» »

Nov PC za max 1500 e

Nov PC za max 1500 e

enTuzjast ::

Budget je tja do max. 1500 euro. Vem samo da bi rad HAF X ohišje, i7 2600K, in kvaliteten napajalec. HDD so trenutno predragi, vzel bi samo en 120 Gb SSD (imam še en 400 Gb HDD doma). Predvsem me zanima kateri SSD se splača pa katero matično /gen3 (katera je najboljša/največ ponuja za tja do 200-220 e). Monitor (24 LCD), tipkovnico in miško že imam. Kasneje bom (ko bo ceneje) bom dokupil kakšen hdd. Ram-a imam v mislih ene 16 Gb.

Yohan del Sud ::

In rabil boš za? Tertis? Word? Računanje mas transsolarnih planetov? Ne omenjaš niti grafike, tak da jaz tudi ne resnih iger ...
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

enTuzjast ::

Yohan del Sud je izjavil:

In rabil boš za? Tertis? Word? Računanje mas transsolarnih planetov? Ne omenjaš niti grafike, tak da jaz tudi ne resnih iger ...


Za Tetris ja :) Mogoče kakšna igra ko mi zapaše. Drugače pa virtualne mašine, autocad..

Yohan del Sud ::

Smo že malo zožali. Še vedno premalo, da bi ti iz prve roke znal sestavit popolen sistem, ampak za grafo potem glej kaj v pro segmentu (firegl ali quadro) in pa monitor čimvečji za autocad, za virtualne mašine ne, za to rabiš surovo moč procesorjev in rama in vsega vmes ... ssd ata3 in odgovorjajoča plošča seveda potem tudi prideta prav, ampak nimam izkušenj koliko tu lahko več doprinese 200 evrska namesto pol cenejše ...
www.strancar.com

Isotropic ::

nobene grafike za acad, tista od intela je cist dobra.

enTuzjast ::

mah ja malo si bom pač privoščil :). Plata mora bit pač primerna za OC in podpirat sli. Monitorja ne rabim, ga že imam. Kar bi rad je le da dobim kako mnenje (točno katere komponente kupit da dobim karseda največ/najbolj kvalitetno za ta denar)

ma ne bo škodla ne ena grafa...

Zgodovina sprememb…

Isotropic ::

poj pa nvidia 580 alpa celo 590, sli.
acad pa ne bo od quadro profitiral ama nic, razen ce delas v 3d (si mazohist).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik za risanje v 3d

Oddelek: Kaj kupiti
405543 (3564) Qushaak
»

Izbira prenosnika: Asus vs Hp vs ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
449658 (9040) ST-777
»

računalnik za arhitekta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11913722 (10532) ribko
»

nakup računalnika - ACAD

Oddelek: Kaj kupiti
413654 (2908) J-ronimo
»

Računalo za CAD - kaj vzet (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
716371 (4467) cryptozaver

Več podobnih tem