» »

Megaupload nedosegljiv, operaterji aretirani

1 2 3
4
»

ahac ::

SuperVeloce je izjavil:

Kaj pravite o MegaBox, ki naj bi bil pravi razlog oz. pika na i za "full-scale assault" na MegaUpload :))? Saj veste, direktna prodaja avtorjev publiki z 90% dobičkom avtorjev in takšne trditve... Glasbena industrija in RIAA bi ostale brez denarja ;((


Popularni avtorji in izvajalci imajo pogodbe z založbami in ne morejo kar sami prodajat tkole preko neke strani.
Za ostale pa itak že obstaja Bandcamp in še kaj podobnega, torej ta MegaBox ne bi bil nič novega.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

SuperVeloce ::

kmetek ::

Baltazar-x ::

Iztrebit "piratiziranje" = dobri filmi z neskončnimi zasluški, povprečni/slabi filmi propad oz životarjenje, gledanost filmov pade in se poveča gledanost TV (več pranja mozga z reklamami ipd). Za igre se mi zdi prihodnost v večigalstvu, in kle nebi smel bit problem piratstvo, edin kolkr se bo mal z zamikom zvedlo katir špil je res dobr. Glasba je glasba...
Lahko bi kak rok uporabe nardil za avtorske vsebine, ko narjen film nardi xx% dobička je rdy za "širšo" uporabo, s tem bi tudi avtorje spodbudil k še več ustvarjanja........

gzibret ::

Jaz pa mislim, da je bila stvar zavožena že z odkritjem elektrike. Mladina je prej šla spat ko se je zmražilo, in vstala in šla na njivo delat, ko se je zdanilo. Današnja generacija pa samo prižge luč in že ima svetlo, da lahko bere knjige in hodi ven se družit, pa pozimi si zakuri, če jo zebe, pa hrana se ne pokvari zaradi hladilnika... Včasih se je lepo cela familija pred sončevim zahodom zbrala na peči in jedla kislo zele s svinjsko mastju in krompir, danes pa vsak neki tiči v svoji sobi in sploh ne gre spat, ko je tema. Sej folk niti delati več ne bo mogel, ko bodo cele noči prebedeli. To so mi govorili praprapradedek, pa niso bili neumni, kje pa....
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

Baltazar-x ::

Gizbet, zanimivo bi blo slišat tvoje predinke o "razadah", ki jih imaš/te.

CaqKa ::

https://www.facebook.com/photo.php?fbid...

ko vidim kaj takega mi slabo postane...
ampak nepoznavanje kaj se je v primeru megaupload zgodilo je treba tudi medijem pripisat...
tudi reicmo tej st novici, ki dejansko greško začne opisovat šele zadnjih odstavkih. v prvih pa je še vseeno tako za prebrat, kot da je bila zadeva zaradi piratstva zaprta...

naslov novice bi bil bolj primeren če bi pisalo "megauploudu očitajo pranje denarja in načrtno vzpodbujanje piratstva"
pa je naslov le tako nedolžno zastavljen...

sej razumem proteste, ampak tukaj gredo anonimous predaleč s tem da se za megauploadom skrivajo, ki je dejansko delal veliko kriminalno dejanje...

Iatromantis ::

Pa vseeno ni vse tako čisto, kot so hoteli nekateri:

Megaupload Seizure Order "Null and Void" Says High Court

Isotropic ::

kaj bo z mojimi podatki?

Gavran ::

Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ni miru za jekleno pest (6): CNet-ov download.com spodbuja k piratiziranju

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
198007 (7179) Phantomeye
»

Novi varni pristan, tretjič: Youtube Content ID

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
2914049 (11381) jype
»

Novi varni pristan, prvič: Flava Works, Inc v. Gunter (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6529699 (27824) Tear_DR0P
»

ZDA uradno zaprosile za izročitev Kima Dotcoma

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
178822 (7596) CaqKa
»

Ustanovitelji ThePirateBay.com dokončno obsojeni .. pomoči (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / NWO
17866505 (59124) ]Fusion[

Več podobnih tem