» »

mdpc-x bužirke

mdpc-x bužirke

subby ::

Opazil sem veliko tem, kako se iščejo bužirke. Tudi sam sem že nekajkrat nameraval odpreti temo pa sem si potem premislil...
Iskal sem bužirke v različnih barvah ter v taki debelini, da lahko oblečeš vsak napajalni kabelček posebej. V Sloveniji ta varianta žal odpade. Zadnjič sem čisto slučajno naletel na nemško stran, kjer tip po celem svetu dobavlja že sestavljene kite bužirk, ali pa variante po želji. Točno to, kar sem iskal.

Torej, če ste seznanjeni s stranjo million dollar pc, večina PCjev na tej strani ima kable oblečene v njegove bužirke(meni osebno zgleda čisto "badass")...

murderbox



Tole je ta stran, kjer se lahko kupi takšne bužirke. Jaz sem jih dobil ravno danes(naročil prejšnji teden). Postrežba je zelo prijazna. Ob naročilu ti pošlje tudi ZELO uporabne/obširne nasvete, kako doseči najboljše rezultate. Poleg tega pa mi je na kuverto še narisal eno luštno slikco. =) Poleg bužirk seveda prodaja tudi termoskrčke v različnih barvah, molex konektorje, ter orodje za njih, vijake, kovice, mounte za urejanje kablov,... Kar uporabne stvari.

Še slikci mojega paketa. Če bo čas, morda pride kakšen "worklog" oblačenja.

vsebina


karikatura na kuverti

  • zavaroval slike: sid911 ()

klinker ::

Mislim...od takega tipa bi kaj kupu ze samo zaradi slikce in takega odnosa :D
Tnx za info ;)

firefox2142 ::

Najlepša hvala za tole. Ravno prejšen teden sem se spraševal če se to dobi v sloveniji. :D

Zgodovina sprememb…

Tomi ::

Tudi sam sem ravno na tem, da kupim nekaj zadev od tega tipa, ker je poslovni model, ki ga uporablja, res fenomenalen, ker ima vsaj glede na slike odlične produkte (dela med drugim v podjetju, ki se ukvarja s proizvodnjo zadev) in predvsem, ker ima na enem mestu vse, kar potrebuje človek za odličen cable management. Če koga zanima, se spet lahko dogovorimo za kakšen skupinski nakup (nekje v roku 14 dni, sva že dva trenutno).

Kljub temu, če koga samo zanima, kako bi izdelek izgledal, potrebuje samo črno barvo in ne bi dal toliko za poštnino, obstaja alternativa. V Terni imajo dosti veliko izbiro bužirk različnih premerov, in prodajajo na metre. Je tudi dosti poceni. Termoskrčke, ki sicer niso top of the line, pa ima trenutno poceni Interdiskont (mislim da je Hala 3 v BTC). So različnih premerov in odlične za malo igranja.

Primer dveh kablov, ki sem ju naredil sam v zadnjem času, vse iz omenjenih trgovin:





Če koga zanima omenjeni utp kabel, naj me kontaktira na zs.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

TRIROG ::

res lično ...

v terni praviš da imajo ... bo treba pogledat ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TRIROG ()

subby ::

Danes sem se malce lotil dela. In ker so pci-e kabli mojega chiefteca prekratki za 800D, bom naredil kar svoje. Poleg bužirk sem nabavil tudi pine za konektorje... prav žal mi je, da nisem naročil še ekstraktorja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: subby ()

LukaTCE ::

Tukaj imaš poceni http://www.supplycaptain.com/index.cfm?... in pa tukaj http://ftwpc.com/
Primerjava med mdpc in paracord 505 (uporablja se za padala in je zelo močen) http://www.overclock.net/t/1028926/para... paracord je lepši in tudi veliko cenejši

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LukaTCE ()

kuglvinkl ::

Sam sem pred pol leta nabavlal pri MDPC-X. Carsko, samo to bom reku.

S Tomijem bova naročala, če bi še kdo, naj pove, da si delimo poštnino.

Drgač pa Tomi, nice :).

suby, pokaž rezultate.

Zgodovina sprememb…

subby ::

Upam, da mi ta vikend rata nekej skup zmetat. Sprot se še za grafiko vodno dela. Bužirke za SATA kable čist lepo pridejo okol 13/10 cevi. Sam kable je pa kr zajebano zaključevat... termoskrčke nočjo sodelovat :\

subby ::

aja, bom pa najbrž z vama naročil molex extractor ter nekaj sata power konektorjev

Dr_M ::

Sata power iz molexa to al mas kej drugega v mislih?

kuglvinkl ::

fino :)

SATA power conectorjev?

