» »

samsung galaxy s3 ali samsung galaxy note 2

samsung galaxy s3 ali samsung galaxy note 2

«
1
2

patrik25 ::

Odločam se za nakup novega telefona in se odločam med samsung galaxy s3 in samsung galaxy note 2. Zanimajo me vaše izkušnje z omenjenima telefonoma. Hvala in Lp.

ipadi ::

Jaz bom vzel s3 (note 2 je prevelik)

patrik25 ::

Hvala, ampak zanima me tudi kateri je boljši. Samsung galaxy s3 ali samsung galaxy note2 ? Kateri ima več aplikacij ? In kateri je zmoglivejši ? Kaj mi priporočate za nakup ??? Hvala! in Lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: patrik25 ()

freesty ::

Razlika je sam v velikosti in tem, da ima note zraven pisalo.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

ipadi ::

ja točno tako!!

patrik25 ::

ampak slišal sem da ima samsung galxy note 2 več aplikacij in.... zanima me če je to res Lp.

ipadi ::

Nima isti je samo večji pa s pan ima to je to(bolj za kreativce):D

patrik25 ::

Kaj mi potem predlagate ? Pa opišite mi malo SAmsung galxy s3 pa note 2
Hvala in Lp.

siniša ::

Aplikacij ima toliko koliko si jih inštaliraš. Meni je že s3 rahlo prevelik in ga občasno nemorem uporabljati z eno roko. Za note pa najbrž bo treba skoz obe roke imeti proste.

Alfonzo ::

@siniša - drugač ma note to možnost da ti zmanjša tipkovnico in da na stran, tako da lahko tipkaš z eno roko.

flbroker ::

Joj, odpri YT. Tako kot so ti že povedali, razlika je v zaslonu. Pojdi v Big Bang in primerjaj oba. Jaz sem tudi razmišljal kaj naj vzamem ker bi rad imel čim večji zaslon ampak 4.8 je čisto dovolj, pa še v žep ga lahko dam normalno medtem ko je note2 malenkost prevelik.

netgear ::

Ni razlika sam v velikosti. Note ima hitrejši procesor od S3, ima dvakrat več RAM-a.Po zmogljivosti je Note boljsi od S3 oz. je Note zdaj najmočnejši telefon na trgu.Tudi jaz se odločam med Note II in S3. Jaz se bolj nagibam k Note ker je boljši od S3, velikost me pa nemoti.

Lp

jnovak ::

Galaxy Note II je boljši, če gledaš HW specs. Ampak, saj za S III pa tudi ne moreš reči, da je slab GSM ;)

Razlika je bolj kot ne v velikosti; Note II je 1,5 cm večji, 1 cm širši in 50 g težji.

 iPhone 5 vs. Note II vs. S III

iPhone 5 vs. Note II vs. S III

bdoxx ::

definitivno note2, v raznih benčih (če ti to kaj pomeni) je note boljši.

patrik25 ::

Zanima me pa tudi kateri je boljši samsung galaxy s3 ali sony xperia arc s ?'? Hvala vsem za odgovore in Lp.

patrik25 ::

mislim tudi po preglednosti menija samsunga galaxy s3 in sony xperia arc s Hvala in Lp.

Infinity ::

patrik arc s in s3 pač nista primerljiva... veča al manj edini skupni imenovalec je android in zaslon na dotik, nekako kot bi primerjal renault clio (arc s) in bmw m3 (s3).

http://www.gsmarena.com/compare.php3?id... upam da ti boš kej zastopil iz primerjave.

patrik25 ::

ker piše da na s3 ne moreš imeti worda , powerpointa .......... Ali ga lahko imaš vseeno aline ? tega nisem prav razumel !!1 Hvala in L.p.

