» »

windows 7 appcrash problemi

windows 7 appcrash problemi

blazkox ::

LP!
Mam novi laptop, windows je inštaliran šele kaka 2 tedna, pa mi že nabija appcrash-e. Ob startu mi javi napake (program ne deluje več) bluetooth, touch pad, java. Ko hočem zagnat bilo kak program/igro mi pri nekateri javi napako (program ne deluje več/appcrash). Tudi pri mozilli mi to naredi, potem pa jo še 2x zaženem in dela normalno... Pri ostalih programih/igrah pa mi tud to žal ne pomaga. Pomaga mi tudi ne, če zaženem kot admin. Nočem pa inštalirat windowsa na novo ker sm mel s tem ful problemov. Obstaja še kakšna drugačna rešitev? prosim za pomoč!

miranpozar ::

Če si imel ful problemov z inštalacijo Windows, potem mogoče inštaliraš na pokvarjen hardver? RAM? Disk?
Obstaja torej drugačna rešitev: preveri rdeče dogodke v Event Viewerju, testiraj RAM in hdd z uradnim orodjem in v skrajni sili uporabi garancijo (novi laptop).
Miran Požar, Portorož, http://sites.google.com/site/miranpozar/

blazkox ::

problem je bil tak: vem da na tem forumu ne podpirate piratstva ampak ga bom vseeno omenil. Preko mimovrst sem kupil laptop HP ProBook 4730s. Inštaliran je imel linux. Doma sem formatiral disk ter inštaliral orginal Windows Visto. Ko sem hotel windows aktivirat, se mi po restartu računalnika windows ni zagnal (laptop se mi je znova zaganjal). Zato sem visto še inštaliral 3x (isto "sranje") ter nato še piratski windows 7 (4x). Nič od tega ni pomagalo, zato sem laptop odnesel na HP servis. Ker garancija ne zajema programske opreme, sem plačal 15€ da so mi oni naložli windows. Tip mi je tam rekel da nisem mel inštaliranega windowsa. Če nimaš inštaliranega windowsa oz nobenega OS-ja, ti to napiše! Pa pustimo zdej to. Tak problem kot sem ga opisal zgoraj, sem imel že na PC-ju. 2 leti mi je normalno deloval, nato so se mi začele pojavljati te težave, na koncu pa so mi delali le še redki programi ter igre. Pregledal sem google, ampak ni nič kaj pametnega... No npr mi ne zažene:
- mozillo (2-5x kliknit da mi jo končno potem zažene)
- Bluetooth
- touch pad
- java updater
- USB 3.0 nvm kaj že
- kakšne igre
- na začetku oz zagonu windowsa (pridem na namizje), mi prvo javi vse te napake, nato pa mi v roku 2sekund odpre ter zapre dve črni okni (CMD okni). Mogoče bo še to kaj pomagalo... bom preveril kaj bi blo, pa poročam dalje. HVALA!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blazkox ()

blazkox ::

ok sem malo pogledal rdeče dogodke in rezultati so taki:
Pri sistemu mi je do sedaj javlo to, napisal bom izvor samo:
- DistributedCOM (večkrat)(The server {E10F6C3A-F1AE-4ADC-AA9D-2FE65525666E} did not register with DCOM within the required timeout.)
- BTHUSB (večkrat)->bluetooth (Lokalna kartica Bluetooth ni uspela na nedoločen način, zato ne bo uporabljena. Gonilnik je bil odstranjen.)
- Disk (The driver detected a controller error on \Device\Harddisk1\DR1.) ali (The driver detected a controller error on \Device\Harddisk1\DR2.)
- Service Control Manager
- EventLog (The previous system shutdown at 18:30:56 on ?5.?12.?2011 was unexpected.)

