» »

LG TV

LG TV

bocepek027 ::

pokvaril sem mi je tv kar na enkrat je lučka začela utripati in potem je tv ugasnil
prsim da mi pomagae.

McLuzo ::

Obstajajo priročniki in ponavadi je na zadnjih straneh razdelek "Odpravljanje težav".

Pithlit ::

Pa na servisu bojo tud znal pomagat. Predvsem pa bodo vedel kater tv to sploh je.
Life is as complicated as we make it...

edismah ::

Lep pozdrav,

že 2 dni mi med gledanjem TV-ja, vsakih nekaj minut pokaže nastavitve in tako moram vedno pritiskati na Exit button.
Malo sem googlal pa nikjer nič pametnega. Ima kdo kakšno idejo?

klinker ::

Folk, kaj ko bi kako specifikacijo o TVju podali, a...al ste se za to preleni ;((
Drugace pa...navodila za uporabo in pa uradni support :)

Pithlit ::

Zato ker so proizvajalci totalno smotani pa ne natisnejo imena modela na sprednjo stran televizorja. Po možnosti z über velikimi črkami z osvetljenim ozadjem.

Pa sej itak vsi vejo da so na ST-ju sami übergeek-i in itak točno vejo kaj fali!
Life is as complicated as we make it...

edismah ::

Zakaj je pomemben naziv TVja pri tem problemuu? Namerno ga nisem podal, ker vem, da ga nima, ampak eni ste tukaj, le da spravljate svojo jezo na druge.

69charger ::

To je pa res,le kaj ima model veze,saj so itak vsi televizorji enaki od A do Ž in so splošno znani vsi tehnični podatki -.- In vsak TV ima model,piše na računu,na navodilih,...
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Pithlit ::

Edismah: zato ker je isti šmorn a je tv Philips 42PFL5405H/12 ali pa je to LG 42LK450 ali pa mogoče Sony KDL-40CX520B ali pa... Sploh nima veze, ane?

Že 2 philipsova televizorja ki na zunaj lahko izgledata identično imata drigačen firmware in posledično drugačne probleme. To velja tudi za 2 enaka modela (povsem enak hardware) pa različnim firmware-om.

Torej... bottom line... size DOES matter!
Life is as complicated as we make it...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Led TV H6400 - vtisi, težave, zadnji firmware (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
34364483 (9690) Han
»

Samsung s posodobitvijo onesposobil nove televizorje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6619292 (14138) Truga
»

3D HD TV Sprejemniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
769420 (7335) Spajky
»

Lcd sony ali plasma panasonic (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16973941 (67776) mamomu
»

Stare televizije bodo zastarele (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14611540 (8000) AngelOfDeath

Več podobnih tem