» »

kje spi vaša mačka?

kje spi vaša mačka?

«
1
2

gendale ::

mačka kot tista mala kosmata žival, ne kot ženska

moja je včasih pri meni na pojstli, včasih pa v dnevni sobi na kavču
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

borges ::

Zunaj. Razen, ko je zelo zelo mrzlo jih damo (3) notri v predprostor.

šernk ::

večinoma na starem fotelju v dnevni sobi, ki je namenjen prav mačku.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

galu ::

Pri nas isto.. Ima sicer tudi neko malo 'brisačo' spodej, da pa vseeno ne naredi dodatne plasti iz mačje dlake na tistem kavču.
Tako to gre.

nejodagreat ::

Najbolj srečen je v kakšni kartonasti škatli.

Bananovec ::

Zunaj.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Mipe ::

Pol metra pod zemljo.

Frdamani cestni dirkači.

D3m ::

Zunaj v kartonu. Če je pa mrzlo mu dam pa termofor. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Bezukhoff ::

Kjer se mu sprdne.

Je pa hišni mačak, objajčen, clean, fat in flegma. Je zraven tebe all day, a ga ne opaziš spljoh ne.

Skratka, mačke so kul.

Zgodovina sprememb…

Arto ::

Pod posteljo.

;-) ::

Nimam mačke, jo pa ima punca pa ne eno, tri.

Ko sem jaz tam spijo kje drugje tam kot spadajo-zunaj, ko me ni pa v predprostoru. Mačka v hiši pri ne_nemarnih ljudeh nima kaj iskati tako kot pes ne, razen v kakšnem predprostoru ali hodniku.

cholt45 ::

Puncin muc spi kjerkoli, največkrat na postelji ob nogah. Marsikdaj se mu ponoči zalušta muckanja in se mi/njej pride vležat prek po vratu, takda te zbudi 100% .

Domači 3 muci so pol zunaj pol noter, kak kateremu zapaše. Ponavadi pozimi v rač. prostoru v kleti na kavču se pa zna zgoditi da si kateri premisli da bi pa on spal zunaj tam okrog 00:00 ko je najbolj mrzlo.
Poleti so pa povečini zunaj.


Mačka v hiši pri ne_nemarnih ljudeh nima kaj iskati tako kot pes ne


Ko boš mel mačko ali psa 1 mesec noter se ponovno oglasi tukaj pa poročaj ne_nemarnež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cholt45 ()

deadbeef ::

Pri nas je po večini polet zunej.. drgač zdej pa večinoma notri spi.. kjer koli v bajti ^^

simnov ::

Jaz sem zdajle havdo odpru je mačk ven skoču sem kr mal trznu.

st0jko ::

nejodagreat je izjavil:

Najbolj srečen je v kakšni kartonasti škatli.


this.
keks?

Blinder ::

st0jko je izjavil:

nejodagreat je izjavil:

Najbolj srečen je v kakšni kartonasti škatli.


this.


+1
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

RockyS ::

Povsod, na okenskih policah(ima spodaj neko staro brisačo) ali pa v postelji pri nogah.

Bias ::

Moja je poleti in pozimi ponoči v garaži, obvezno (nikoli ni zunaj ćez noč)Garaža ni mrzla ima pa iz kartona narejen "brlog" z flis odejicami in škatla (kot neke vrste mačja hiška) je obdana z stiroporjem, tako da ji je super dbest :). Čez dan poleti je zunaj, popoldan in zvečer v moji sobi. Pozimi je zunaj urco/dve potem pa cel dan pri meni ali šeta po bajti.

Spi pa (ko je v bajti/moji sobi) ali na postelji (imam prevleko katera je sam radi nje) in kot zgoraj napisano hahahaha u najmanjši škatli za čevlje ki je bila enkat ponesreč v moji sobi in je ratala njena postelja... Ka majo mački s tem škatlam pojma nimam, ampak manjša je raj se not sprau :)))

gelendr ::

Mam maine cona in je bolj pes kot mačka.Spi pa v svoji mačji postli v kurilnici.Drugače pa je zunaj na vrvici,ker je zelo alergičen na druge(manjše muce).Barney z skoraj 10 kg pač ne paše na prosto .Drugače je pa pravi pusi magnet za dekleta.
https://picasaweb.google.com/lh/photo/X...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gelendr ()

cholt45 ::

Bi mel tudi jaz ampak sem slišal da so zahtevni, pa da jih večina ma kar dosti prirojenih bolezni (vsaj kar se slovenskih tiče).
Kakšno je tvoje mnenje o tem?


