» »

Slovenija bo vsak čas potonila !!!

Slovenija bo vsak čas potonila !!!

1
2
»

kmetek ::

cyber_killer je izjavil:

Jaz nisem ekonomist in ne vidim nikakršne recesije. Če jo vi vidite, mi povejte kje lahko to vidim.

Namreč:
- nakupovalni centri polni ljudi,
- nakupovalni vozički prepolni,
- gostilne, kavarne, špagetarije, .... vse ostale restavracije nabito polne,
- draga avtomobila zunaj,
- mesta vsaj gledam lj - center nabito z ljudmi, vse polno...

Skratka kje je ta recesija?


Ni vse LJ, pojdi malo na Gorenjsko, tema.

black block ::

- javna uprava je nujno potrebna! Poglejte eu kako je ustrojena - največji birokratski aparat v bruslju jajca praskajoč še 5 x bolj kot slovenski) sej ste glasovali za eu kolegi ne?
- v javni upravi ni nagrad za delovno uspešnost (jo sploh znajo merit vrli gospod virant in g. Brejc bi morala odgovoriti s komplet fakulteto)

Slovenija potrebuje liberalizacijo zakonov in usmertitev v turizem in ne v panoge gospodarstva ki jih ima vzhod več kot dovolj! Rabimo dodano vrednost in ne politikov ki laŽejo in kradejo!


Ps
in ne ne delam v javni upravi!
why serve in HEAVEN if you can rule in HELL

Zgodovina sprememb…

Tomaž ::

Ne spremljam politike redno ali berem strokovnih ekonomskih revij. Lahko bi rekli, da sem čisto povprečen študent, z čisto povprečno družino. Jaz nikoli nisem čutil nekakega neposrednega vpliva politike na moje življenje. Zadnjih nekaj let pa me res začelo skrbet za našo državo. Je polna naravnih lepot in možnosti za razvoj. V politiki so praktično skoraj iste osebe od vsega začetka. Na čase imam občutek, da je politikom vseeno za našo državo. Mislim, da začetek problema tukaj, ker jih ne zanima dobro ljudi ki so jih izvolili ampak samo njihova "rit" in kako bi pridobili čim več osebnega kapitala.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

rejven ::

bo Madžarska spet mela morje?:O

ripmork ::

Največji štos (pa ne v smešnem pomenu) je, da je Slovenija po velikosti na ravni kakega tujega velemesta. Skuša se pa obnašat (po številu poslancev, npr), kot da je svetovna velesila. Kompliciranje in napihovanje, zarad različnih koristi (veze, klientelizem) in občutka pomembnosti. V realnosti pa bi en bivši župan iz tujine z dvema tajnicama in papigo na rami verjetno bolje fural vse skupaj.

Jah, če začne ladja tonit se je treba najprej balasta losat ane...:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

no comment ::

V politiki so praktično skoraj iste osebe od vsega začetka. Na čase imam občutek, da je politikom vseeno za našo državo. Mislim, da začetek problema tukaj, ker jih ne zanima dobro ljudi ki so jih izvolili ampak samo njihova "rit" in kako bi pridobili čim več osebnega kapitala.
Ljudje ponavadi fašejo altruistizem šele, ko so sami ZELO bogati. Problem v Sloveniji je, da je tako majhna in revna, da se praktično ne da ukrast kaj dosti. Ukrast miljardo je že ZF. Gates pa je moral nagrabit par sto miljard preden je postal dobrotnik.

Sklep? Brezveze je čakat, da bo Slovenijo vodila kaka altruistična banda, ki bo scala kri za "ljudstvo". Ljudem je treba povedat, da se morajo znaj sami. Politike pa imet učinkovite. Todi za ceno tega, da kdaj "založijo" kak miljon. Miljon ali dva si Slovenija (še) lahko privošči. Da se pa štiri leta preklajo med sabo za prazen nič (oz. za ta dva miljona na leto) in zaradi tega ne delajo nič kar bi Slovenija morala delat... tega si pa ne moremo privoščit.

MajorM ::

Slovenija bo preživela, pravtako Slovenci.

cyber_killer ::

kmetek je izjavil:

cyber_killer je izjavil:

Jaz nisem ekonomist in ne vidim nikakršne recesije. Če jo vi vidite, mi povejte kje lahko to vidim.

Namreč:
- nakupovalni centri polni ljudi,
- nakupovalni vozički prepolni,
- gostilne, kavarne, špagetarije, .... vse ostale restavracije nabito polne,
- draga avtomobila zunaj,
- mesta vsaj gledam lj - center nabito z ljudmi, vse polno...

Skratka kje je ta recesija?


Ni vse LJ, pojdi malo na Gorenjsko, tema.


Sem bil povsod po Sloveniji pa nisem opazil recesije. Na oko govorim seveda.

Mr.B ::

Recesije nisi opazil, ker se davčna nima zakona da bi lahko ukrepala na raznih fascinantnih poslil.
Recimo kakšna taka izjava :
Zanoškar trdi, da zemljišč ni kupil iz špekulativnih razlogov
, bi ne samo povzročila trkanje davčnih organov na vratih, ampak tudi kakšen razgovor z organi pregona. Pustimo da se zaradi posledic, kaj takega oseba severno od nas nebi niti upala narediti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dronyx ::

Jaz tega ne razumem. Ali ni Zoki obljubil, da se bodo ljudem vrnili nasmeški na obraze. Par dni po volitvah pa berem takšen hladen tuš.

Ta naša generacija dejansko sploh ne ve, kaj je to pomanjkanje, gorje in trpljenje.

Za našo generacijo je konec sveta, ko v Big Bangu zmanjka 55 inčnih plazem pred božičem. Včasih je bilo trpljenje, ko je prišla kuga in je umrl vsak tretji, ali pa med svetovno vojno, ko so eni trpeli grozovito pomanjkanje, drugim pa so bojni strupi spremenili pljuča v tekočino, ki so jo izkašljali.

Tu jaz vidim problem.

Ta generacija dejansko nima prave reference, da bi lahko razumela in cenila, kako dobro ji gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

D3m ::

Upam da bo konec sveta v stilu RAGE. Rad bi namreč vozil Buggy po slovenski puščavi. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

gruntfürmich ::

kaj predlagate, bi nakupil par 1000 kosov streliva za vsak slučaj?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Gandalfar ::

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kitajska vlada ne bo kupovala Applovih izdelkov

Oddelek: Novice / Ostale najave
3517135 (14783) PrihajaNodi
»

Če bi en mesec vsi delali za minimalca

Oddelek: Loža
357342 (6295) Predator ^^
»

Imet diplomo in biti brezposelen (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18134672 (29301) BALAST
»

Stavka (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Problemi človeštva
531141570 (132868) poweroff
»

Trošarine - ko bodo državo držali pokonci reveži (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10224156 (22387) bosmla

Več podobnih tem