» »

Neoriginalne kartuše za printer, neoriginalne barve - Canon Pixma MX885

Neoriginalne kartuše za printer, neoriginalne barve - Canon Pixma MX885

x_klemen_x ::

Ker želim printati ceneje, sem se odločil kupiti Canon Pixma MX885, ki ima tiskalne glave ločene od kartuš.
(če se komu printer ne zdi pametna izbira, lahko predlaga kaj boljšega)

Nameravam kupiti kartuše za polnjenje, vendar nevem katere naj kupim, našel sem:
Biro.si - Fenix z ARC - 21€
Ebay - Hong Kong - 25$
Ebay - Romania - 46$

Ima kdo izkušnje s temi, ali pa pozna kakšne druge?

Zanima me tudi, kakšne barve potem vi kupujete, kakšne izkušnje imate z njimi, ker sem našel različne barve v sloveniji in na ebayu, ampak je težko testirati glede na to da se večinoma prodajajo v 100ml pakiranjih.

Hvala za odgovore.

mat xxl ::

Sam sem slišal, da se teli ARC čipi ne obnesejo najbolje.... meni so svetovali reseter, ki ga tudi imam prav za ta tip kartuš in dela OK, tinte imam pa te : ž

http://www.ebay.de/sch/tinten-discount/...

x_klemen_x ::

mat xxl je izjavil:

Sam sem slišal, da se teli ARC čipi ne obnesejo najbolje.... meni so svetovali reseter, ki ga tudi imam prav za ta tip kartuš in dela OK, tinte imam pa te : ž

http://www.ebay.de/sch/tinten-discount/...

No, če ARC ne bo delal, bom pač moral kupiti reseter.

Kako pa se obnesejo tiste barve z ebaya, mislim na kvaliteto, ker sem videl teste nekaterih barv kjer slike kar vlečejo na rdečo ali modro.

kmetek ::

a s čipi normalne ne obstajajo še?

x_klemen_x ::

Ali kdo uporablja firmo FotoRite?
http://www.ebay.co.uk/itm/CISS-REFILLAB...

mat xxl ::

kmetek je izjavil:

a s čipi normalne ne obstajajo še?


Obstaja vse, no sam imam in kartuše in tinte iz tistega linka gor in reseter tudi in dela po pol leta pri precej printanja, vsaj 6 x velika črna kartuša in po 3 x barvne še vse OK, sicer pa tudi če ne bi itak je garancija, zato pa hranim original kartuše, no malo sem jih pokuril, da ne bi nosil na servis če kaj odleti povsem polne kartuše ....

ledd ::

Da ne bom odpiral nove teme bom kar tu postavil vprašanje in sicer me zanima katere neoriginalne kartuše bi mi priporočali za CANON PIXMA MP800, ker originalne so predrage. Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem.

x_klemen_x ::

ledd je izjavil:

Da ne bom odpiral nove teme bom kar tu postavil vprašanje in sicer me zanima katere neoriginalne kartuše bi mi priporočali za CANON PIXMA MP800, ker originalne so predrage. Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem.

Tiskalne glave so ločen od kartuš, tako da se ti najbolj splača če kupiš kartuše narejene za polnjenje in jih potem sam doma polniš, oziroma če si nočeš mazati rok lahko kupiš CISS sistem, toliko ti lahko pomagam, katero firmo kupiti pa ne vem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neoriginal kartuše ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
398587 (1373) Nikonja
»

kje dobiti pigmentno barvo za tiskalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
182240 (1764) [D]emon
»

Poceni printanje!

Oddelek: Kaj kupiti
225617 (4020) MooM
»

Pomoč pri nakupu tiskalnika

Oddelek: Kaj kupiti
111852 (1695) gojka
»

Nakup mf tiskalnika - HP C6280 ali Canon MP610?

Oddelek: Kaj kupiti
213807 (3236) 1309976

Več podobnih tem