kakrsnokoli pomoc.

mat3 ::

Poglej kaj temperaturo grafične, da ji ni vroče ?? :\
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

0bs! ::

a mi lahko predlagas kak program ki bi meril temperaturo za to grafo??po defaultu mi ne pise temperature baje da drugim firmam pise moji pa ne(EVGA)......probal sem ze par programov vendar narobe kazejo temperaturo(200c al pa 5c pa take)

dejansan ::

mislim da temp. tukaj ni problem

če malo pogledaš po kakšnem forumu boš videl da ima veliko lastnikov 6600gt identične težave

http://forums.nvidia.com/lofiversion/in...

a filme npr. ti lahko gledaš?
dejansan

dejansan ::

probaj povišat voltažo gpu-ju

za minimalno 0.1v

lp
dejansan

tris ::

Katero kartico imaš, mislim na proizvajalca ?

0bs! ::

voltazo sem probal povecat pa mi ne pomaga,proizvajalec je pa EVGA, kupil sem jo v USA pred kakim mescem in ze od zacetka sem imel te probleme......filme lahko normalno gledam, samo spili mi zmrzujejo:\ .Lp

dejansan ::

samo še nekaj iz moje strani

če imaš rame v dual channelu probaj samo z eno palčko se pravi single varianta

lp
dejansan

mare87 ::

Banalno vprašanje ampak vseeno. Imaš priključeno napajanje (molex) v grafično karto? Če imaš AGP seveda..

AngelOfDeath ::

si formatiral ko si menjal grafično ?:)
kere driverje uporabljaš ?
edit: Slovnica

Good Guy ::

pregrevanej je tvoj problem poglej v driverjih za temp?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

BBKing ::

..jest mam isti problem, dve grafe GB 6600gt (sli) na njih (2x) Zalman 700cu, povprečna temperatura grafik med 30'Cin35'C in mi pri 560/1100 po določenem času isto zamrzne slika, ('miljonkat' formatiran disk, na novo naloženi XPji in vsi možni driverji in ni razlike -ZMRZUJE )????

AngelOfDeath ::

napajalnik ?
edit: Slovnica

BBKing ::

400W ATX a je to premalo 'W'?

dejansan ::

za napajalnik ne vem

lahko pa samo povem, da moja 6600gt sicer je na agp-ju pa dual channel nekako ne gresta skupaj

dokler imam v singlu je stvar ok, če pa dam še eno palčko zraven pa škripne po parih minutah igranja

a se komu kaj sanja zakaj, rama sta pa identična geilova, kupljena kot kit 2x512mb pa memtest ne najde nobene napake, plata pa gigabytova nforce3 čipovje pa venice 3000+, nič navito?!

hvala pa lp
dejansan

0bs! ::

če imaš rame v dual channelu probaj samo z eno palčko se pravi single varianta
.............Kako pa to naredim???oz. kje to spremenim.Lp

dejansan ::

prvo povej koliko rama sploh imaš, pa katero plato

če hočeš pa takoj probati pa vzemi eno palčko rama iz mamaplate pod pogojem, da imaš seveda še vsaj eno palčko rama notri

upam, da ti bo kaj uspelo

lp
dejansan

tris ::

Jaz imam LEADTEK.Mi je isto zmrzovala.
Pomagalo je ko sem "izklopil" WINFOX--> utility original od grafe za navijanje, kontrolo, itd....
Zmrzovala je, če je bilo kaj navito ali ne..........

Moj problem sem opisal tudi tu i:
6600gt zmrzuje v igrah

peterbosko ::

Js mam isto probleme s 3dclub 66oogt 128 gddr3 in mi napiše da je kartica nezadostno napajana. priključeni so vsi kabli, probal sem zamenjat napajalnik(550W) in isto???? Navita ni ne kartica ne cpu???
boškin

clancy ::

Jaz imam isto težavo z zmrzovanjem v igrah, ki sem jo opisal že tu:
6600gt zmrzuje v igrah
Najprej sem zamenjal star napajalnik z novim LC420 W, potem sem zamenjal stare rame z novimi Kingston 2x512mb, pustil laufat memtest čez noč, ki ni našel nobene napake. Toda grafična še naprej zmrzuje.;((
Naj omenim, da je disk formatiran, inštalirani so novi Windowsi, najnovejši drajverji, tudi SISagp. Grafična se med igranjem segreje največ na 68 stopinj, procesor pa na 48 stopinj. Fastwrite moja plata ne podpira.
Potem sem grafično posodil mojemu prijatelju, ki jo že pet dni nažiga koliko gre, in mu grafična dela BP!
Tu je še en zanimiv link:

http://forums.nvidia.com/index.php?show...

Opisani sta dve zanimivi rešitvi, vendar nimam grafične doma, da bi sprobal, če je problem res rešen.

LP!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: clancy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Blue screen

Oddelek: Programska oprema
384125 (3394) solatko
»

Zakaj rač. šteka v igricah

Oddelek: Strojna oprema
241742 (1104) g. Oden
»

Blue screen...kaj bi lahko bilo narobe? ( servis ni popravil :) )

Oddelek: Pomoč in nasveti
402362 (1906) amigo_no1
»

teamgroup tccd rami..

Oddelek: Navijanje
221533 (1124) mihamedo
»

Prosim za ocenitev kište.

Oddelek: Strojna oprema
241956 (1481) xabre

Več podobnih tem