» »

Windows ME/2000 tweak guides???

Windows ME/2000 tweak guides???

kuntek ::

A bi lahko kdo pustil kakšen link za Windows ME/2000 tweak guides. Sem imel par dobrih, pa so vsi zginli.

jetam ::

Štiri poste nazaj maš Win2k optimizacije pa si poglej...:\
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

TinkaPinka ::

Nekaj linkov iz mojih Favorites:
Active Windows
RegEdit
Annoyances
Windows Central
I am easy to please as long as I get my way.

miranpozar ::

Ja, Tinka... bravo!
Pa še to: http://members.aol.com/axcel216/

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

TinkaPinka ::

miranpozar, tweakanje je moj hobi...:)) Zna se vcasih sicer mascevat, v glavnem pa je kar dobro..

Hvala za se en link, bom ga pregledala, ko bo cas.
I am easy to please as long as I get my way.

andrej ::

ce smo ze pri dobrih linkih, pa zadevi dveh kolegov:

www.ntfaq.com
www.jsiinc.com/reghack.htm

TinkaPinka ::

Andrej, lahko bi se svojo stran promoviral (za tiste, ki ne veste, je to budja.com), ker imas gor tudi kar nekaj tweakov in podobno. :P
I am easy to please as long as I get my way.

andrej ::

na to sem pa cisto pozabo:D
site je bil za NT4, ampak ga za w2k nikdar nisem updatal... ce pogledas so novice kar zlo stare... ce pa bi bil interes pa bi celo za w2k kaj lepega naredo...

TinkaPinka ::

Andrej, zakaj pa ne.. :) Mislim, da bi to bilo zelo dobrodoslo. Ce zelis, ti lahko jaz nekaj tweakov in tega posljem, ker jih imam kar nekaj, ampak vecinoma ne za win2k. Jih zbiram namrec. :))
I am easy to please as long as I get my way.

Ribicija ::

No mojster MVP Andrej sedaj te bo pa gospodična TInka nekaj naučila. :)) :))Sicer pa res malo časa pa si lahko vzel in malo posodobil tvojo stran.
lp

andrej ::

jaz sem zelo vesel ce me kdo kaj nauci!:))
da pa me nebote samo grajali pa sem od prejsnjega posta ravno dizajniral SQL bazo za mojo stran, ki bo nastala iz sedanje...:D
po vsej verjetnosti jo bom razsiril, tak da nebo samo w2k, ampak tudi drugi softver... no zdaj pa veselo na delo:)

TinkaPinka ::

Andrej, mislim da bi ti bil kvecjemu tisti, ki bi lahko mene ali Ribicijo ucil, in ne obratno...;)
I am easy to please as long as I get my way.

kuntek ::

ja Andrej ti se kar spravi na delo in nas vse razveseli.:D:D

berni ::

...še bolj te bomo cenili...

andrej ::

tinka: res bi lahko marsikoga kaj lepga nauco (dobrodosli na predavanja :)), ampak dalec od tega da bi vse vedo. Ziher vsak od vas ve nekaj kar jaz ne vem - to je lepota racunalnistva - nikdar nisi na cilju:D

Loki ::

Andrej a nis ti enkrat nekje objavil ene 4 linke do takih strani? (za Windows 2000)



A bi jih lahko se enkrat oz. poslal po e-mailu?
I left my wallet in El Segundo

andrej ::

hm, ne vem ce sem bil ravno jaz...

TinkaPinka ::

Andrej, vseeno pa glede na to, da si MVP in tak, imas sigurno kaj dobrih povezav na take strani za win2000. Tudi jaz bi jih z veseljem pogledala...;)
I am easy to please as long as I get my way.

andrej ::

kaksnega ultra skritega seznama z stranmi nimam - ker po pravici povedano niti ni nevem kak oblaznih strani. lahko pa strani, ki jih poznam spravim na en seznam pa jih potem objavim. to pa bi se dalo...

Loki ::

Ja, to bi blo cist cool.
Kdaj bos kaj updatal svojo stran?
I left my wallet in El Segundo

andrej ::

v bistvu ze delam na novi strani, ki bo narejena z microsoftovimi .NET tehnologijami. Imam ze eno zgodnjo razlicico, ki pa se je dalec od koncne. Vgradel sem personalizacijo, kar pomeni, da si bo vsak uporabnik lahko posebej dolocil katere teme bo videl - recimo nekdo bo zelel samo novice in nic drugega, nekdo drug bi rad mel na prvi strani novice in forum, spet nekdo drug pa recimo novice, trike in clanke, itd... Stran se bo dalo popolnoma prilagodit...
bomo vidli...

kuntek ::

S tem nam boš še samo otežil čakanje. Raje nas enostavno preseneti saj že vsi komaj čakamo na novo stran.

andrej ::

ma saj bo presenecenj dovolj:D

Loki ::

S kermu programom pa to delas?
A bo napisana v ASP?
I left my wallet in El Segundo

andrej ::

v bistvu delam kar v Notepadu, ker je hitrejsi - naceloma pa je najboljsi nacin Visual Studio .NET
Da, zadeva uporablja ASP.NET (ne samo navaden ASP) pod njim pa C#, pa se JavaScripta pa VBScripta...

Loki ::

OK nekaj vprasanj:

Kje si dobil VS.NET?
A si tist mislil z programom InterDev? Zakaj sploh je ta program?
C#?
I left my wallet in El Segundo

andrej ::

VS.NET sem dobil na CD-jih, drugace pa je na voljo tudi na MSDN. Pred casom si se prijavil na eni MS strani pa si dobil. Zdaj pa zgleda da te strani ni vec. Malo opazuj dotnet newsgroupe...
ne, nisem cisto mislil InterDev. Drugace pa je to program s katerim lahko naredis spletne aplikacije, ki uporabljajo MS tehnologije - recimo ASP s podporo za baze, itd..
c# je nov Microsoftov jezik - nekak naslenjdik C++ in kvazi MS odgovor na javo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava internet strani

Oddelek: Programiranje
111322 (1111) webcreator
»

PROGRAMSKA OPREMA

Oddelek: Programska oprema
51008 (913) McAjvar
»

Dreamweaver 4 -- help

Oddelek: Omrežja in internet
201248 (1102) Elemen_T
»

windows whistler

Oddelek: Pomoč in nasveti
442163 (1681) andrej
»

Slo-tech stra in druge strai ?

Oddelek: Omrežja in internet
151598 (1269) Boogy

Več podobnih tem