» »

Call of Duty : Black Ops 2

Call of Duty : Black Ops 2

1
2
3 4

macgajver ::

def966 lool se ti še ni zgodilo da si že skočil za zid in umrl potem pa si na kill camu gledal kako te je oni še lepo streljal ko si tekel proti zidu če to ni lag potem nevem pa to je samo en primer recimo knife kili so sploh razred zase streljaš v nekoga in potem si zaštihan gledaš kill kam pa še enga metka nis ustrelu če to ni lag pa folk ko laufa namesto da tekoče gre ga kar brejka na vsake par metrou če nobene od naštetih stvari še nisi doživel v igri black ops potem midva definitivno ne igrava iste igre. Ampak ok ne rečem da se to dogaja včasih in folku ki ima veliko pinga kot pti vseh multiplayer igrah pri bo je to prisotno ves čas ta lag. al kako nej rečem. Pa nas je cel kup igralo pa je blo pri vseh isto vsi smo jamral za iste reči no sploh je blo pa epsko da je špil na xpjih tekel še enkrat bolje kot na sedmici. Tolk glede blops.
tenstan krompir je pa zakon

def0r ::

Nope nikoli. Nekako nism dozivel laga nikoli ko sem igral, fps drope mogoce ampak laga ne. gameservers.com imajo dokaj solidne serverje.

macgajver ::

Ko bom mel čas ti prou posnamem kaj doživljam jaz pri tej igri.
Se popravljam en dan ko se mi bo dalo pa da še inštaliram nazaj igro.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

krispe ::

Jaz se edino veselim zombijev, multiplayer mislim, da nebo tako zanimiv kot pri MW3, čeprav pri MW3 zadnje čase kar mrgoli hackerjev :|

Na srečo v DLC 1 lobijih ni hackerjev, oz. le tu in tam naletim na kakšnega.


macgajver je izjavil:

def966 lool se ti še ni zgodilo da si že skočil za zid in umrl potem pa si na kill camu gledal kako te je oni še lepo streljal ko si tekel proti zidu če to ni lag potem nevem pa to je samo en primer recimo knife kili so sploh razred zase streljaš v nekoga in potem si zaštihan gledaš kill kam pa še enga metka nis ustrelu če to ni lag pa folk ko laufa namesto da tekoče gre ga kar brejka na vsake par metrou če nobene od naštetih stvari še nisi doživel v igri black ops potem midva definitivno ne igrava iste igre. Ampak ok ne rečem da se to dogaja včasih in folku ki ima veliko pinga kot pti vseh multiplayer igrah pri bo je to prisotno ves čas ta lag. al kako nej rečem. Pa nas je cel kup igralo pa je blo pri vseh isto vsi smo jamral za iste reči no sploh je blo pa epsko da je špil na xpjih tekel še enkrat bolje kot na sedmici. Tolk glede blops.


V Black Ops 1 si lahko odpru konzolu in spremninjal nastavitve, npr: snaps 30, max_fps xx, maxpackets xx itd.
Zaradi spreminjanja teh komand pride do teh pojavov, da ti v njega streliš 3 metke, na killcamu ko te on ubije pa še niti nacilal nisi.
Tudi linija igra pri tem veliko vlogo (ping), in seveda FPS.

Če te to moti, bo najbolje da kupiš igralno konzolo, kjer imajo vsi enak hardware in vsi enako število sličic na sekundo, zato do tega ne prihaja v takšni meri kot na PC-ju

Pri MW3 so naredili dobro delo kar se tega tiče, konzole ni, fps-ji so lockani na 91 itd.
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krispe ()

galu ::

Pa še (baje) nov komad za BO2 zombies.:D

Tako to gre.

oo7 ::

Mislim,da čez 2 dni pride trailer BO2 zombies:)

galu ::

Ne, že jutri bi naj prišla premiera.>:D
Tako to gre.

oo7 ::

galu je izjavil:

Ne, že jutri bi naj prišla premiera.>:D


Tud prav čim prej tem boljš:P

galu ::



8-)
Tako to gre.

oo7 ::

Sem ravnokar gledal na IGN.

Hudi so teli zombiji :P:P komaj čakam:D

galu ::

Tako to gre.

oo7 ::

Še 2 dni:)

Bolf3nk ::

in kakšne so razlike proti BO1 in mw3? da je vredno teh 50€

Unknown_001 ::

Nične. Verjemi mi. Edino vozila so pri BO1 za en k**** naredili, ka so tiste stare cadillace, in podobno probal spacat skp.

medenko ::

comshop jo že ima....

Tr0n ::

dr.Akula ::

Edino res poceni je na Cdkeysmarket, samo nikjer ne piše da bi bil key ruski. Je možno da je multi region key tako poceni?
ni podatka

Sssaga ::

krispe je izjavil:



Pri MW3 so naredili dobro delo kar se tega tiče, konzole ni, fps-ji so lockani na 91 itd.


