» »

Garancija na počen ekran na laptopu

Garancija na počen ekran na laptopu

«
1
2

squirelAIDS ::

Zdravo, men je poču ekran na laptopu, katerega sem naročil preko mimovrste, ekran je počil sam od sebe in ko sem ga nesel na en servis bližnji je on pogledu in reku da je bil ekran narobe notr dan in da je bil pod napetostjo, ter da je zato pocu...

Zdej pa na pooblaščenem servisu hp-ja so rekl da ekrana ne bojo menjal ker kao ne spada pod tehnično plat, druge stvari, ki so ble narobe pa bojo menjal.

zdej me pa zanima če ma še kdo kako podobno izkušnjo, pa če se lahka to še kam nese/piše da bi sploh pogledal in vidl da ekrana nism jst razbil, ampak je poču zaradi njihove napake...

drugače pa tut od začetka že bios baterija ni delala in to bojo menjal, ekran pa ne ker je kao premala možnost da se je to po njihovi krivdi zgodil -.-...

Pyr0Beast ::

Daj slikaj.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

squirelAIDS ::

 ekran

ekran

 ekran

ekran



Drugače je pa poču tam pod plastiko, kokr se vidi in pač če bi ga jst usu al pa da bi mi na tla padu, ne verjamem da bi tam pocu ampak nekje na sredini...

Zgodovina sprememb…

Pyr0Beast ::

Al je nekaj res težkega gor palo al pa da je počil od stresa. Samo nekako dvomim da bi počil na večih mestih zaradi stresa.

Poškodbe pa take nekako so, na robu ekrana, kjer ga je nemogoče poškodovati.


V najslabšem primeru kupiš LCD pa zamenjaš
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

squirelAIDS ::

Ja ni poču na večih mestih, poču je na enem, tist se je razlil pol, med prenosom (iz lj v ce)... Sej mam zdej prkloplen ekran, sam ce ze bios batarijo pa par drobnarji menjajo lahka se ekran, ker ga nisem jst razbil in je bil zgleda računalnik narobe že v osnovi naret, ker drugače ne vem kak bi lahka blo tolk stvari nefunkcionalnih...

Sej vem da dokazat ne morem, da ga npr jst nism razbil al pa kej, sam ekran je poknjen res na takem mestu, da je najmanjša verjetnost da bo poču če bi ga jst razbil...

Zato me pa zanima kam je to najboljš it, al pa kam pisat, da se to pogleda mal bol... ker pač mimovrste vse preko telefona rihtajo in po slikah so mi rekl da mi ne bojo menjal, ko pa sem k serviserju tule bliz mene nesu je pa takoj reku da je zarad stresa pa da ne more bit druga (sam takrat ekran še ni bil na drugih mestih razlit...).

Pyr0Beast ::

Dubi izjavo serviserja ...
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Gray_Warden ::

Na drugi sliki je videti, kot da ti je ekran počil še spodaj. Rahlo dvomim, da je bil ekran pod tako močno napetostjo, da je počil spodaj in zgoraj. Seveda je možno, vendar dvomim. Se mi zdi da je večja verjetnost, da si ga prehitro odprl/zaprl in s tem zvil, zaradi česar je zadeva počila, mogoče ti je na ekran padlo kaj težkega, ali pa je ob kakem transportu nekaj pritisnilo na prenosnik.

Poizkusi se zmeniti, če ti uspe, vendar ne pričakuj nekega uspeha. Po mojem mnenju bo treba kupiti nov monitor za prenosnik.


Kar se tiče izjave, da je monitor narobe notri dan in da je zato počil....možno, če je tam gor kak vijak, ki je bil preveč zategnjen.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Bias ::

Kolega je imel podoben problem, ko se je peljal iz faxa je laptop dal na zadnji zic avtomobila, nato se je na nega prevagala torba (ali pa jo je ruknil gor, še sam ne ve/se ne spomni), rezultat je bil enako oz. zelo podobno počen ekran. Eh, se zgodi.

squirelAIDS ::

Jst sm zjutri odpru ekran in je bil počen gor, nesu sm ga na servis pa je un reku da je zarad napetosti... jst budala ga nism posliku, mel sm vlk dela zle z faxom pa tut nasploh, in ja logicno da se je razpokica ki je bla prej par mm razširla... ker razpoka je postala vsak dan vecja ko sm odpiru ekran, sicer sm ga dal na stacionarni ekran, sam sm umes se windowse reinstaliru, pa sm spet mogu odpirat integriran ekran...