Infinity ::

če naložiš aplikacijo ga imaš lahko, sistem je enak in imaš gor lahko enake aplikacije.

patrik25 ::

prosim prašam še enkrat kaj mi predlagate da kupim s3 , arc s , note 2
??? Lp.

ipadi ::

Jaz sem danes kupil s3!! BEST PHONE THAT I EVER HAD! (mel sn iphone) ;)

Infinity ::

če mečeš vse 3 skupaj v koš dvomim da ptrebuješ telefon ranga s3 ali note2, in bo zate arc s čisto vredu. Če pa se slučajno motim pa pojdi v najbližji mobitel/ simobil center daj vse v roko in probaj kaj ti lepše leži v roki in bolje deluje :)

patrik25 ::

hvala poveš kaj bi bilo najbolje kupiti ? ne glej na drugo samo na to glej pač na funkcije telefona in la tnost ? Lp.

ipadi ::

Lej če ti tako povem:Odloči se za s3!Nebo ti žal.Nadgradnja na jelly bean,multifunkcionalnost....Nemoreš naštevat toliko je tega.res kul telefon

patrik25 ::

Ipad Hvala !!!!!!!!!!

ipadi ::

Ni za kaj;)

patrik25 ::

in koliko ima telefon aplikacij že na začetku ko ga kupiš ? mislim strani v meniju ?

ipadi ::

Ima tiste od smasung-google(maps.....)Toliko jih je za 2-3 strani(na telefonu mislim :))

jnovak ::

patrik25 je izjavil:

in koliko ima telefon aplikacij že na začetku ko ga kupiš ? mislim strani v meniju ?

OK, a je ta tema kak "practical joke"? Ker vprašanja so že čist preveč mim - kot je že nekdo pred mano omenil; če take stvari sprašuješ, pol boljše, da imaš nek osnovni telefon, kjer te "funkcije" in "aplikacije" ne bodo begale!

Čemu vprašanje "KOLIKO aplikacij ima telefon"?
1) Najprej si prosim malo preberi kako naprave z Android OS-om delujejo (več 100.000 aplikacij si lahko naložiš preko Google Play portala/trgovine; večina jih je brezplačnih, ostalo je po par EUR).
2) Raje se vprašaj KATERE aplijacije potrebuješ.

Če ti je bistvo ŠTEVILO aplikacij, potem ti pa lahko jaz en GSM prodam na katerega predhodno naložim par 100 aplikacij ;)

patrik25 ::

še enkrat hvala

Olajuwon ::

Kot je že bilo povedano... Note II je hardversko močnejši. Vendar v kolikor ne hodiš okrog oblečen z velikimi žepi ali s kakšnimi torbami... je potem zelo nepraktičen telefon. Jaz osebno imam S3, ker zaenkrat menim da pod definicijo mobilnega telefona spada tudi to, da lahko telefon spraviš brez problemov v žep kavbojk.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

netgear ::

Jutri dobim Note II in bom povedal kako je glede žepa. Sem že imel možnost preizkusit Note I in je šla v žep dokaj tesnih kavbojk(Note I je približno enako velik kot Note II).Zato mislim da tu nebi smelo biti težav.

Lp

flameir ::

Eno je, da gre v žep, drugo pa je, kako to izgleda na ven :)
men je že S2 precej velik... ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flameir ()

M-XXXX ::

Eno je, da gre v žep, drugo pa je, kako to izgleda na ven :)

Edina razlika je možna če imaš oprijete pajkice, drugače je vseeno :)

flameir ::

Ma Note je tako velik, da je pač prevelik za v žep. Sam kot pravijo - se navadiš. :)

jnovak ::

M-XXXX je izjavil:

Eno je, da gre v žep, drugo pa je, kako to izgleda na ven :)

Edina razlika je možna če imaš oprijete pajkice, drugače je vseeno :)

Denarnica + ključi + (pre)velik telefon (+ le ta še z dodatnim etuijem) = občasno neudobno ter ni nujno, da so ravno pajkice, da zadeva izgleda čudno

Ampak na srečo je na trgu ogromno različnih modelov & vsak se lahko odloči po svojih preferencah.

