» »

LAN & Internet

LAN & Internet

Piranha ::

Hja, jaz mam en mali problem glede ene določene stvari. Imam dva računalnika. Ta dva računalnika sta povezana med sabo z omrežno kartico kot LAN. Sedaj pa nastopi problem,... En računalnik ima modem in jaz bi rad tudi s tistim računalnikom, ko nima modema, surfal po netu, itd... Kako naj to naredim, kako naj računalnik skozi LAN povežem na Internet oziroma če je to sploh možno.

Prosim pomagajte.
Piranha

Jolando ::

na tisti masini, ki nima modema, nastimi gateway cifro isto, kot je ip tiste masine, ki ima modem, al neki tazga
God save the Queen, she ain't no human being...

Ales ::

Kateri operacijski sistem imas? Da pa se nastimat...

Ales

Can ::

Na mašini z modemom imej operacijski sistem Win98SE ali WinME, ter omogoči skupno rabo internetne povezave. Ostalo je v helpu. Simpl kot pasuljče.

Piranha ::

Sistem mam jaz že en cajt windows 2000 Professional Edition, že od cajta NT4... Kar se tiče milleniumov pa neke 98 SE, this sux, sem probal pa se mi je že po drugem zagonu sesedel. Kar se tiče 2000 pa saj se sesede vsak mesec enkrat (general error) tak da ga moram na novo zagnat ampak to je še vseeno bistveno bolj sprejemljivo kot pa če se ti skoraj vsakič, kaj ne?
Piranha

Can ::

Malo le pretiravaš glede sesuvanja 98, ME, sicer pa tudi 2k podpirajo Internet connection sharing.

ABX ::

ali Wingate
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Inrenetna povezava ne deluje!

Oddelek: Omrežja in internet
322431 (1822) BlazP
»

Longhornovi konceptni filmi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
575400 (5400) BigWhale
»

internet connection sharing

Oddelek: Pomoč in nasveti
5922 (791) andrej
»

dva racunalnika + mreza +oba dostop do interneta (kako?)

Oddelek: Pomoč in nasveti
271697 (1364) leskovsekg
»

Kako spržiti dial-up z drugega računalnika?

Oddelek: Operacijski sistemi
71160 (1025) Ribicija

Več podobnih tem