Sam sm zajebu ko sm predoug caku... oz vsaj slikat bi se lahka spomnu :/.

Hvala za odgovore, bom kr uporablu kot stacionarnega, ker so mal predragi ekrani, ker tale laptop je bil tut 500€ in ga mam sam zarad procesorja.

Je pa res, da se pozna razlika v ekranih, enga HP-ja ko ga mam doma 3 leta pa sm dal 1.6k€ za njega mi je padu ze po tleh, pa sm ga u steno vrgu, pa ni ne ekran poknu ne kej druga se zgodil... (kje je tista dobra stara kvaliteta:P), sam sm res ga mel pousod sabo.
ta je bil pa doma na mizi kot servercek, pa je sam od sebe pocu-.-

Pyr0Beast ::

dej dej dej. Če je v garanciji samo teži in reklamiraj. Bodo že morali zrihtati.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Shark-357 ::

Da bi ekran sam od sebe počil še nisem videl pa delam v servisu, edino kar mi je znano iz te teme je izjava , da je počil sam od sebe in to je pa ja zagotovo v garanciji..... ffs...

mihec87 ::

Na servisu raj zadrž da si prejšnji prenosnik metal v steno...wtf..

Najceneje bo ebay ali kaka stacuna v tujini za ekran..

BladE_ ::

Pyr0Beast je izjavil:

dej dej dej. Če je v garanciji samo teži in reklamiraj. Bodo že morali zrihtati.


Si ti nor? Kakšna garancija? Ekran ne poči sam od sebe... probaj priključit nek LCD(lahko od telefona) na večjo napetost kot je predvidena, se bo sam pokadilo, kakšne razpoke FAK???!!!

Ni nujno, da on računalnik vrgel po tleh... čisto možno da ga je kam prislonil ali stisnil in je počil... sam od sebe ziher ni!
Akcija - Reakcija

squirelAIDS ::

to da sm ga u steno metal je mal v prenesenem pomenu, da je marikej prezivel... lol kdo bi sou prenosnik v steno metat o.O.

Shark-357 jst tut se nism vidu da bi prenosnik kupu pa ne bi delal pol stvari v njemu not tk ko je treba...

pa BladE ni pocu zarad napetosti, kokr mi je moj serviser reku je bil napacno montiran in je bil zvit mal in se je mm razpokica nardila, pol ko sm pa odpiru pa zapiru se je pa sirla...

pa ne se kregat zdej ka pa kej lol, jst vam povem kak je blo, tk da ni treba zdej neke war nardit iz tega xD, sej ne vem zakaj bi vam lagal, ker itak od tega da vam lazem nc nimam, sam za mnenje sm vas vprasu, drgac bi pa lahka napisu tut ekran sm usu, kak lahka drkam servis da da nouga...

Pyr0Beast ::

BladE_ je izjavil:

Pyr0Beast je izjavil:

dej dej dej. Če je v garanciji samo teži in reklamiraj. Bodo že morali zrihtati.


Si ti nor? Kakšna garancija? Ekran ne poči sam od sebe... probaj priključit nek LCD(lahko od telefona) na večjo napetost kot je predvidena, se bo sam pokadilo, kakšne razpoke FAK???!!!

Ni nujno, da on računalnik vrgel po tleh... čisto možno da ga je kam prislonil ali stisnil in je počil... sam od sebe ziher ni!