Tomi ::

kuglvinkl je izjavil:


Drgač pa Tomi, nice :).

Če koga zanima, kako nastaja zadeva, sem poslikal in opisal za bit-tech.net.

subby je izjavil:

aja, bom pa najbrž z vama naročil molex extractor ter nekaj sata power konektorjev

Kot sem napisal, bo še malo trajalo. Moje ohišje je še vedno v delavnici, ker prvi sloj barve ličarju ni bil všeč.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Kurzweil ::

Milo rečeno nimam pojma v čem je poanta tega pimpanja, se morda motim če sem mnjenja da gre zgolj za lišpanje računaniški kablov, ali se v tem skriva kaj res funkcionalnega, da to kupujete v Nemčiji ?

subby ::

kuglvinkl je izjavil:

SATA power conectorjev?


ja, napajalni kabel od dvd enote bo treba na novo zaključit

@Kurzweil: V Nemčiji kupujemo zato, ker ČE se že to kje v Sloveniji prodaja, potem se zelo dobro skrivajo.

Je pa to trenutno največji luksuz/fetiš, kar se tiče PCjev. NZXT že prodaja oblečene podaljške, Corsair je pa najavil, da bo za svoje modularce prodajat začel komplete oblečenih kablov od 90-100$.

LukaTCE ::

subby je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

SATA power conectorjev?


ja, napajalni kabel od dvd enote bo treba na novo zaključit

@Kurzweil: V Nemčiji kupujemo zato, ker ČE se že to kje v Sloveniji prodaja, potem se zelo dobro skrivajo.

Je pa to trenutno največji luksuz/fetiš, kar se tiče PCjev. NZXT že prodaja oblečene podaljške, Corsair je pa najavil, da bo za svoje modularce prodajat začel komplete oblečenih kablov od 90-100$.

Zakaj pa ne kupite iz trgovin ,ki sem jih jst omenu v tej temi ? poštnina je tudi cenejša Slovenija spada pod E3 pri mdpc-x ?

kuglvinkl ::

Smo se pač navadili delat z MDPC-X, ne pa s paracordom. Stvar okusa verjetno.

Razne, če bi bil paracord občutno cenejši.

LukaTCE ::

paracord 550 (kje iz kitajske verjetno še ceneje) je 0.07$ mdpc-x pa 0.17$oz. 0.16 ali koliko je ? ,ker stran iz nemčije trenutno ne dela

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LukaTCE ()

d0rK ::

Kakšna čudaška trgovina je to? Niti ogled artiklov ni možen pred registracijo? Registracija pa samo na določene dni? A je to poleg še torrent tracker in rabim invite?

bluefish ::

Očitno so ga zasuli z naročili in se je odločil, da vse skupaj omeji.

kuglvinkl ::

a res al kaj

d0rK ::

Nemčija rab očitno še par turčinov da takim biznismenom pomagajo pri pakiranju naročil.

:facepalm:

kuglvinkl ::

Če je kriza lahko pri meni dobiš kakšen meter sleevinga.

Pa še to, mam acc, samo je štacuna zaprta :) Dost zanimiv.

Zgodovina sprememb…

d0rK ::

Tenks kugl, bom počakal. Ohišje dobim šele v sredo, disk pa tudi enkrat takrat. V nedeljo ob poldnevu bom probal, pa da vidimo.

Fascinira me samo odločitev, da ob navalu zapreš štacuno.

kuglvinkl ::

OK.

Tomi ::

Nils dela tole poleg redne službe in ima pravico, da omeji nakupe glede na zmožnosti in željo do prostega časa. Ker ima izjemnno kvalitetne produkte, si to lahko privošči, ker bo dosti ljudi, ki bo čakalo, da pridejo na vrsto. Recimo temu butik.
metrodusa.blogspot.com

d0rK ::

Heavy stuff.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tehnična pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
231225 (826) abazuu
»

Kateri HDD kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
708237 (7508) Infusion
»

Iščem "crimping tool"

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61693 (1292) Ribič
»

Modding Lian Li PC-7 (worklog)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211464 (847) Mare3
»

bužirki za kable

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
242962 (2508) ali3n

Več podobnih tem