» »

Končno še untethered jailbreak za iPhone 4S in iPad 2 z iOS 5.0.1

1 2
3
»

nekikr ::

Sploh ne. Ampak problem je, ker ne debatiramo. Nekdo napiše, da mu to ustreza in ti napišeš svojo lajno. Potem nekdo drug napiše da mu to tudi ustreza, pa ti spet napišeš identično lajno. Potem nekdo tretji napiše, da mu je vseeno, da ima vsak svoje mnenje, pa ti spet svojo "they first came for" (ki nima prav velike veze s tem "problemom") privlečeš iz tega omejenega repertoarja. Potem nekdo napiše, da je mogoče to res, pa ti spet svojo lajno goniš. Pri vsaki drugi temi bi bil označen za trolla.
Se deloma strinjam s tabo, ampak najedaš z vedno istimi stavki v vseh temah, ki so, ali pa velikokrat tudi ne, povezane s tem tvojim "they first came for". Nehaj uporabljati internet, telefon, avto, izogibaj se trgovinam z video nadzorom, preseli se v pragozd in potem bom verjel, da resno misliš. Dokler se pa omejuješ samo tam kjer ti paše, drugim pa soliš pamet vedno in povsod pri še tako nepovezanih temah, si pa navaden troll. Začeti je treba, prav, se strinjam, začni pri sebi in postavi zgled, ki mu bodo drugi sledili.
Mislim da Blisk vedno piše kako je trenutni sistem beden in kako ne pomagamo nikomur in se nam gre le za denar (njemu seveda ne ker ga prezira). A do sedaj se ni odpovedal ničemur (v drobro drugih). Še tako postranski stvari kot je internet ne.

antonija ::

Ce se prav spomnim jaz povem da mi to ne ustreza in dobim nazaj odgovore da drugemu pa ustreza in zakaj mu tezim sploh tezim (ceprav mu ne, ker mi je ravno ali mu ustreza ali ne). In po nekaj rundah tega prides na vrsto ti, ki salomonsko razresis zadevo s trditvijo, naj bom ze tiho ker te moje mnenje ne zanima. Ugani kaksen odgovor si zaluzis za take izjave?

Al bi spet rad prebral svojo "nehaj brat moje poste" mantro? (ki jo BTW spet ponavljas tudi v tem postu)

Nehaj uporabljati internet, telefon, avto, izogibaj se trgovinam z video nadzorom, preseli se v pragozd in potem bom verjel, da resno misliš.
Cez ta seznam sva ze enkrat sla. Ce se prav spomnim je bil tvoj odgovor "fair enough".
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Limit-sky ::

Meni tudi ne ustreza ta način popolnoma. Ampak še nisem videl primerljivega OpenSource/free/unlocked/whatever, ki bi zadovoljil moje potrebe. Tako kot to stori Apple. In za to rade volje plačam.
Pričakujem, da boš v kratkem začel izdelovati ali se pridružil skupini entuzijastov, ki boste izdelali primerljiv sistem. Do takrat pa nehaj nabijat, ker izpadeš isti kot tisti, ki samo jamrajo, kako jim nekaj ne paše in ne bi niti s kur*** mignili, da bi kaj spremenili. Frustracije si zdraviš, ja.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Limit-sky ()

nekikr ::

@Antonija: Jp, točno to sem napisal in še enkrat bi v tisti temi. Odgovor je bil korekten. Ampak smetenje vedno in povsod sčasoma spremeni stvari. In če bi res hotel postati kredibilen bi pač moral upoštevati vse tisto zgoraj napisano.

In v tej temi si ti prvi privlekel na dan svojo zarjavelo ideologijo (včeraj, 08:25:50), ter jo vneto zagovarjal in pogreval ob vsakem postu, ne glede na želje drugih uporabnikov glede selekcije programja s strani raznih proizvajalcev. Štekam, ne strinjaš se, kar je ok, tudi jaz se ne strinjam s kopico stvari, ampak nehaj prepričevati ostale in vsiljevati svoj prav vsakomur, še posebej, če mu zadeva popolnoma odgovarja taka kot je.