HP-ji so imeli serijsko napako na ekranih 6800 serije v kolikor še ne veš. Pretrdti panti in popokale so vezi ki jih držijo.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

mat xxl ::

To mi je zelo čudno, sam bi vztrajal na menjavi ekrana v kolikor ni drugje na ohišju nobenih poškodb. Da bi ekrani tako pokali.... Sam sem ravno kar svojega na Ekitebooku zvil za cca 2 cm po diagnali v vse stvari, pa ni nikaršnih popačenj.....

RejZoR ::

S takim okvaram je vedno križ, ker takoj ko vidijo na servisu te bojo odkrižali s "fizična poškodba". Pa dejansko zaslon res sam tko poči, pa je praktično nemogoče dokazati, da nisi nič vrgel nanj oz ga metal po tleh.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

squirelAIDS ::

Hvala vsem za odgovore :), ja res je nemogoče dokazat, če bi takoj posliku, pa da bi res na servisu gledal da ni nobenih zunanjih poškodb (aka. odrgnin, zarez...), pol bi se verjetno dal kej zrihtat.

compaq ::

Tudi meni je nemogoče, da je ekran počil sam od sebe, to je isto kot bi v ponedeljek postavil avto v garažo drugi dan pa bi bil totalka sam od sebe. Že po slikah sodeč je vidno da je nekaj padlo na ekran. Zdi se mi tudi nemogoče da je bil naroče obrnjen saj so že priklučki na ekranu narejeni tako da nemoreš zamešat.

RejZoR ::

Hm, čeprav šele zdele vidim, da je ista zadeva tud na spodnjem delu ekrana. Kako bi lahko stisnil ekran da poči samo na vseh robovih, ne pa na sredini mi je mal čudno...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

squirelAIDS ::

še enkrat, če že ne berete vsega:

Ekran naj bi poču zarad napetosti (fizične, nekega držala al kar je pač notr na onem mestu...)... in ja v avtu bi ti lahka tut kej poknal če bi dal plastiko pod neko TORZIJO se ti ne zdi??? in kokr je men reku un je bil ekran pod torzijsko obremenitvijo... Pa ni glih čist isto, če parkiraš avto, ker pol bi bil komp čist sesut, na avtu ti pa tut lahka poči npr. kaka lajšna ko jo maš al pa kej če je narobe montirana in je pod torzijsko obremenitvijo.

Ekran je pa počen spodi ker se je razpoka širla, kot sm že napisu to se je zgodil pred dvema mescoma, pa nism mel čas na servis dat, zarad faxa in dela... tko da razpoke se pa čez čas pousod širjo in kokr sm že napisu zajebu sm sam sebe ko nism takoj posliku...

Tak da ne prosim kake znanosti zdej iz tega delat pa ugotavlat ka je možn pa kaj ne, ker pol lahka gremo računat torzijso obremenitev pa vse skupi... mene je sam zanimal če je že kdo uveljavlju garancijo na kej podobnega pa kak je to naredu... Kot sm že napisu ne vem ka bi bla fora da bi vas tule gor nategval, povem kak je blo pa je, zdej pa če znate kej pomagat, hvala, drgač pa ni treba vsak drug komentar pisat kaj je mogoče pa kaj ne, ker mogoče je vse, sploh če ti daš 1000000 kompov na dan vn, pa ni kurc da pr enem neki ne zajebeš...

lukamarti ::

Preberi zakon o varstvu potrošnikov, mislm da je v njem tudi navedeno nekaj glede teh stvari, kot praviš da naj bi bil računalnik "narobe sestavljen".


37.a člen
(1) Potrošnik lahko uveljavlja svoje pravice iz naslova stvarne napake, če o napaki obvesti prodajalca v roku dveh mesecev od dneva, ko je bila napaka odkrita.
(2) Potrošnik mora v obvestilu o napaki natančneje opisati napako in prodajalcu omogočiti, da stvar pregleda.
(3) Obvestilo o napaki lahko potrošnik prodajalcu sporoči osebno, o čemer mu prodajalec mora izdati potrdilo, ali ga pošlje v prodajalno, kjer je bila stvar kupljena, ali pa zastopniku prodajalca, s katerim je sklenil pogodbo.
37.b člen
(1) Prodajalec ne odgovarja za stvarne napake na blagu, ki se pokažejo potem, ko mineta dve leti, odkar je bila stvar izročena.

