» »

Call of Duty : Black Ops 2

Call of Duty : Black Ops 2

«
1
2 3 4

oo7 ::

  • spremenil: Mavrik ()

Guzzy ::

Jaz pa ne :/

Bolf3nk ::

:)):))
in kakšne bodo novosti? :D
dodali bodo 2 mapi in cena 60€

BALAST ::

Tako je 20 novih map za SP in 2-10 novih za MP. Daj si zabaši ceno 60€ nekam, še vsak nov CoD se da dobit prek digitalne distribucije pod 30€.

Treyarch ne bo razočaral tako močno kot Infinity Ward.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

D3m ::

Kuj dokler je železo vroče.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

MAGGOTs! ::

A ne na PC.
Kakšni pesjani.
Vsem se gre sam za denar :'(
Play TF2 until death! :D

Mitch ::

Še vsak Call of duty (no razen 3. del) je bil za PC tako bo tudi ta...

Sssaga ::

Mah, tistih 7 urc bo fajn sigurn :))

Treyarc ma zame boljše špile, WaW še zdaj s frendi preigravam in ga nameravamo tud na LAN party. Mamo okol 200 map že, lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

Outsajder ::

Naj se nas activision usmili to leto in naj ne izda pc verzije8-)

oo7 ::

Outsajder je izjavil:

Naj se nas activision usmili to leto in naj ne izda pc verzije8-)



Itak,da bo za PC.Black ops najbolši COD komaj čakam na dvojko:D.
Izid igre 13.NOVEMBER 2012

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

galu ::

Zombiji included, right?
Tako to gre.

Sssaga ::

Ne bi bilo potrebe, ker so bli že v prejšnih 2 delih. Ampak škoditi ne more.

galu ::

There never is too much zombies...>:D
Tako to gre.

Janac ::

in kaki komp bos rabo za to poganjat

Freaxx ::

Ja če predpostavimo, da bi vpili kako bojo naredil nov engine (če bi ga imeli namen naredit), lahko sklepamo da bo samo kakšen izbolšan Quake 3 oz nekaj podobnega spet. Zahteve pa niso tako visoke za ta engine. Potem pa so tudi konzole, za katere je ta engine perfekten, spoliran in solidno laufa + bljavžnt izkušenj majo z njim. Mam občutek da bo nekaj v tem stilu. Vsi pa upamo na nekaj revolucionarnega v seriji, kar bi nas dejansko pritegnilu k nakupu, ker po igranju mw3 sem samo rekel hvala bogu da nisem nabavil. Brez zamere do vsakega zagretega igralca.


lp

69charger ::

Jaz samo upam da ne bo tako zjeban kot MW3 in da bi že enkrat zamenjali pogon.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

def0r ::

69charger je izjavil:

Jaz samo upam da ne bo tako zjeban kot MW3 in da bi že enkrat zamenjali pogon.

Ne vem ce imajo ravno potrebo zamenjati pogon. xbox360 ni ravno zmozen kaj boljse grafike poganjat na zglednih fpsjih kakor je zmozen trenutno engine. Nov engine bos mogoce videl po novih generacijah konzol.

Sssaga ::

Janac je izjavil:

in kaki komp bos rabo za to poganjat


Odgovor:

69charger je danes ob 16:00:41 izjavil:

Jaz samo upam da ne bo tako zjeban kot MW3 in da bi že enkrat zamenjali pogon.


Ne vem ce imajo ravno potrebo zamenjati pogon. xbox360 ni ravno zmozen kaj boljse grafike poganjat na zglednih fpsjih kakor je zmozen trenutno engine. Nov engine bos mogoce videl po novih generacijah konzol.


Nikar ne skrbi za BO2. Glede na to, da je/bo konzolni špil in se gre za marketing, bo dodobra optimiziran in predan na PC-je s slabimi teksturami itd... Če je konzolni port, se PC-jaši lahko obrnemo le na modderje. Dvomim, da bodo postregli tako kot Crysis 2 z lepotnimi posegi. :)
DX11? ...

