» »

HIV scam?

HIV scam?

dragoneye89 ::

Zadne čase sm neki gledu glede cepiv, pač če ubistvu so res koristna/učinkovita in sm ugotovil da gre sam za dnar pač.
Pol sm še začel študirat kok to da ni cepiva za hiv, ker pač cepiva so proti virusi kao in če pogledate mal po utubu govorijo da hiv sploh ne obstaja oz. so testi za hiv fake. Virus, da dokažeš da obstaja je treba izolirati, da ga izločiš in pogledaš z mikroskopom in to je potrdilo da obstaja. HIV so izoliral sam 1x in še to u začetku 90ih, kar so izoliral takrat je pač fake, ker da so v celi zgodovini HIV-a sam 1x dokazal da virus obstaja je res dvomljivo. Menijo da je hiv v krvi in spolnih tekočinah, torej bi moral trajat manj kot 5minut da ti dokažejo da virus HIV kot ga poznamo obstaja.

Tak ko je bil fakan polet na luno etc je blo tud fakan to. In nakonc se sprašujem al smo mi vsi tolk butasti al pa to pač nekdo dela načrtno...
Drgač pa po mojem mnenju je cel zdravstveni sistem u kurcu, raka ti grejo palit z sevanjem in podobne stvari -.-

Rippy ::

Sinteza zdravila za HIV izjemno težka zaradi kompleksne ovojnice.

Sicer pa priporočam, da se malo bolje izobraziš o zadevah preden se lotiš "intenzivnega razmišljanja".

Edit: Oziroma raje ne preveč razmišljat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rippy ()

blackbfm ::

Tak ko je bil fakan polet na luno etc je blo tud fakan to. In nakonc se sprašujem al smo mi vsi tolk butasti al pa to pač nekdo dela načrtno...


Večji problem je da taki kot si ti niso sposobni kritičnega razmišljanja in se jih da oprati z vsako še tako pomankljivo teorijo zarote.

Drgač pa po mojem mnenju je cel zdravstveni sistem u kurcu, raka ti grejo palit z sevanjem in podobne stvari -.-


Kater je pa po tvojem mnenju boljši način?

dragoneye89 ::

če bi men rekl da mam raka, bi začel jest sam sveže zelenje ;P

kakšni dokazi so pa tebi znani, da HIV resnično obstaja?

Zgodovina sprememb…

Rippy ::

dragoneye89 je izjavil:

kakšni dokazi so pa tebi znani, da HIV resnično obstaja?


Ti si pač takšna oseba, ki ni sposobna iskati in zajeti vseh informacij, ki so na voljo in jih objektivno, logično in kritično obravnavati. Če ti je res ta virus tako pri srcu imaš na voljo ogromno informacij v raznih literaturah (glej znanstvene), itd...

Razložiti tebi je pač zguba časa.

blackbfm ::

če bi men rekl da mam raka, bi začel jest sam sveže zelenje ;P


Steve Jobs je tudi jedel zelenje dokler ni bilo prepozno.

Glede ostalega se strinjam z Rippyjem.

insane ::

to so umotvori nekaterih ljudi z zmotno predstavo o svoji inteligenci, ki pa znajo to povedat na tako prepričljiv način, da na svojo stran dobijo celo čredo ovac

... Polet na luno je bil "sfejkan", a dej ga sračkat?

blackbfm ::

Torej tvoja teorija je ta.. ker obstaja na netu slika nekega studia kjer gre za rekonstrukcijo pristanka na Luni, to pomeni da dejansko nismo bli gor? Čudna logika.

RejZoR ::

Taki kljukci kot si ti so razlog, da se virus še vedno širi...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Ziga Dolhar ::

dragoneye: argumentirana debata. Opozorilo.
https://dolhar.si/

Lion29 ::

dragoneye89 je izjavil:

In nakonc se sprašujem al smo mi vsi tolk butasti al pa to pač nekdo dela načrtno...


Ob takih postih jaz se sprasujem isto...kako za vraga ob taki poplavi dostopnih informacij se obstajajo neki osebki (sem imel drugi izraz v mislih), ki niso sposobni ....

mah... where is the point, ko pa je na tisoce in tisoce slovencev, ki verjamejo v pravljice spisane 2.000 let nazaj :(
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Highlag ::

Ja morajo se najti kakšni osebki, ki jih kakšna kataklizma odstrani, samo zato, ker ne verjamejo vanjo. To pač dobro vpliva tudi na nas, da si jo zapomnimo za dalj časa. Tak da Go Dragoneye.... :D
Never trust a computer you can't throw out a window

oracle ::

dragoneye89 je izjavil:

Zadne čase sm neki gledu glede cepiv, pač če ubistvu so res koristna/učinkovita in sm ugotovil da gre sam za dnar pač.
Pol sm še začel študirat kok to da ni cepiva za hiv, ker pač cepiva so proti virusi kao in če pogledate mal po utubu govorijo da hiv sploh ne obstaja oz. so testi za hiv fake. Virus, da dokažeš da obstaja je treba izolirati, da ga izločiš in pogledaš z mikroskopom in to je potrdilo da obstaja. HIV so izoliral sam 1x in še to u začetku 90ih, kar so izoliral takrat je pač fake, ker da so v celi zgodovini HIV-a sam 1x dokazal da virus obstaja je res dvomljivo. Menijo da je hiv v krvi in spolnih tekočinah, torej bi moral trajat manj kot 5minut da ti dokažejo da virus HIV kot ga poznamo obstaja.

Tak ko je bil fakan polet na luno etc je blo tud fakan to. In nakonc se sprašujem al smo mi vsi tolk butasti al pa to pač nekdo dela načrtno...
Drgač pa po mojem mnenju je cel zdravstveni sistem u kurcu, raka ti grejo palit z sevanjem in podobne stvari -.-

11702 znanstvenih člankov povezanih s HIVom: pumed

baza določenih 3D struktur proteinov(v iskalnik vpiši HIV in se čudi, vse strukture so javno dostopne)

Če ti angleščina ne gre, pa preprosto kontaktiraj slovenske znanstvenike, za ziher vem da na IJS Nika Lovšin dela s HIVom in sprejema diplomante in podiplomante.

Zdej pa na delo. Pa upam da nisi trol in sem vrgel strah teh nekaj minut zate.

EDIT: tle maš pa še celoten genom virusa: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/nuccore/962...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

kuglvinkl ::

- e pogledate mal po utubu govorijo da hiv sploh ne obstaja oz. so testi za hiv fake.

HIV so izoliral sam 1x in še to u začetku 90ih, kar so izoliral takrat je pač fake, ker da so v celi zgodovini HIV-a sam 1x dokazal da virus obstaja je res dvomljivo.

Tak ko je bil fakan polet na luno etc je blo tud fakan to


Tolk kvazi pseuo inteligentnega napuha letos pa še ne!

Obstajajo manj zahtevni forumi (probi na ringaraja), tam te utegenjo poslušat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Druga ozdravitev HIV-a v zgodovini

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
1013947 (12202) SonjaP
»

Aids

Oddelek: Problemi človeštva
345158 (2825) Unknown_001
»

Napredek v boju proti HIV-u (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
8332341 (29300) Iatromantis
»

prenos nalezljivih bolezni s komarjem

Oddelek: Loža
265218 (4775) imagodei
»

Raziskovalci odkrili gen, ki prepreči širjenje HIV-a

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
497017 (4496) _marko

Več podobnih tem