Malo jih povprašaj o teh stvareh, če ne gre drugače pa se pozanimaj pri tržnem inšpektoratu...

Pyr0Beast ::

Napiši ime trgovine. Te bo en iz PR hitro kontaktiral :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

BALAST ::

Tule bi se raje zadržal z negativno reklamo. Ker zasloni pač ne pokajo "brez fizičnega razloga".
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Sale_One0 ::

Pyr0Beast je izjavil:

Napiši ime trgovine. Te bo en iz PR hitro kontaktiral :D

Sej je napisal ze v prvem postu da je bil laptop vzet na mimovrste. :D
Si vis pacem, para bellum.

Gray_Warden ::

veveričjiAIDS

razumi da tudi če bi bil zaslon pod preveliko obrementivijo, ni variante da bi počil sam od sebe. Si mu moral kar ti pomagati.

Stavim da si prehitro zaprl pokrov prenosnika tako da si za ga z eno roko držal pri strani pri ga zaprl. zaslon se je preveč zvil...in počil.

Kako pa bo nek xy serviserček iz ljubljane vedel v čem je problem pa tudi ne vem. Ali je izmeril pod kakšno napetostjo je površina monitorja? Pravzaprav upam da ti je jasno, da če je ta xy serviserčer prenosnik odprl in pogledal kaj je notri, ti je uničil garancijo, saj naj ti prenosnika ne bi odpiral in gledal kaj je notri..:)

Pač priklopi prenosnik na zunanji lcd, tipkovnico in miško, prenosnik pa daj nekam pod mizo. Nihče ne bo posumil, da nimaš namiznega računalnika, delalo pa ti bo ok.
Garancije po mojem mnenju namreč nikakor ne boš dobil, saj če bi pokrov prenosnika zapiral kot je treba, torej z obema rokama in počasi, do tega nikoli ne bi prišlo.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

kyusss ::

saj če bi pokrov prenosnika zapiral kot je treba, torej z obema rokama in počasi...

WTF?

mihec87 ::

Ok pač šlo bi če nebi ekrana vgradili ok da so pač nekje nekaj zajebali ter ob zapiranju in zapiranju pač spustil dušo..Sem že videl inspirona kjer so zgleda neki zajebali z kamero ni delala ter plastika je bila močno izbočena na tistem delu...možno je vse..

Samo teško bo to dokazat v tem primeru...
Poskusiš lahko še na uradnem servisu(sedaj da plačaš popravilo oz menjavo ekrana se ti verjetno ne splača)..

Pyr0Beast ::

Meni se zdi mnogo bolj verjetno to, da je serviser ki je servisiral ta laptop preprosto 'pozabil' privijačiti par vijakov ki pritrjujejo LCD na ohišje.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

squirelAIDS ::

Ok moj serviserček ni odpiru računalnika, by the way je sam pogledu razpokico in mi reku kaj bi lahko bilo narobe... Mene sam zanima kak prpravit serviserje da to vzamejo pod drobnogled in dejansko kej pogledajo, ker bi lahka ugotovil kako napako (kar seveda ni v njihovem interesu...). pa glede zapiranja kompa, jst ga lepo zapiram... če je pa napaka v sestavi (kar je očitno bila) pa logično da poči tut če paziš na njega.

Sej bom probu dobit izjavo serviserja, da je bla sam mala razpokica najprej in se je potem širla pa še kako pritožbo napisu... pol bomo pa vidl kaj bo...:)

Loocas ::

ta tvoj serviser je bil samo hudo "pameten"... kaj dosti resnice pa ni v tem, kar pravi.

BladE_ ::

Enkrat sem že omenil in bom še enkrat... ekran ne poči sam od sebe!!! Če je zadeva narobe sestavljena bo ugotovil uradni servis in nihče drug, niti mimovrste niti "tvoj" serviser(njegova izjava ne šteje nič, recimo izjava sodnega izvedenca pa) nimata nič pri tem! Uradni servis bo ocenil škodo in, če je zadeva res slabo sestavljena(v kar ne verjamem) bodo zamenjali zaslon ampak so možnosti minimalne!