M-XXXX ::

Denarnica + ključi + (pre)velik telefon (+ le ta še z dodatnim etuijem) = občasno neudobno ter ni nujno, da so ravno pajkice, da zadeva izgleda čudno

To vse skupaj v en žep tlačiš :)? Omenjena kombinacija je že z najmanjšim telefonom kritična :P

PacificBlue ::

Jaz sem ravno zarad velikosti se raje odlocil za nexusa kot pa s3. Ker mi je bil s3 prevelik pa tudi sedaj pri nexusu je vcas nerodno z enim prstom klikati po celem zaslonu. Se mi zdi da je bil moj prvi android telefon galaxy s ravno prave velikosti.
Note mi je je pa prevelik, da bi ga smatral kot mobitel.

jnovak ::

M-XXXX je izjavil:

Denarnica + ključi + (pre)velik telefon (+ le ta še z dodatnim etuijem) = občasno neudobno ter ni nujno, da so ravno pajkice, da zadeva izgleda čudno

To vse skupaj v en žep tlačiš :)? Omenjena kombinacija je že z najmanjšim telefonom kritična :P

Hehe, no way - taka kombinacija kar konkretno oba žepa zapolni!
Ravno zaradi tega Note ni zame.

bdoxx ::

er mi je bil s3 prevelik pa tudi sedaj pri nexusu je vcas nerodno z enim prstom klikati po celem zaslonu.


the fuck..
jaz kamot delam z eno roko na notu

flameir ::

to je laž, razen če si NBA player :)

bdoxx ::

kaj pa naprimer nemorem nardit z eno roko na notu? :D da probam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

wini ::

note2 ima tipkovnico skrčeno na levi stran (za levičarje) ali na desno da lahko dosežeš vse z eno roko ... tako da tipkanje po tipkovnici z eno roke gre brez da si NBA player ;)

bdoxx ::

tudi note1 :)

Wofk ::

Kakšno zaščito bi priporočali za Nota? Všeč so mi samsung flip coverji, samo moti me ker ni nobene prave zaščite za ob straneh ali pa od zadaj. Bi bil boljši kakšen gumijast ovitek?

noraguta ::

SGNII če maš kargo gate ni panike, za zadnji žep kavbojk je pa neroden. gre pa praktično v vsak suknjič. je pa po zmogljivostih to kr top end naprava tko med telefoni kot med tablicami. če bi izbiral bi vzel note-ja(razen če te daje vid).
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

tx-z ::

Js bi raj kupu S3...note2 ma večji zaslon, ampak isto resolucijo, kar je zame slabš...Je pa res da ma 2x več rama, to je pa v bistvu to kr boš opazu od razlike...Že S3 je cegu od telefona (ampak lih še na meji, da ni res prevelik), kaj šele note; pomojm ga niti v žep ne morš več dat:)
tx-z

netgear ::

Evo ravno danes dobil Note II.Telefon je odličen.Dela hitro nič ne šteka. Velikost je pravšnja vse lahko delam z eno roko in v vse svoje hlače ga spravim tako da med s3 in Note II definitivno Note II.

wini ::

Kar se tiče enake resolucije ... note2 ima izboljšan display
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...

So, while the pixel density of the S III is 306ppi over the 267ppi density of the Note II, the less dense screen actually appears sharper. Not that the S III display isn't sharp - the high pixel density does a good job of hiding the cross-hatch look typical of PenTile screens.


The Note II's screen has a further advantage - it's brighter. At maximum it puts out 402 nits, a significant increase over the 330 nits of the Galaxy S III. Both screens have perfectly deep blacks and theoretically infinite contrast.

Izaso ::

Tudi sam imam na voljo izbrati med omenjenima telefonoma in so mi tele vaše pripombe prišle kar prav. Hvala!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sony Xperia Z (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15339882 (28113) b787
»

Idealna velikost telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
444972 (3916) Map
»

Kateri telefon z dobro kamero? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5017163 (15560) denabiker
»

Samsung predstavil največji pametni telefon

Oddelek: Novice / Android
4913317 (10582) Bor H
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827301 (5746) lvlOne

Več podobnih tem