Poglej BO. 9800 GT je furala na 1280x1024 in max grafiki, 16xAA od 40-90 FPS. Potem veš kje si.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

69charger ::

Na 9500GT sem igral BO na 1280x1024 na Medium-High, se mi je kar smejalo.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Skyman ::


Outsajder ::

69charger je izjavil:

Na 9500GT sem igral BO na 1280x1024 na Medium-High, se mi je kar smejalo.

Mah toaster lahko laufa cod...>:D

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

mr1two ::

O lej, grafika iz leta 2008...
No, me zanima, kako bo future warfare po godu cod fanom.

onitam ::

Vsako leto večje sra***.
A ni bilo nekaj let nazaj zmenjeno, da lahko le IW delai igre, ki so postavljene v sodobnost oz. prihodnost, Treyarch pa le za nazaj?
Upam samo, da ''prenovljeni IW'' (http://www.respawn.com/) uresniči svoje napovedi. Kako grafiko Crysisa in igralnost COD4 pa boljše kombinacije ne bo nikjer...
bleh

VelikiTun ::

Dokler so prodajne cifre z vsakim izvodom višje ni razloga za prevelik trud. Posledično zadošča sprememba okolja dogajanja, nekaj novih orožij, vozil ter map in frocovje hiti v trgovine.

def0r ::

onitam je izjavil:

Vsako leto večje sra***.
A ni bilo nekaj let nazaj zmenjeno, da lahko le IW delai igre, ki so postavljene v sodobnost oz. prihodnost, Treyarch pa le za nazaj?
Upam samo, da ''prenovljeni IW'' (http://www.respawn.com/) uresniči svoje napovedi. Kako grafiko Crysisa in igralnost COD4 pa boljše kombinacije ne bo nikjer...

Bi raje videl samo igralnost Crysisa kakor CoD 4. Open world SP, pa nek ql Mp bi bil cisto ql. Prevec klonov in codov je ze ne vem zakaj bi nekdo se zelel se enega.

Dua'L ::

Naj se raje zgledujejo po battlefield 3 back to karkand ne pa to sranje.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

def0r ::

Dua'L je izjavil:

Naj se raje zgledujejo po battlefield 3 back to karkand ne pa to sranje.

Naj se raje zgledujejo po cdprojektu in dlcje releasajo free.

oo7 ::

Hmmm po pravici povedano tega nisem pričakoval:)).Da se bo dogajalo toliko v prihodnosti.Ceprav zame je bil Cod Black ops najboljši Call of duty tako,da bom tudi tega zagotovo kupil:D sej je pa ja Call of duty:).

def0r ::

Ne vem odvisno od okusa, jaz sem ga kupil ker nism kupil nobenega od CoD 2 pa sm ga poskusil in me greva da sem ga kupil :) SP mi je bil obupen storyline gameplay je bil pac MW style kakor sem tudi pricakoval. MP pa... boring :)

oo7 ::

Dokler bo imel COD tako igralnost,zgodbo in vzdušje me prav malo briga za grafiko.Pa sej je čisto vredu grafika.No vsak ima svoj okus jaz lahko rečem samo to KOMAJ ČAKAM:D:D:D.

def0r ::

Nisem omenil nic grafike ravno zgodba in gameplay sta mi boring :)

oo7 ::

def0r je izjavil:

Nisem omenil nic grafike ravno zgodba in gameplay sta mi boring :)


Saj pravim stvar okusa:)).Meni sta pa ravno zgodba in gameplay zakon.100 ljudi 100 čudi pravijo8-).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

GabrieLeo ::

Nisem čist ziher ampak se mi zdi da imajo ustvarjalci black opsa še največje pričakovanje iz strani gamerjev. Če ga zdaj zafrknejo je COD ofišel propadel. Ampak kljub temu da se bojo pognali kar pošteno na mejo realnosti mislem da bo to eden bolših call of dutyev pa dolgem času. MW3 je bla ista pašta (prznejmo si) in upajmo vsaj na black ops. Če ne drugega bi lahko bila vsaj kampanja in zombiji dobra. Multiplayer pa... Praise the lord

onitam ::

