» »

Multimedija za najmlajše (v avtomobilu)

Multimedija za najmlajše (v avtomobilu)

piek ::

Ker več glav več ve, se na vas forumaše obračam z vprašanjem, kako vi rešujete izzive multimedije v avtomobilu, ki je namenjena predvsem otrokom.

Uporabljate v ta namene:
- različne prenosne MP3/MP4 predvajalnike z manjšimi zasloni
- prenosne DVD/DivX predvajalnike z nekoliko večjimi zasloni
- tablične računalnike
- prenosne igralne konzole
- kaj drugega?

Zanimajo me praktične izkušnje, saj voziti mladež na par urne izlete res ni mačji kašelj in bi tako lahko njim kot tudi sebi precej olajšal potovanja.

PS: Če se moderatorju zdi, da ta tema sodi v kateri drug sklop foruma, jo lahko brez težav tja tudi premakne.
--- Finish it off if you started it! ---

Nikonja ::

jaz imam prenosni dvd/divx player in brez njega ni sanse da bi putoval vec z tamalo. Edini pogoj mi je bil da bere filme/risanke z usb ključka. Mislim dakvalitetaslike ali zvoka pri moji 2 in pol letni punčki sigurno ni pomembna tko da bomo tablice pustili dokler im cena ne pade pod 100 eur

gendale ::

daš mu en helex pa zaspi
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

fosil ::

A je res treba da še v avtu bulijo v ekran?
Res nisi sposoben s svojim otrokom preživet kakšno urco brez ekrana in se z njim pogovarjat, it kakšno igrco?
Tako je!

Nikonja ::

zakaj ti zdaj buljiš v ekran in se ne pogovarjaš z svojim otrokom/ženo/punco.....

eni se pa res morate delat pametni povsod, če ne boš pomagal zakaj gubiš čas in tipkaš take stvari.

IceIceBaby ::

fosil je izjavil:

A je res treba da še v avtu bulijo v ekran?
Res nisi sposoben s svojim otrokom preživet kakšno urco brez ekrana in se z njim pogovarjat, it kakšno igrco?


Se povsem strinjam s tabo. Jaz dam avto vedno na avtopilota, splezam na zadnjo klop in se malo igram z otrokom. Bravo :)

piek ::

piek je izjavil:


Zanimajo me praktične izkušnje.


Nikonji hvala za konstruktiven odgovor, vsi ostali se pa malce zamislite nad seboj. Če nimate kaj produktivnega za dodati, tudi teme ni treba smetiti z neumnimi komentarji. Večina vas verjetno tako ali tako nima niti lastnega avtomobila (ne, igračke ne štejejo), kaj šele otrok, da bi vedeli, da je zadovoljna in umirjena mladež bistven del prometne varnosti pri prevozu družinskih članov. Če bo zato kako urico zrla v zaslon nič hudega, bolje kot da terorizira na zadnjem sedežu in moti zbranost voznika.

Torej, je še kak praktik med vami?
--- Finish it off if you started it! ---

tomko030 ::

Imam mali prenosnik TV star - mali LCD TV, ki sem ga kupil na Petrolu za 70€, poleg DVB-T ima še USB. Prebere 16Gb ključek, nanj našopaš malo morje risank in mulca utihneta, ti pa uživaš v vožnji.

Bias ::

Ker sam nimam podmladka, izkušnja sodelavca.

Ko gre na daljše potovanje (Corsica ipd)@fosil se ne moreš ure ukvarjat z otrokom, ker te ma pouhn kufer in mu prija zabava (risanka)...

Torej, prvo je imel ta prensoni dvd/divx predvajalnik, po novem ima tablico namontirano na vzglavnik. Ima pa tudi usb kluček poln otroških pesmi (od katerih se mu je že malce strgal) in jih med potjo froc posluša/poje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čas, ki ga otroci prebijejo pred zasloni, sam zase bržkone nima neposredne zveze z du

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
445829 (3679) Zoromer
»

Facebook dosegel eno milijardo aktivnih uporabnikov

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
419228 (7635) BigWhale
»

DVD/Divx/mp3 predvajalnik za lenobnejše (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
669678 (7999) Gregor P

Več podobnih tem