S to izjavo ne želim nič slabega, navajam samo dejstva!
Akcija - Reakcija

Pyr0Beast ::

Eh ste trdi. No od česa pa naj bi po tvoje počil ? Ker ni faking variante da začne pokat na robu, kjer ima dodatno ojačitev. In izključno ob robu. Če stopiš gor je razpoka na sredini.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

logit ::

Na prvi pogled se mi zdi kot da se je nekdo (nevedoč) usedel na zaprt prenosnik.

squirelAIDS ::

Še enkrat (zdej pa zadnjič :D), ta slika je po enem mescu odpiranja in zapiranja ekrana, tist kar je blo na začetku je vidno na prvi sliki (največja razlita packa...) in je bla vlka sam mm, če bi pa jst s svojimi 85 kg se usedu na ekran bogega laptopa, verjam da se ne bi sam mala razpokica nardila.

BladE_ ::

squirelAIDS je izjavil:

Še enkrat (zdej pa zadnjič :D)


Zaslon ne poči sam od sebe!!! Neka sila je bila prisotna! Če nosiš steklen kozarec v zaščitni torbici in, ko jo odpreš zagledaš, da je kozarec počen... je počil sam od sebe? Razmišljaj malo... možno, da je počil zaradi slabo sestavljenega ohišja ampak bi verjetno ta pok tudi slišal ali vsaj začutil, ko bi zaprl ekran... Definitivno NI počil sam od sebe!!!

.
Akcija - Reakcija

Pyr0Beast ::

Enjoy



Notranji stresi in napetosti pa take
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

bobby ::

eh, sej ni problem v servisih, servisi bodo dobil denar al od stranke ali pa principala. problem je v principalu. principal zavrne to kot utemeljeno uveljavitev gar postopka in zavrne plačilo (govora je o pooblaščenih servisih in ne servisnih točkah- to je razlika). kdo pol plača ekran si lahko predstavlja vsak sam. Tole pri HPju tudi pod razno ne bo šlo čez gar postopek. to se lahko kar direkt na HP Slovenija obrneš in te bodo že oni zavrnil. če pa HP Slo odobri menjavo, pol ti bodo pa servisi z veseljem menjal, no questiones asked.
evo, še stik ti dam: http://www8.hp.com/si/sl/contact-hp/con...


edit: typo
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bobby ()

RejZoR ::

Isto se je fotru naredilo pri Gorenjevi pečici leta nazaj. Normalno jo je zaprl in so se steklena vrata razletela po celem prostoru. Zadevo so reklamirali v okviru garancije, ker je bila kriva napetost stekla. Noben ni brcal vanjo, noben je ni grdo zaprl, enostavno se je razletelo pri normalni uporabi. Glede na to da vse sestavljajo kitajčki za podminimalne plače se res ne čudim, če kdaj pride tud do kaj takega pri elektronskih napravah.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

squirelAIDS ::

No tkole, dans sm dobil računalnik iz HP servisa, in voila! ekran je zamenjan. Pa sam enkrat sm omenu po telefonu, da je ekran poču in je on reku ok bomo pagledal ja sam to ponavad ne mejamo, tk da nism nic tezil in so ga sami mejal. tk da drugic da se ne bote kregal, mate dokaz tuki da ekrani počijo tut sami od sebe :D

Pyr0Beast ::

Bravo :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

kmetek ::

kewlsko.

bobby ::

damn!! goood! vsaj z enimi servisi se ni treba kregat.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

mat xxl ::

Ja HP je vsekakor lahko referenca v podpori in servisu !

bintih ::

Zdravo !

Jaz ti pa popolnoma verjamem, da se je to zgodilo brez kakšne fizične poškodbe !