Torej se ne morem veseliti gameplaya na 120 Hz LCD-ju v vsem sijaju?

mag3 ::

Ruski keyi so ponavad zelo poceni :D
Sicer bo treba počakat še par dni, da bomo videli če bomo lahko z ruskimi keyi igrali z tistimi, ki so kupile keye v evropi ali pa ameriki :D
Sem bral par dni nazaj, da naj bi rusi lahko samo med sabo igrali :(
Če se bo dalo igrat bom kot vsako leto prodajal ruske keye in pomagal z aktivacijo na steamu :) cena bo okrog 25-30€

Tr0n ::

BLOPS1 je rabil samo VPN aktivacijo na Steamu, potem si pa imel vse jezike. Sedaj bodo zgleda uncut EU, cut DE in RU kljuci.

oo7 ::

Bolf3nk ::

mag3 ::

Evo če kdo rabi poceni key:

oo7 ::

Vse ocene za Call of duty Black Ops 2

http://www.vg247.com/2012/11/13/call-of...

Dua'L ::

Nevem zakaj tako visoke ocene jim plačajo vsako leto isti šit? :)
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Tr0n ::

In, ze spilate? :)

Margecan ::

Sn jo naročil pri callofduty.si pa je še nisem dobil

oo7 ::

Jaz še ne igram.Jaz jo dobim jutri po pošti.:)

Tr0n ::

Jaz sem nabavo na http://www.cjs-cdkeys.com/products/Call.... Sicer je malce drazja (48 EUR) ampak dobis takoj po mailu key in je EU uncut verzija z Nuketown mapo.

Ruski kljuci rabijo VPN aktivacijo in se par drugih stvari, da zadeva dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

ahac ::

Menda imajo nekatere škatle z igro napako in je na DVD 2 posnet Mass Effect 2. :))

ps.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Dua'L ::

Če mene uprašate jih sam še froci 10 letni rešujejo... ker ta špil si tok nezasluži ocene nad 5 da bv.. zdej bom napaden s strani CoD fanov sam tko pač je, če bo šlo še tako naprej z cod serijami, lahko pričakujmo čez 2 leti Call of Duty: star wars, sej se nebi nič čudu pa da o 5 letnem enginu sploh ne govorim...
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

Tr0n ::

No ja, COD igre so precej obsezne. Recimo BLOPS2 ima 3 binarije: single player, multiplayer in zombies. Vsak tak del igre nudi ogromno contenta, game modov, map etc.

Tako da, to kar se tebi zdi "nezasluzeno" je precej subjektivno. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

Vsi jamrate čez grafiko kot,da bi bila res tako slaba.A te oči bolijo,ko igraš COD?Važno je,da je igralnost in vzdušje v COD-ih vrhunsko.

Govori se pa,da naslednji COD naj bi dobil nov pogon Unreal 4 zdaj ali ga bo ali ne jaz kupim naslednji COD v vsakem primeru;)
Pa če sem zaradi tega star 10 let pa sem:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

mag3 ::

Jaz sem danes nabavil nekaj ruskih keyev pa sem jih takoj dobil.Z aktivacijo ni nobenih problemov glede na to, da vsepovsod dobiš vpn zraven.Dela pa kot ostale verzije tak da se splača prihranit ene 20€.Sem imel že prejšnje ruske verzije pa nisem nikol dobil ban.

Tr0n ::

Ruski key ti je to delal? Ker so regijsko zasciteni, tudi multiplayer.

Tr0n ::

Jaz sem namrec za RU key dobil ta navodila.

1. The game requires VPN activation - http://bitporium.com/support/faq.php?ci...

2. The game requires a WORKAROUND to play and install - http://bitporium.com/support/faq.php?pg...

3. The game currently only works in Russian language, Activision released a buged version for RU that has missing files for English. We are working on a patch but we can not guarantee that it will work, We can only say that if you install in Russian you can play the game fully.

dronyx ::

Mene pa zanima, če bi nekomu, ki ni nikdar igral COD igre dali za igrat vse izdaje od COD4 naprej, ali bi jih bil sposoben zložiti po vrsti, torej od najstarejše do najmlajše? Po moje nikakor, ker se igre po tehnični in vsebinski plati praktično ne razlikujejo.

Mi je pa tudi zanimivo, kako so "kritiki" prizanesljivi do COD serije, medtem ko so zadnja dva MOHa z veseljem raztrgali.

