» »

help password

help password

miha ::

Prosim pomagajte mi, pozabil sem geslo za win2000(administrator)

sifu ::

zanimivo vprasanje :)):)):))

Miran ::

To bi pa tut jest rd vedu !!!:D:D:D
Overclock yourself !

sinko999 ::

Enostavna rešitev ; preberite si navodila tukaj KLIK

Ni? ni ve?no !

poweroff ::

L0pthCrack... hmmm, sem malo gledal. Uporablja brute force metodo, to pa zna trajat... lahko tudi par let.>:D
Ce uporablja slover pa itaq ne pride kaj dosti v postev za slovensko obmocje.
Snifanje preko mreze odpade, tako da resitev ni prevec enostavna...

whatson ::

dvomim da boš našel kaj enostavnejšega... :D

Miran ::

Če se mu vsaj mal sanja o paswordu (dolžina - kakšen znak) si lahko napiše svojo txt datoteko za generiranje psw-jev pol pa tud brute force nebi smel tolk dolg trajat.
Overclock yourself !

miha ::

sinko1020 napisal sem da sem pozabo geslo za administratorja. Pod drugimi uporabniki pa je so systemske kode zaščitene.

andrej ::

ce si lahko privoscis izgubo podatkov o ostalih uporabnikih lahko enostavno zbrises datoteko SAM. Tukaj so vsi uporabniki in password. ko bos datoteko zbrisal bos mel prazno geslo za administrator account.

Paramedic ::

A ma kdo univerzalno kodo za w2k, ko smo že glih pri geslih za w2k.:D
End transmission.

tonic ::

miha, uporabi programček l0phtcrack; če si nisi izbral preveč dolgega gesla 6-8 znakov ti bo password brutalno razrešil v cca. 30ih urah (mi smo na firmi dobli čisto vse passworde v dveh dnevih na 350MHz mašini)

drugače pa daš SAM file pa l0phtcrack kunteku pa bo on vse skup poganal na svoji mašini pa boš dobil pass v valik krajšem času(velik je odvisno od procesorske moči!!!)

al pa pobriši SAM fajl (sam s tem izgubiš tudi ostale uporabnike - sam meni se zdi da si W2000 delajo še nek backup SAM fajla)

andrej ::

paramedic: univerzalnega gesla ni.
tonic: backup se naredi, ampak samo ko naredis ERD disketo.

andrej ::

paramedic: dodatek, ce si mislo na password potem tega ni, ce pa si mislo za product key pa bi lahko kaj takega celo obstajalo...

Paramedic ::

uf zdej je w2k že gor. ampak hvala vseeno!
End transmission.

matevzm ::

CE se jaz spomin pravilno je obstajal nek programcek, ki si ga pognal z diskete. Ker je password tezko odkodirati, ga je pac zakodiral in vrgel v win. Bili so pa discaimerji, da ne dela vedno in jaz ga tudi nisem poskusil, a mogoce je to pot.

kuntek ::

Od kod pa zaženeš "l0phtcrack", če v Winse ne moreš? Bi jaz to probal, če mi najde moje passworde. A ima program kakšne stranske efekte?

andrej ::

ne program nima stranskih efektov.
ampak ni 100% da ti bo nasel pravei password- tudi z brute force. Namrec, ta program preverja samo standardne znake, ne preverja pa posebnih znakov v passwordih - ce mas password s kaksnim izmed teh znakov potem ga s tem programom ni mozno hacknit...

miha ::

Ta programček lahko zaganjaš samo v admin načinu, kot navadni user ima zaklenjena, ne more odpreti sam datoteke


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Varna gesla po vladno

Oddelek: Programiranje
365958 (4363) AndrejO
»

Varna gesla, ki to niso: ji32k7au4a83 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7018897 (15216) SeMiNeSanja
»

Windows Xp Sp1 poyabljena administratorska koda

Oddelek: Pomoč in nasveti
101259 (1259) imagodei
»

Poyabil geslo od administratorja..

Oddelek: Pomoč in nasveti
424287 (3499) hyper x
»

Težava z administraciskim geslom za windows xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
251788 (1455) barabl

Več podobnih tem