» »

Call of Duty : Black Ops 2

Call of Duty : Black Ops 2

1 2 3
4
»

dr.Akula ::

Machete je izjavil:

Ne pretiravat no, če smo pošteni je bo2 grafika splošno zelo dodelana in maksimalno izkorišča unreal pogon.

CoDi že od zmeraj lavfajo na Quake pogonu.
ni podatka

abyssus ::

poiuz je izjavil:

ammmm...ja verjetn zato delajo vse boljše grafične, da je zmožna bolšo sliko prkazat ane???
ammm...mogoče grejo cajtui naprej in bistvo grafike je da se čim bolj realizmu približa ne pa da grejo s časom nazaj???
ammm...pol po tvoji logiki je vsen če bi grafika ostala ista kot je pr doom 1 al kaj???


Vedno se najde en taki, ki pove to. Razumljivo, da treba bit nekaj novega in novega. Ampak vi bi radi novo grafiko na teden dni.

Machete ::

dr.Akula je izjavil:

Machete je izjavil:

Ne pretiravat no, če smo pošteni je bo2 grafika splošno zelo dodelana in maksimalno izkorišča unreal pogon.

CoDi že od zmeraj lavfajo na Quake pogonu.


OK, nisem bil pozoren. Mislim da se unreal logo zriše na začetku, zato me je verjetno zavedlo. Je pa možno da je unreal brand in quake pogon v njihovi lasti.. Nisem se nikol z tem ubadal in verjetno falil, sam ne spremeni ničesar, kar sm napisal :D

galu ::

abyssus je izjavil:

Vedno se najde en taki, ki pove to. Razumljivo, da treba bit nekaj novega in novega. Ampak vi bi radi novo grafiko na teden dni.


Po petih letih (od COD 4) pa bi bil že čas, da se nekaj spremeni.:))

Anyway, verjetno bo prišla kakšna konkretna sprememba ob izidu PS4/XBOX 720 - realno gledano, čez kake 2-3 leta.
Tako to gre.

dolenc_999 ::

A je mogoče kdo opazil Blops2 v kakšnem Mercatorju? Za ps3 me zanima. :)

abyssus ::

V Mullerju jo imajo za PC, xbox in ps.

detroit ::

Samo hint kdor tole zlouda kaj šele kupi, igra je en velik drekec:) In ja to je moje osebno mnenje.
Skero

Tr0n ::

Zadnjic patch je dodal FOV 90. \o/

http://community.callofduty.com/message...

Knez Fjodor ::

Začel špilat, zadeva ni slaba. Dela tudi na starih mašinah, če nismo razvajeni. Ne morem pa se znebit n00bovskega občutka, ko sem 18x ponavljal zadnji del afganistanske misije, ko padeš pod konja in te želi povozit tank, pa mi ni uspelo pritisniti prave kombinacije tipk. Držiš obe tipki na miški in vlečeš miško? Izmenično pritiskaš? Samo držiš oboje? Nimam pojma. Vedno umrl. Glede na to, da sem obrnil vse CoD-e, jim je uspelo dvigniti težavnost tudi za zmerne "veterane" :-D

Sssaga ::

Zanimivo, da so prešli na DX11 :)
Kar je edin prov! Čeprav frend prav, da mu hecajo BO II, Warfighter na C2D E8400 4Ghz & GTX 460.

Unknown_001 ::

Sem zadnjič pri frendu igral, ampak me ni prepričalo. Enostavno to ni to.:8)

Black ops 1 mi je bil boljši- razlog: Oprianje zgodbe na realno zgodovinsko dogajanje tj. hladna vojna. Futurelook me nikakor ne pritegne.

Ah kje so tisti časi, ko so še delali špile po vzoru 2.svetovne vojne.:'(

abyssus ::

Jah če bi vedno delali zgodbo po drugi svetovni vojni pol bi verjetno enkrat zmankalo idej ali pa bi se začelo vse skup samo ponavljat. :) Morali so iti na nekaj novega.

Unknown_001 ::

Tisto, kar je bilo v špilih prikazano je en nč v primerjavi z celo 2 svetovno.

Tist dan D so napumpal, normandija, ...

S Afriko so pozabil, poljsko tudi, francosko nemško mejo tudi, Fešiste tudi,...

Enostavno preskopo, da bi me potešilo.