Verjetno tak muc ugonobi vsak normalen praskalnik s svojo težo.

msjr ::

+1 za kartonasto škatlo

Drugače pa zalo odvisno od temperature (od mrzlih do vročih dni):

- v košari v shrambi (kjer je najbolj toplo)
- na polici v garderobni sobi (fancy)
- pri nogah
- na kavču v dnevni sobi
- pod jedilno mizo
- pod rožami

Zelo primeren in priljubljen praskalnik so kavči v dnevni sobi, mačke obožujejo umetno usnje...

gelendr ::

Potrebno je le najti dobro leglo.Po pravici sem ga cepil proti vsemu kar se da.Težko je biti objektiven,ker je to pasma mačke-psa,ki te spremlja povsod.Ne mijavka bolj baubau kot kej druzga.Za nekoga je mogoče minus dolgo odraščanje,saj dozori tam okoli tretjega leta eni prej eni pozneje.Moj še vedno raste vendar je sedaj kot muc(kastriran)+- dozorel.
Barney je miren in strpen do drugih razen do potepuških muc v okolici hiše(čeprav sumim,da bolj glumi napad nanje).Lahko ga imajo tudi tisti,ki so alergični na mačjo dlako saj je njegova dlaka oljnasta(ima tri vrste dlake)kot dediščino dolgih zim v divjini na severu Amerike.Poje kar nekaj hrane.Sam uporabljam namensko od Royal canina+vitamine.
Pri obiskovalcih na prvo žogo ljudje malo čudno gledajo saj je muc proti navadnemu res velik.Če rabiš kakšen poseben odgovor pa napiši.Na sliki je ko je imel 6 kg.

cholt45 ::

Ma je prepozno zdaj za maine coona ker že mam 3 navihance doma, takda sem za enih 10 let dober.
Me pa zanima kako si ga navadil na vrvico.
Puncinega je pred 3mes zbil avto (sem hodil 2 mes okrog veterinarja na preveze, operacije itd.) pa sedaj premišljujemo da bi bil samo noter.
Če bi ga pa uspeli navaditi na vrvico bi bilo pa super, ampak muc pa vrvica mi je tak nenaraven prizor da nevem.

msjr je izjavil:


Zelo primeren in priljubljen praskalnik so kavči v dnevni sobi, mačke obožujejo umetno usnje...


+1

šernk ::

mačke obožujejo umetno usnje...


mi smo pa našega uspeli navadit da ne tika usnja. pa tudi prejšnji ni. temu je namenjen njegov stari fotelj.

je pa zanimivo, da v dnevni sobi ni nikoli spal na foteljih, takoj ko smo usnjene fotelje letos poleti prestavili na balkon, si je enega dobesedno prisvojil.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

gendale ::

gelendr je izjavil:

Mam maine cona in je bolj pes kot mačka.Spi pa v svoji mačji postli v kurilnici.Drugače pa je zunaj na vrvici,ker je zelo alergičen na druge(manjše muce).Barney z skoraj 10 kg pač ne paše na prosto .Drugače je pa pravi pusi magnet za dekleta.
https://picasaweb.google.com/lh/photo/X...

lep muc :)

glih ene 5x težji od moje

pic related

seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

blackbfm ::

Ko boš mel mačko ali psa 1 mesec noter se ponovno oglasi tukaj pa poročaj ne_nemarnež.


Živali v hiši, sploh v postelji res nimajo kaj delat. Mački lovijo miši, psi se pa radi valjajo po svinjariji. Tudi če maš kakšnega malega ščeneta ki je stalno v hiši, mislim da to da se valja po postelji ni lih okusno. Moja psička gre obvezno pod tuš, če notri v hiši prespi (zelo redko).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

jest10 ::

gendale je izjavil:

Barney z skoraj 10 kg pač ne paše na prosto

Naš bivši "čistokrvni mešanec" je imel okoli 10kg. Samo se je očitno videlo, da je zavaljen.

