» »

Problem z diskom

Problem z diskom

DarkHand ::

v compu imam 2 diska ... in sicer
WD WDC WD200EB-00 BHF0 - 20Gb kot primarni disk in
QUANTUM FIREBALL|ct15 20 - 20Gb kot sekundarni

nekaj casa mi je vse delalo uredu zdaj kaksnih 14 dni mi pa fireball disk neki serje .... ko zalaufam komp ko pokaze kera strojna uprema je u kompu napise obadva diska in za WD-ja pise da je UDMA5 za fireball-a pa da je UDMA4 ... tako mi je do sedaj tut delalo ... ko pa pride v winse (mam win XP) mi pa WD dela na UDMA5 fireball pa na PIO mode ... pa izbrano mam opcijo DMA if availaible pa se vedno ela na pio mode pa lahko resetiram alpa nartdim karkol pa je pio mode ... in se zloooooo pozna pri hitrosti diska ... kaj naj naredim?

Lucio ::

ponavadi reinstall OS-ja pomaga>:D

msmiha ::

Ja Winsi ga začnejo včasih srat. Meni se je nekaj podobnega naredilo ko je bila ena žila pri 80pinskem kablu precvikana.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

skalca_man ::

V divace manegerju odinštaliraj Primarni IDE driver,restartaj mašino kar bi ti moralo postaviti disk spet nazaj v UDMA 4 mode.Pride ponavadi do tega zaradi napake na disku.Prosiom napiši če ti je stvar delovala.

bobby ::

pejt v winse, nastavi vse diskovne enote na Pio mode, pejt v bios, nastavi vse na auto oz na dma, pejt nazaj v winse, nastavi vse na dma if,..., restartiraj.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

DarkHand ::

te stvari sm ze probou prej pa ni pomagal pa sm zj senkat pa isto ... sm pa slisou predn se je to nardil da je disk se ugasnu pa da se je glava nekm usekala pol je su pa na pio in zj je tko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

živceparajoče dejstvo o prenosu podatkov, je kje rešitev /linux/windows/ ?

Oddelek: Operacijski sistemi
61095 (941) moj_nick
»

Disk v PIO-mode

Oddelek: Strojna oprema
141161 (976) HroSCeK
»

Čudni problemi pri snemanju cdjev

Oddelek: Pomoč in nasveti
6774 (674) Han
»

Iz PIO Moda v DMA Mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
81492 (1335) q:-p
»

Seagate 30 GB na PIO Mode namesto DMA !?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151521 (1306) Dami

Več podobnih tem