To se je meni zgodilo včeraj na HP ProBook 4540s ( star pol leta v garanciji ), zaprem laptop ga odprem čez par minut in zagledam na vrhu na sredini črn krog velikosti cca 3 cm in razpoko ki gre od sredine okvirja dol skozi ta črn krog in še par cm naprej. Ta razpoka se je potem razširila naprej še za par cm od vsakem zapiranju in odpiranju. Ekran sicer deluje razen, da ima lepotno napako :-(.

Si kar mislim kaj bom slišal na servisu, čeprav upam, da se mi ne bo treba preveč pregovarjat glede uveljavitve garancije.

lp,
Bojan

solatko ::

To se lahko zgodi, kadar so panti trdi in se ob zapiranju pokrov preveč ukrivi. Garancijo ti bodo zežko priznali, ker se enako lahko zgodi, če se usedeš na prenosnik (to se zgodi, ker imajo ljudje prenosnik v postelji in ga pokrijejo, pa potem pozabijo in sedejo gor).

Pride pa lahko tudi do prenapetosti ekrana, če je sestava bolj šlampasta.

Skratka, da ti priznajo garancijo na počen ekran, je zelo majhna. Se pa dogaja.
Delo krepa človeka

bintih ::

Zdravo !

Dobil sem odgovor na servisu, ki se glasi da HP ne priznava garancije na počen ekran. Na servisu je bilo vsem jasno
in razumljivo,da se to pri tem modelu lahko zgodi, če ga odpirate pri strani in ne na sredini. Ob tem pride do torzijskega zvijanja ekrana in posledično do poka po n odpiranjih v mojem primeru po 6 mesecih dnevne uporabe.

Nauk je tak da odpirajta HP-je ( vsaj model ProBook 4...) na sredini, kar se mene tiče pa je to
prvi in zadnji HP.

lp,
Bojan

Sims ::

Ali je v slovenskih navodilih za uporabo opisan pravilen postopek rokovanja s pokrovom/ekranom? Ker če tam vedo, kje je problem, je fino, da ga delijo s stranko preko navodil ...

solatko ::

Oni imajo kar nekaj problemov, ki niso nikjer objavljeni, zato pa na nemških lestvicah zasedajo slavno zadnje mesto, z blizu 20%-nimi napakami na prenosnikih do dveh let, drugi za njimi ima nekaj procentov.

Ne nikjer ne piše, kako se mora odpirat prenosnike. Take poškodbe so pri prenosnikih 15,4 in večjih, pogoste in razen včasih Lenovota in Toshibe, jih noben drug ne prizna v garancijo.
Včasih so imeli prenosniki ekrane zaklenjene, tako, da si ga skoraj moral odpreti na sredini, zaradi znižanja stroškov, pa tega pri cenejših ni in posledično, je več počenih ekranov.

Pro izvedbe in dražji imajo še vedno na sredini, gumb za odklent pokrov.

Bi pa bilo fino, če bi nekdo sprožil tožbo, zaradi nepopolnih navodil ali konstrukcijske napake in bi bila to referenca za naprej.
Delo krepa človeka

šernk ::

Nauk je tak da odpirajta HP-je ( vsaj model ProBook 4...) na sredini, kar se mene tiče pa je to
prvi in zadnji HP.


nauk zgodbe je ne kupi HPja, kar trdim že skoraj 5 let, pa me redkokdo posluša dokler ga ne pošilja na servis. Serijskih napak v zadnjih letih je bilo enostavno preveč in so prepodobne, da bi se lahko reklo, da so napake naključne.

a zdej bomo pa še gledal da točno na sredini odprem ekran? Naj naredijo dovolj trdno konstrukcijo pa bo zadeva rešena, če je zadeva primerno vpeta praktično ne more prist do usodnih napetosti v ekranu.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zavrnitev garancije zaradi počenega zaslona (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10917458 (6843) slon
»

Trenutno MOCNO odsvetujem nakup Sony Xperia Z telefonov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19046428 (27464) b787
»

Zavrnjena garancija v Big Bangu (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7615101 (11859) St235
»

Problem z trgovino-laptop (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
588065 (6643) Mentalist
»

Samsung servis

Oddelek: Pomoč in nasveti
103940 (3597) RejZoR

Več podobnih tem