Destruktivna okolica pa bo očitno v COD seriji prišla na vrsto nekje okrog 2015 - 2020.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Machete ::

Jst bom kupil ker je špil preprosto zabaven.
Je pa res škoda, da je vsako leto. Na dve bi bilo čist ok, na tri pa idealno. Seveda je tu računica €€€ ki mi je logična.
Jaz se z to verzijo ne bom jajcal z ruskimi keyi. Sicer imam bo1 in dela bp še danes v eng, mw3 nimam, s tem se mi pa za 10€ razlike ne da zafrkavat.
Kupil bom tu http://www.onlinekeystore.com/Call-of-D... kjer mam še 10% popusta in me pride 44 kar je na steamu 70.
Good enough. Glede na to da dlcjev ne kupujem bo za eno leto ok.
Ps: BC2 je še vedno ultimativno top narejen MP zadnjih let. Cod pa je zgolj zabaven, a presežka kot BC2 najbrž ne bo nikoli ponudil zaradi politike razvoja in prodaje. (čim ceneje narest 'kao' nekaj novega, čeprav je jasno da skoraj ni drugega kot da delajo samo mape vsako leto. brand pa imajo in si lahko to privoščijo)

def0r ::

Black Ops 2 .... DVD2=Mass Effect 2 :)
klik

abyssus ::

Imam eno težavo. Imam prenosnik Asus n73s, ki ima dve grafični: intel in nvidia gt540m. Ko hočem igro zagnat z nvidiino kartico, se mi igra preneha odzivati. Z intel grafično jo lahko zaženem in dela pa vse ampak je obupno počasna. Gonilnike imam posodobljene. Kakšna ideja? :/

yayo ::

Trent Reznor, bitch!

Machete ::

Čisto na hitro preden nabavim. A zadeva pozna serverje in lean?
tnx

cole-22 ::

Kakšen je način izbiranja serverjev?
Kot pri MW1 in BO1 ali kot MW2 in MW3?

Machete ::

Sam hiter info za tiste ki imate kopijo iz drugega vira in se vam ne da čakat da po aktivaciji steam zlowda vse skupaj še enkrat.
Mapo v steamapps ustvarite preden začnete dnl v steamu, ker prvotno začne steam dnljat v download folder in to šele po inštalaciji premesti v steammaps. Mapa pa se mora imenovati ..steamapps\common\Call of Duty Black Ops II (in ne 2!!)

Skratka najprej presnemite ali inštalirajte v omenjeno mapo, šele nato začnite dnl v steamu.
Če ste že začeli kateri koli dnl (mp, sp, zm) klik na delete local content in glej zgornji korak.

@ cole:
zgleda da je matchmaking sistem :/ ni serverjev

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Tr0n ::

cole-22 je izjavil:

Kakšen je način izbiranja serverjev?
Kot pri MW1 in BO1 ali kot MW2 in MW3?


Oboje. Sicer nimas server browserja, ampak public in league matchi se hostajo na dedicated serverjih.

Will Black Ops have Matchmaking or Dedicated Servers?

Both! Call of DutyŸ: Black Ops II PC combines matchmaking with secure ranked dedicated servers. This means that you get into Public Matches or League Play via matchmaking lobbies. It is easy to party up and play with your friends. You can adjust your classes or scorestreaks between matches. It also means that every Public or League match is hosted on a dedicated server running in one of our high bandwidth datacenters around the globe

mag3 ::

Jaz sem aktiviral ruski key preko vpnj-ja.Potem pa en file skopiraš v steam mapo, da ni treba vedno na vpn it ko igraš.Drugače je pa angleški jezik

Isotropic ::

a je single player za kej?

vaščan ::

No svaka čast pomoje prvič da je treyarch uspel dat na police spoliran izdelek. Oni so ponavadi potem pacali patche po par giga da je njihova reč delala recimo BO je bil prvih 14dni neigralen potem so nekako porihtali. Pri BO je bil še ta hec da je špil na xpjih tekel občutno bolje kot na 7ki hehe. Špil ni napačen za obnit sp in zombije. Multiplayer pa me pri codih ne privlači več.

Isotropic ::

dronyx je izjavil:



Mi je pa tudi zanimivo, kako so "kritiki" prizanesljivi do COD serije, medtem ko so zadnja dva MOHa z veseljem raztrgali.


predzadnji moh je bil zakon, vsaj ne spet mestne kampanije za malo predaha. pa dejansko realna zgodba (operation anaconda, afghanistan. ne vem pa, ce je dejansko kdo padel iz helija).
aktualni (warf.) je bil pa slabsi imo.

Zgodovina sprememb…

Primoz78 ::

Mhmm...mene full spominja na CS:GO tale BO II....pa fuuuul slabo se slisi nasprotne igralce. Bolj realisticno mi deluje MW3. Kar se tice pa hitrosti gameplaya itd je pa ql...je pa Q3 se vedno zakon :D

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828158926 (3424) oo7
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653942 (18581) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613382 (7943) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937561 (23203) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100546 (75375) Klemzz

Več podobnih tem