To je to z moje strani, je že itak močno preveč off-topic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

antonija ::

Jaz bi sel stavit da nisem napisal da se ne strinjam s tako politiko, ampak sem rekel da bi raje videl izbiro. In nazaj odbim odgovor naj utihnem ker sem dolgocasen.

Je to moje prepricevanje drugih v svoj prav? Ali je mogoce situacija ravno obratna, kjer se najdena skupina ljudi s "svojim prav" in ga vsiljuje drugim? A vse apple fanboye res moti cisto vsaka pripomba proti njihovem bogu??
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

jype ::

nekikr> In v tej temi si ti prvi privlekel na dan svojo zarjavelo ideologijo

Ne seri. Nobene zarjavele ideologije ni, kvečjemu je odnos, ki ga ima vsak, ki jailbreaka svojo iNapravo, kretenski. Če mora jailbreakat, potem se očitno ne strinja z applovimi odločitvami (in bi bilo pametno, da ne bi kupil naprave, sicer bo zgolj vedno več takšnih, pa vedno težje in vedno bolj kaznivo jih bo jailbreakat), če mu pa ni treba, potem je pa itak proizvod, ki se prodaja, ne pa uporabnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Limit-sky ::

Saj če malo prebereš, ti bo jasno, zakaj velika večina ljudi JB iNaprave. Tudi v tej temi je bilo omenjeno.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

jype ::

Limit-sky> Saj če malo prebereš, ti bo jasno, zakaj velika večina ljudi JB iNaprave. Tudi v tej temi je bilo omenjeno.

Ja, ker _se ne strinjajo z omejitvami, ki jih je postavil proizvajalec_.

Naj kupijo napravo kakšnega, ki takih omejitev ne postavlja, če jim je res kaj do osebne svobode.

Limit-sky ::

Nope.
Hint: niso omejitve Appla.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

Gandalfar ::

Limit-sky je izjavil:

Saj če malo prebereš, ti bo jasno, zakaj velika večina ljudi JB iNaprave. Tudi v tej temi je bilo omenjeno.


Ja. Da se lahko piratizira.

jype ::

Limit-sky> Hint: niso omejitve Appla.

Seveda so. Apple jih je postavil in jih enforca, torej so njegove. Komu je kaj obljubil je pri tem vseeno - tebi preneha licenca za uporabo Apple softvera, če jailbreakaš (in si torej v navzkrižju z obstoječo in s predlagano zakonodajo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Limit-sky ::

Nope. Wrong again.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

Limit-sky ::

Gandalfar je izjavil:

Limit-sky je izjavil:

Saj če malo prebereš, ti bo jasno, zakaj velika večina ljudi JB iNaprave. Tudi v tej temi je bilo omenjeno.


Ja. Da se lahko piratizira.

Poskusi to jypetu razložit. Čisto počasi.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

Gandalfar ::

Mislm, developer, ki tega nima za piratiziranje je tepec. Ko raziskujes konkurenco moras tipicno instalirat 20-30 konkurencnih aplikacij, da vidis ce je sploh kaj na tem podrocju. Ker je zaenkrat se zelo malo 'lite' verzij bos seveda si pomagal s stvarmi, ki padejo iz interneta.

Za osebno uporabo se pa ne splaca, ker je prevec udobno, da ti Apple kar sam posodablja aplikacije.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iPhone 4s ios upgrade (iz 5.0.1 v 6.0.1)

Oddelek: Mobilne tehnologije
252139 (1698) Company
»

Končno še untethered jailbreak za iPhone 4S in iPad 2 z iOS 5.0.1 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
11320064 (17274) Gandalfar
»

Prvi untethered jailbreak za iOS 5.0.1

Oddelek: Novice / Varnost
209992 (8487) Masamune
»

Apple priznal težave s praznjenjem baterije v iPhonu 4S (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5520124 (16941) techfreak :)
»

Dan po izidu iOS 5 beta že odklenjen

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
65114 (3620) F22raptor

Več podobnih tem