Machete ::

Se komu sanja zakaj imam če špilam bo2 na TVju na izbiro max 1600x900 (ali nekaj takega) resolucijo.. Tv je ful HD, vsi ostali špili delajo na 1900*1080 bp. Tudi bo2 na monitorju. tnx

oo7 ::

Avstralec Okana Kaye je postavil svojevrsten rekord, saj mu je uspelo brez prestanka igrati računalniško igro Black Ops 2 skoraj 136 ur. S tem podvigom se je vpisal celo v Guinnessovo knjigo rekordov.

http://www.siol.net/novice/tehnologija/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Primoz78 ::

Pa par tednih spilanja me je zadeva kar pritegnila, hitra igra, sicer ni to Q2 ali Q3...to so ble prave legende MP igranja :D Fizika je pa totalno drugacna kot pri MW3. Tudi ko sem "presel" iz BO 1 na MW3 mi je bilo vse cudno a ko sem se navadil mi je MW3 kar ql, isto je pri BO2. Za pol urce dnevno je cisto ok, ker ce nimas casa za spile je pol ure definitivno pri tehle hitrim MP igrah pa je ok :)

LP

p.s.Trenutno najceneje region free je pri cdkeyhouse 36,07EUR.

Machete je izjavil:

Se komu sanja zakaj imam če špilam bo2 na TVju na izbiro max 1600x900 (ali nekaj takega) resolucijo.. Tv je ful HD, vsi ostali špili delajo na 1900*1080 bp. Tudi bo2 na monitorju. tnx


Mhmmm....jaz mam komp samo na TV prikljucen in nimam takih problemov...laufa direkt na 1080p.

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

Unknown_001 ::

Kar se hitrih MP špilov tiče je bolje poseči za kakšen Counter strike.

oo7 ::

Unknown_001 je izjavil:

Kar se hitrih MP špilov tiče je bolje poseči za kakšen Counter strike.



Men se ne zdi Counter Strike čist nič hiter,ko te ubijejo moraš čakat in čakat,da se še ostali pobijejo med sabo.Potem pa še headshot včasih cel saržer v glavo in kar ne umre on tebi pa en metek pa si mrtev:))
Če hočeš res hiter MP so to Black ops in Black ops 2 sploh zato,ker jih pol okol laufa samo z noži>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Unknown_001 ::

Conuter strike so čisti refleksi, pa skill hitrega taktiziranja. Če si za sekundo z mislimi drugje si fertik takoj.

Aja sj pr counter strike-u so tudi nožki :D

Red_Mamba ::

Counter strike-u smo vcasih rekli camper strike ker so vsi na kakoh vogalih cepeli pa cakali da mu nekdo mimo puske prileti :))
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Oberyn ::

A bi kdo vedel, kateri je to komad, ki igra v uvodni špici? Na OST albumu ga ni, to sem pogledal.

bluefish ::

Oberyn ::

O da, tole. Hvala.

oo7 ::

Evo danes sem preigral SP:)sploh nisem vedel,da ima igra 5 različnih koncev,ki so odvisni od naših dejanj,ki jih storimo med igro>:D

vaščan ::

Kolega mi je posodil account. Igram malo mp. Ali sploh še kdo meri čez nišan pri bo2? Imam občutek da sem eden redkih hehe. Vrjetno vpliv konzol. Drugače pa porihtan špil dela tko kot je treba.

oo7 ::

Jaz na blizu nikoli ne merim čez nišan,ker gre prepočasi.Na daleč pa vedno.

D3m ::

Pravkar inštaliral igro. Zaenkrat sem razočaran.
|HP EliteBook|R5 6650U|

gamogon ::

Kje bi se dalo to igro najceneje kupiti?

masterpsi ::

Živjo,

A še kdo igra to online? Obstaja kak slo clan? Nisem našel nobene slovenske skupnosti... Celo na callofduty.si ni nič :)

oo7 ::

Jaz igram kar veliko samo nisem v nobenem klanu edino na steamu v skupini Slo clan.

galu ::

BO2 free MP vikend je na Steamu.:)
Tako to gre.

abyssus ::

Hvala za informacijo GaLu. Bom izkoristil :D

DarwiN ::



8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

vaščan ::

Spet sem dobil account in malo igram. Sem porajtal da ima špil tud mal probleme s lag compensation ampak se da prežvet. Scajtam rata folk mal naješn usi s tistimi švas aparati okol letajo al pa šrotam. Švas aparat pravim zato ker je rate of fire tak kot da bi švasou. Tko no se mi zdi da si hitr st tega špila.

galu ::



Eden boljših trailerjev od Treyarcha (or I just love those 4 guys :D).
Tako to gre.

oo7 ::

V tem trailerju so zombiji ogroženi:)) drugač pa dober trailer.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828158417 (2915) oo7
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653640 (18279) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613272 (7833) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937307 (22949) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100032 (74861) Klemzz

Več podobnih tem