» »

bužirki za kable

bužirki za kable

burkiburke ::

Gufy-jevem monopolizmu ne trgu bužirkov je prišel konec :D ! Vantec namreč ponuja Cable Sleeving Kit- komplete za urejanje notranjosti računalnika oz. kablov. Komplet vsebuje:
10 ft. - 1/8" sleeving
10 ft. - 1/4" sleeving
5 ft. - 3/8" sleeving
5 ft. - 1/2" sleeving
10 - tie wraps
1 ft. - 9mm Heatshrink Tubing
1 ft. - 20mm Heatshrink Tubing
6 in. - 25mm Heatshrink Tubing
Zadeva obstaja v modri, črni, UV zeleni, UV rumeni in UV rdeči barvi. Še slikice in seveda vaša mnenja:







  • zavarovalo slike: OwcA ()

mazy ::

všeč od prvega trenutko ko sm prvič pogledu vantecovo stran in ugledu tole. zelo qlish. kulk je pa cena?

LittleDevil ::

In kje se to v sloveniji dobi in koliko je cena? Drugač so pa ful hudi.

LP

kuglvinkl ::

Ajde, nej bo še nekdo tolk dedca in nabavi inekcije za razdirat molexe.
Your focus determines your reallity

rkb2 ::

Ne rabiš injekcije, sam eno medeninasto cevko (modelarske trgovine, radijske antene, kemični svinčniki) z ustreznim notranjim premerom, ki jo nato porineš na konektor in odstraniš kontakt.

kuglvinkl ::

Ah, da se tudi z milimetrskim šraufencigerjem. Ampak, če se že gremo eleganco, potem se jo pejmo do konca. :)
Your focus determines your reallity

VASkO ::

za molex, samo pogledas pod lucjo in takoj vidis, kak se ga da razdreti - po 5 minutah igranja z buciko rabis za vsaki pin se samo 10 sekund :)

vaja dela mojstre

GUFY ::

Pa sem ob biznis>:D
Pa še cena? Če je dobra bom še jest kakšn komplet kupu.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GUFY ()

iskra ::

$12.50 naj bi stal komplet čez lužo, kar bi verjetno pomenilo 3.000,00 SIT pri nas :\

GUFY ::

Kuglvinkl: Prnes napajalc k men pa ti bom jest spravu bužirke na kable.

Men je pa ta cena kr mal visoka. Pa še ful kičast je.

burkiburke ::

Hehe, Gufy, takoj antireklama :D . Ja cena je res 3.000 Sit in se mi zdi primerena za vse kaj je notri. Dobi se v vseh barvah v tej štacuni, naročila lahko po e-majlu.

Kolos ::

Jaz sem rajši naročil Techflex cable-gredo prek molexa, brez nepotrebnega razdiranja.

Naročil sem pa pri PcToys

Upam, da jih dobim.

Še review:
Test

morphling1 ::

Tole je povsem enako kot Vantecov komplet, tudi njihovi so razširljivi do 150% in ni treba jemat priključke dol za montažo na kable.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

GUFY ::

burkiburke: Tista moja izjava ni mišljena kot antiraklama, ja pač moje mnenje o izgledu in ceni izdelka.>:D

Tic ::

Ostanite ontopic prosim.
persona civitas ;>

burkiburke ::

ja, mislim da je Morph v pravu, kompleti so identični. Bužirki so fajn raztegljivi, termo bužirki so tudi široki in lepo gredo na Molexe, ko se pa sagrejejo se valda skrčijo. Kolos, cena je ista kot pri PC Toys, edina razilka kaj boš imel dosti dodatnih stroškov.
Gufy, ti si car8-) in prosim nej mi kaj zamerit, ampak lol, poglej si podpis ;) .

Kolos ::

Ma sranje, to sem pa čisto spregledal, da so Vantecovi isto raztegljivi pa še ceneje jih dobiš posebej pri Coolpc + minimalna poštnina.

Če koga zanima, Techflex obstajajo tudiv v kromirani obliki, če jih dobite.

Vrocipes ::

morphling1 ::

Prvi vtisi so mešani, zgleda sicer super, samo pa montaža ni tako enostavna kot se bi zdelo na prvi pogled. Pa en komplet je nekako premalo za en napajalnik ala Antec, ki ima zelo dolge žice in veliko molexov. Manjka predvsem srednja bužirka ter njej primerna termoskrčljiva cev. Tu je sploh problem če hočeš lepo narediti je treba še vedno snemat molexe, ni ti jih pa treba totalno razdirat in prelotavat. Fora je v tem da je na voljo predvsem 25mm skrčka in ta se pri segrevanju ne skrči dovolj da bi lepo stisnila štiri žice in bužirko na običajnih napajalnih kablih, bom jutri poslikal, ko bom šel nabavit dodatno skrčko, da vse zaključim.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

boštjan ::

Pa en komplet je nekako premalo za en napajalnik ala Antec, ki ima zelo dolge žice in veliko molexov.

pol pa za chieftek 420W DF tudi ni optimalno,ker ma PSU 9 molexov,kabli pa tudi niso kratki.

OwcA ::

Ne zdi se mi slaba ideja odstraniti vse žice, ki jih ne potrebujemo.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

smilyxx ::

/me bi imel krom izvedbo :D .

Lp
Save water.
drink beer.

Stayerc ::

No jaz sem nabavo ta komplet pri cool-pc in moram povedat, da sem skoraj popizdo, ko sem to gor na napajalnik montiral. Rad bi videl junaka, ki to naredi brez, da bi molexe dol dal. Sicer piše, da ni potrebno dol dajati molex priključkov ampak meni ni uspelo in sem dol dal priključke. Bužirk je dovolj za napajalnik (imam enega no name). Pa še za ohišje ter vente v njem jih je nekaj ostalo. Na začetku me je full mučlo, proti koncu pa je že šlo lepo vse gor (vaja dela mojstra). Res je tudi kot je že nekdo pred mano povedal, da slabo stisnejo tiste termoskrčljive cevi.


Lp

smilyxx ::

te skrčljive cevi dobiš itk v merkurju za male pare.

Lp
Save water.
drink beer.

ali3n ::

prodajalka v Metalki mi je razodela "skrivnost" da se vse termoskrčljive skrčijo največ za polovico...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mdpc-x bužirke

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
263758 (3077) d0rK
»

s pelitierjem pod 0°C

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131487 (1220) DominusSLO
»

Članek: Urejenje napajalnih kablov vprašanja in komentarji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
313330 (2764) ZaFo
»

Kje v Ljubljani kupit Bužirke za urediti kable na napajalniku?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71242 (1168) Keyser Soze
»

Urejanje napajalnih kablov (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
536831 (5316) Keyser Soze

Več podobnih tem