...zgodba je seveda razred zase pri BO... grafika je kr neki (solidno) - za leto 2010 bi vseeno pričakoval kaj več. Gameplay... khm..mhm... meni se zdi obupen. Občutek imam kot, da bi se igra slabo odzivala (a.k.a. zelo majhen fps) pa čeprav sem jih mel cel cajt nad 60-75... Saj ni lsaba igra, samo pretiravajo z vsemi dodatki bla bla bla.... Naj naredijo ČISTO PREPROST FPS - vsi bomo zadovoljni.
bleh

69charger ::

Meni najljubše bi bilo da bi šli back to the roots z multiplayerjem. COD2 style, dve ekipi, puške, en sniper na ekipo, nerf shotgun pa bo. Recimo lahko pač vpletejo kakšno kustomizacijo pušk recimo scope/scopeless, extended mag, ampak naj ne naredijo perkov ala marty itd. To bi bil zame perfekten multi.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Dua'L ::

Bolje da bi naredli kak COD z ww2 tematiko s kakim frostbite 2 enginom :D
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

robokop ::

Trailer od call of duty black ops 2 še ne v enem dnevu skoraj 7 mio ogledov.Pomoje bo to zopet prodajni hit.


Documentary - Official Call of Duty Black Ops 2

VelikiTun ::

En daljši članek o igri: http://www.theverge.com/gaming/2012/5/2...

oo7 ::

Zgleda bo tudi ta Call of duty dobro prodajal.

Call of Duty: Black Ops II has already bested the original in at least one category. Amazon UK said today that day-one preorder figures for Treyarch's just-announced shooter came in at three times higher than what the the original Call of Duty: Black Ops recorded in 2010.


http://www.gamespot.com/news/black-ops-...

oo7 ::

Black Ops 2 Campaign Gameplay - E3 2012

Bolf3nk ::

vsaka jim čast. UI so spremenili vsaj malo po 8 letih

Skyman ::



Black ops2 multiplayer gameplay

oo7 ::

Black ops 2 ne bo delal na Win xp.

http://www.siol.net/novice/tehnologija/...

galu ::

Gameplayev SP/MP-ja je precej na spletu, glede zombijev pa še nič.. I want zombie vids.:'(
Tako to gre.

oo7 ::



Zombije skrivajo;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

macgajver ::

No tko je če bo multi tko lagal kokr prvi black ops na dedi serverjih poj res svaka čast developerjem. Recimo take zadeve kot da sprazneš pol stražerja v enga on pa te potem knifne z nožkam danim vrjetno od samega chuck norrisa to so stvari ki grozno kvarijo multi izkušnjo + seveda neznosen lag in serverji najbližji nam nekje v nemčiji. Že tko sm skeptičn glede tega new age moder warfara pri bo2 da pa bi še te greške iz 1ke prenesli v 2ko potem nej si jo pa kr v rit zataknejo.
tenstan krompir je pa zakon

def0r ::

macgajver je izjavil:

No tko je če bo multi tko lagal kokr prvi black ops na dedi serverjih poj res svaka čast developerjem. Recimo take zadeve kot da sprazneš pol stražerja v enga on pa te potem knifne z nožkam danim vrjetno od samega chuck norrisa to so stvari ki grozno kvarijo multi izkušnjo + seveda neznosen lag in serverji najbližji nam nekje v nemčiji. Že tko sm skeptičn glede tega new age moder warfara pri bo2 da pa bi še te greške iz 1ke prenesli v 2ko potem nej si jo pa kr v rit zataknejo.

Nisem nikoli izkusil laga v prvem black opsu v MPju. In resno nikoli, mogel sem komentirat ceprav noben CoD vec me ne bo preprical v nakup:D

galu ::




!!
Tako to gre.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828158440 (2938) oo7
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653652 (18291) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613274 (7835) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937312 (22954) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100040 (74869) Klemzz

Več podobnih tem