Je pa zato zdajšnji kup dlak toliko bolj fleten:D



Spi pa kamor pade. No, čez dan največkrat pod prevleko od fotelja.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

jalovec09 ::

Na seniku, na kozolcu, v kakšni škatli okol drvarnice, v svinjaku ko se kuri se rad grejejo, imel smo tud že 15 mačkov, sedaj pa samo 6 odraslih + 2 večja mladiča.

connel ::

Moj maček, ko je bil še majhen je še imel interes biti notri čez noč, parkrat celo z menoj. Sedaj pa je vedno zunaj čez noč oz. prespi na podstrešni, kakor in kjerkoli mu pač paše. Čez dan pa spet kakor mu paše, pride pa vsaj enkrat na dan notri, da se malo pocrklja, nekako sem ga precej razvadil :) Praskal pa nikoli ni nič notri, zunaj si brusi kremplje ja, notri nikoli. Dobro sem ga vzgojil :)

blackbfm je izjavil:

Ko boš mel mačko ali psa 1 mesec noter se ponovno oglasi tukaj pa poročaj ne_nemarnež.


Živali v hiši, sploh v postelji res nimajo kaj delat. Mački lovijo miši, psi se pa radi valjajo po svinjariji. Tudi če maš kakšnega malega ščeneta ki je stalno v hiši, mislim da to da se valja po postelji ni lih okusno. Moja psička gre obvezno pod tuš, če notri v hiši prespi (zelo redko).


Ma naše mačke so zelo redko lovile karkoli, še največ je lovila mala ljubljanska brezdomka, ta je bila res neutrudna, ostali pa, mah, nimajo oz. niso imeli interesa. Mačkov pa psov pa sploh ne primerjaj po čistoči, tolkrat ko se maček umije, se malokdo. Si sploh ne predstavljam življenja z mačkom, ki bi bil ves čas zunaj, se nikoli ne bi smukal okoli nog, zaspal v naročju itn.

nejodagreat ::

jest10 je izjavil:


Je pa zato zdajšnji kup dlak toliko bolj fleten:D
Spi pa kamor pade. No, čez dan največkrat pod prevleko od fotelja.


Naš je pa v drugi barvi :D

muc

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

gelendr ::

Saj verjetno že veste ma vseeno.Za mačje stranišče je najekonomičnejša in po moje najboljša( 0 vonjav)uporaba peletov(OBI,Merkur etc).po možnosti tisti najcenejši iz smrekovega lesa.Žakel stane 6x manj kot razne gline in posipi.poskusite.

Mercier ::

V kleti. Imata košaro z deko, spita vsepovsod, tudi v košari. Zvečer začneta najedat za večerjo in zraven fašeta še klavzuro v kleti.

masterpsi ::

Kjer se mu zazdi, pozimi več noter, poleti več zunaj

primer:)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

D3m ::

Hahahahh zakon :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

Furbo ::

Mačke bi lahko imeli za generatorje naključnih števil, kadar jih pogledam so v drugačnem položaju, stalno izumljajo nove.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

gendale ::

gelendr je izjavil:

Saj verjetno že veste ma vseeno.Za mačje stranišče je najekonomičnejša in po moje najboljša( 0 vonjav)uporaba peletov(OBI,Merkur etc).po možnosti tisti najcenejši iz smrekovega lesa.Žakel stane 6x manj kot razne gline in posipi.poskusite.

jaz sem mel to samo enkrat in nikoli več, mi je preveč čuden občutek pri čiščenju

najcenejši pesek iz hoferja ftw

Furbo je izjavil:

Mačke bi lahko imeli za generatorje naključnih števil, kadar jih pogledam so v drugačnem položaju, stalno izumljajo nove.

:D
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

radiokills ::

Mava dva mačka in spita vsepovsod. Najraje sta kje visoko, npr. na eni omari na katero lahko priplezata, na mizi. Zelo jima paše embalaža od roombe, v katero sva jima dala tudi nekaj cunj, da je bolj udobno. Če na postelji pustim kako oblačilo, se kot po pravilu vležeta nanj (seveda najraje na črne puloverje in majice, kjer je 'dlačni odtis' najbolj viden). Večkrat ju zalotim kako ležita na nahrbtniku od laptopa. Če obrnem tole reč okrog in položim mačka gor, je kot bi ga hipnotiziral. Se ne premakne nikamor in nato zadrema.

DarwiN ::

Moral bi vprašati "Kje NE spi vaša mačka?". Bi bilo veliko manj za naštevati. :)

Par primerov, kje spi Capo. 8-)

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

cholt45 ::

blackbfm je izjavil:

Ko boš mel mačko ali psa 1 mesec noter se ponovno oglasi tukaj pa poročaj ne_nemarnež.


