» »

Samsung Galaxy S2 vs Galaxy Note

Samsung Galaxy S2 vs Galaxy Note

Vrto92 ::

Kateri od zgoraj omenjenih mobitelov je boljši in zakaj?
Pa še, če kdo teh dveh ne mara in mu je boljši Galaxy Nexus, spet, zakaj?

bajsibajsi ::

Lonsarg ::

Normalni telefoni in Note je velika razlika v velikosti ekrana. Ostali grejo v žep, Note pa edino v torbico, brez torbice ne boš nota okol mogel nosit, zato je idealen za kake ženske, pol pa še kaka bluetooth slušalka za oglašat na telefon, da ne rabiš ven iz torbice vlečt tega velikana.

Ko boš zgruntal da Note ni zate(ugibam da ne boš torbice nosil z sabo) pa se potem debate zavleče v S2 vs Nexus:)
Tu pa so razlike minimalne, men ga sicer Nexus brez gumbov zmaga, ima namesto gumbov tok večji ekran,pa Software direkt od Googla posodobljen. S2 ima pa bolšo kamero, to je najbolj opazno, so še druge podrobnosti, ki pa niso opazne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

sirotka ::

Heh, jaz sem dec, pa mam nota. Daleč od tega, da bi bil za ženske, in sploh ni res, da rabiš BT slušalko. Primerjal sem ravno te 3 telefone; nota, s2 in nexus. Zmagal je note, je najmočnejši in velika prednost je ta, da ima velik zaslon in pisalo. Ne boš pa falil karkoli boš vzel, je na tebi to in ti drugi tukaj težko pomagamo.... Nexus ima pa velik minus v manjku sd kartic in premali display:)

Ko se navadiš na nota, ti je s2 videt kot igračka, edin to je meni minus nota...prestavi stopničko glede velikosti displaya....

Lonsarg ::

No, ni telefon zaradi samega sebe za ženske, nikakor nisem tega mislil. Nota pač ne gre v žep in večina tipov nas nosi telefon v žepu, kako si pol ti rešil ta problem, se matraš z Notom v žepu z kakimi posebnimi hlačami al kaj?

Jaz sem tudi vsekakor za čimvečji display, omejitev zame je taka velikost, da še gre v žep, kar pomeni da se definitivno da iti še višje od s2, ampak Note je pa res že preširok..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

sirotka ::

Hja, tak mam skos pri sebi sluzben telefon in rabim mosko tasko:) sicer pa pozim gre lepo v notranji zep od plasca. Gre tudi v zep od kavbojk, samo sedet se ne da.

M-XXXX ::

Lonsarg je izjavil:

No, ni telefon zaradi samega sebe za ženske, nikakor nisem tega mislil. Nota pač ne gre v žep in večina tipov nas nosi telefon v žepu, kako si pol ti rešil ta problem, se matraš z Notom v žepu z kakimi posebnimi hlačami al kaj?

Jaz sem tudi vsekakor za čimvečji display, omejitev zame je taka velikost, da še gre v žep, kar pomeni da se definitivno da iti še višje od s2, ampak Note je pa res že preširok..

Tole sploh ni res. Gre v čisto vsake hlače, le v zelo prijetih kavbojkah bi mogoče bilo malo tesno :)

sirotka ::

M-XXXX je izjavil:


Tole sploh ni res. Gre v čisto vsake hlače, le v zelo prijetih kavbojkah bi mogoče bilo malo tesno :)

Ja, v kakih bootycut kavbojkah zna bit tesno:D

bajsibajsi ::

Pa saj ni fora ali gre v zep ali ne. Dejstvo je, da je z merami 146.9 x 83 x 9.7 mm to res velik telefon. Ze s2 ali Desire sta precej velika. Back to the Motorola 8000X v 80 leta. :P

Robertos664 ::

Nota sem imel včeraj en čas čast uporabljat. To je tablica in ne telefon :) ne predstavljam si da bi s tem telefoniral ali ga nosil v žepu.
tam do 4.5'' še gre tole je pa preveliko.

lp

Lonsarg ::

Ne gre za ekran, gre za dimenzije. S2 je 66mm, Note pa 83mm širok.

Recimo Nexus je 4.65" ekran v primerjavi z 4.3" ekranom na S2, pa je samo 68mm, praktično isto širok.

Note pa za skok iz 4.65" na 5.3" skoči iz 68mm na 83mm, kar konkreten skok. Čakam jaz raje na kak telefon, ki bo iz 4.65" na 5" ekran šel, pa bo debelina samo iz 68 na 70mm narasla, tak bo moj naslednji telefon:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Robertos664 ::

ja nekako velikost ekrana pogojuje velikost telefona. ne morejo naredit velikega ekrana na malem telefonu :) sploh pri današnjih telefonih ko je v bistvu cela sprednja stran samo ekran.

Lonsarg ::

Jah ekran morjo bolj ozek narediti. Majo vsi telefoni še kar dosti fore spodaj in zgoraj. Note je šel preveč v širino kar se mene tiče, bi komot naredili 5.3" ekran, ki bi bil skoraj centimeter ožji telefon, kot je Note.

Zero0ne ::

Lonsarg je izjavil:

Jah ekran morjo bolj ozek narediti. Majo vsi telefoni še kar dosti fore spodaj in zgoraj. Note je šel preveč v širino kar se mene tiče, bi komot naredili 5.3" ekran, ki bi bil skoraj centimeter ožji telefon, kot je Note.


Ne bo držalo, na strani od ekrana je prostora bistveno manj od 5mm. Razen, če bi rad spremenil aspect ratio displaya, ampak po mojem je 16:10 idealno za telefone/tablice.
uname -o


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Idealna velikost telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
444939 (3883) Map
»

samsung galaxy s3 ali samsung galaxy note 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5010015 (8742) wini
»

Kater mobitel vzet med Samsungi (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
629279 (7521) addy93
»

Samsung predstavil nov pametni telefon Galaxy Note (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6719020 (13331) bdoxx
»

Samsung Galaxy Note ali iphone 4S

Oddelek: Mobilne tehnologije
202710 (2421) Master_Yoda

Več podobnih tem