Pri setup je samo ena napaka in sicer:
- WUSA (Posodobitve za Windows ni bilo mogoče namestiti zaradi napake: 2359302)

Pri aplikacijah pa jih je na miljone:
- WMI (Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.)
- Application Error (Napačno ime programa: nusb3mon.exe, različica: 2.1.12.0, časovni žig: 0x4d8c4253 Napačno ime modula: unknown, različica: 0.0.0.0, časovni žig: 0x00000000 Koda izjeme: 0xc0000005)
- RestartManager (Application or service 'QLBController' could not be shut down.)
- LoadPerf (Unable to read the performance counter strings defined for the 024 language ID. The first DWORD in the Data section contains the Win32 error code.)
- ATIeRecord (ATI EEU failed to post message to CCC )
- Application Hang (The program Race_Steam.exe version 1.2.1.10 stopped interacting with Windows and was closed. To see if more information about the problem is available, check the problem history in the Action Center control panel.)
- CAPI2 (Ekstrahiranje korenskega seznama neodvisnih izdelovalcev iz samoposodobitvene datoteke ni uspelo. Vzrok: Pri preverjanju sistemske ure ali časovnega žiga v podpisani datoteki je sistem ugotovil, da je zahtevano potrdilo zunaj obdobja veljavnosti.)
- SideBySide (Activation context generation failed for "G:\SoftonicDownloader_for_daemon-tools.exe".Error in manifest or policy file "" on line . A component version required by the application conflicts with another component version already active. Conflicting components are:. Component 1: C:\Windows\WinSxS\manifests\x86_microsoft.windows.common-controls_6595b64144ccf1df_6.0.7601.17514_none_41e6975e2bd6f2b2.manifest. Component 2: C:\Windows\WinSxS\manifests\amd64_microsoft.windows.common-controls_6595b64144ccf1df_6.0.7601.17514_none_fa396087175ac9ac.manifest.)
- Dell-System-Update (The description for Event ID 0 from source Dell-System-Update cannot be found. Either the component that raises this event is not installed on your local computer or the installation is corrupted. You can install or repair the component on the local computer.

If the event originated on another computer, the display information had to be saved with the event.

The following information was included with the event:

Synaptics MUP installation Utilies
Description: Synaptics Pointing device driver
Log file: C:\Windows\Synaptics.log
Exit code: 3010)

- VSS (Volume Shadow Copy Service error: A critical component required by the Volume Shadow Copy service is not registered. This might happened if an error occurred during Windows setup or during installation of a Shadow Copy provider. The error returned from CoCreateInstance on class with CLSID {e579ab5f-1cc4-44b4-bed9-de0991ff0623} and Name IVssCoordinatorEx2 is [0x80040154, Razred ni registriran
].

Operation:
Instantiating VSS server)

Zdaj ne vem če to kam pomaga, ampak sem vseeno prekopiral kolk se je dalo :)

miranpozar ::

med temi napakami je tudi, da je nekaj narobe z diskom! preveri!
Miran Požar, Portorož, http://sites.google.com/site/miranpozar/

blazkox ::

sem dal disk check (BIOS) pa mi ni javlo nobene napake... še kaka druga opcija da pregledam disk?

fosil ::

S programom, ki ga najdeš na strani proizvajalca diska.
Tako je!

globoko grlo ::

hm, svašta
nesi nazaj na servis in sedi zraven serviserja ter drkajta laptop 2h skupaj, pol naj ti ga pa zamenjajo :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

blazkox ::

bom probal še s tistim programom... Dans je blo pa tak, včeraj sem še normalno delal w wordu in powerpointu, danes mi nobenga od teh dve niti ne zažene... 2x kliknem in se ne zgodi nič (word), pri powerpointu pa mi napiše error (APPCRASH). Kaj hudiča je to :/
@Globoko grlo, problem je v tem, ker če ga bom neso dol me bojo itak SPET obtožli da sem jaz kaj zjebal, ga poslali v LJ mene pa domov z listom s katerim ga lahko dvignem. Čakat bom mogo na njega ziher 2-3 tedne spet, nakar bo 3 dni delal normalno nato pa bo spet začelo vse zajebavat. Pa še plačat bom mogo 20€, reklamacije pa ne bodo upoštevali, banda hudičeva, joooj kak me to razpi***


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Random freeze računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
161423 (1162) Venoox
»

Samodejno izklapljanje računalnika

Oddelek: Strojna oprema
262512 (1731) sennheiser
»

HP Pavilion dv7 reboot problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
92030 (1963) Yacked2
»

sfc/scannow - ogromno napak

Oddelek: Pomoč in nasveti
101296 (1071) Twix
»

Windows Installer problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
62050 (1977) Myth

Več podobnih tem