Živali v hiši, sploh v postelji res nimajo kaj delat. Mački lovijo miši, psi se pa radi valjajo po svinjariji. Tudi če maš kakšnega malega ščeneta ki je stalno v hiši, mislim da to da se valja po postelji ni lih okusno. Moja psička gre obvezno pod tuš, če notri v hiši prespi (zelo redko).


Si verjetno precej površno prebral kater žival spi pri nama v postelji in ali hodi ven lovit miši.
Poleg tega ni bilo govora ali se mu zdi primerno da spi na potelji, govor je ali spi v hiši.
Se pravi da ti ne vidiš razlike med mačkom in psom kar se tiče čistoče?
Boš še enkrat prebral moja sporočila.


Edit:
Saj verjetno že veste ma vseeno.Za mačje stranišče je najekonomičnejša in po moje najboljša( 0 vonjav)uporaba peletov(OBI,Merkur etc).po možnosti tisti najcenejši iz smrekovega lesa.Žakel stane 6x manj kot razne gline in posipi.poskusite.


Hmm, ne nisem vedel. Lepo da si omenil.


@masterpsi
(: Like a BAWS! (with bacon strips around his belly)


Puncin je glih včeraj dobil nov praskalnik

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Spajky ::

enaka kot moja



Spi na par mestih, kjer sem ji določil, da lahko. Sem jo dobil 5-mesečno abused & zavrženo pred blokom in pobral lani aprila ter ji dal dom in jo "izšolal". Inteligentna in je zdaj pridna ko bubica. Pride in gre kadar hoče, je folk v bloku/sosede izvežbala, da ji odpirajo glavna blok vrata za ven in noter :D .. ponoči je v glavnem doma, čez dan pa naokoli zunaj kolikor ji paše :), s (blokovskimi in tle naokoli) psi se razume, s sosedovimi enimi celo si "poljubčke" daje :O ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

dark_coffee ::

DarwiN je izjavil:



Haha tale zmaga :) Pravi lenuh :P

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

pingo76 ::

Mačke so škatlarji! Vsak dan lahko prineseš novo in mu/ji bo všeč za 2 ure.
Ponavadi pa gre kjer je najbolj mehko, udobno in najbolj dišeče (sveže oprano). Prednost dajejo mestom na višini da lahko spremjajo dogajanje okoli a le če je lako dostopno. Nepremičninarji (domača mačka ki ne gre ven) pa ni nujno vezana na viskoe predele.
Test za lastnike mačk. Frišno oprano odejico (tako fluffy pomožnosti) namestite na nepreveč strateški del in jo pokažite mački. V roku 30 min če je za to bo gor oddrnjohala kitico ali dve.

Mipe ::

Danes sem šel mimo hiše ob prometni ulici, ima zelo nizka okna, tako rekoč na ravni pločnika. Med oknom in zaveso je v pleteni košari na blazinici dremal muc, ne da bi se zmenil za hrup zunaj.

LordTado ::

masterpsi je izjavil:

Kjer se mu zazdi, pozimi več noter, poleti več zunaj

primer:)



ne dreku je vedno toplo in lepo:)

Nejc1994 ::

V hlevu, al pa gre na senik.

T0RN4D0 ::

V kurilnici ali pa na hodniku. Se zvije v klobčič v viseči mreži na vrhu drevesa, ki sem ga ravno prejšni teden dokončal :P Tko polovico dneva tam prespi :)

maco faco

(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

gruntfürmich ::

pozimi strogo v garaži, poleti pa lahko tudi zunaj, kako ji pač paše...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Tim55 ::

poleti skoraj vedno zunaj, pride samo za kkšno urco, dve na dan, da se naje

pozimi spi na hodniku, včasih mu dovolim na postlo, sam je potem posteljnina vsa od črne dlake...rad ima tut tepihe, kavč in njegov stol v dnevni :)

reeves ::

povsod
 v omari zgoraj

v omari zgoraj



 na postelji

na postelji



 v omari spodaj

v omari spodaj



 na balkonu

na balkonu



Pa še marsikje. Ponoči ponavadi pri nama na postelji, čez dan v dnevni na kavču,...

Mačke so zakon.

Zgodovina sprememb…

jest10 ::

Daj vsaj prav naredi linke do slik
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova mačka :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5511770 (9191) harmony
»

Mačke, tiste kosmate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13222784 (18290) Kenpachi
»

Ljubitelji mačk - nekaj vprašanj (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18054061 (32029) Kamran
»

Kako začeti živeti z mačko? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5012478 (11385) Pithlit

Več podobnih tem