» »

disk problem + nakup novega

disk problem + nakup novega

Isotropic ::

problem:
disk mi zacne ob neaktivnosti racunala scasoma nekaj ruzit (kot da bi se kopiralo s particije na drugo), nakar vcasih dobim bsod oz. restart.
pa en kup pokvarjenih (orphan) datotek včasih (ceprav ne vem, ce ni to ratalo, ker sem dal reset na sredi bsod) -- no, sedaj prvic. kaj mi je storiti?
se pa dogaja samo ob neaktivnosti, dokler delam na njemu, je ok, potem pa kar naenkrat ruženje + bsod (spet sedaj) + kup orphan files.

bi bili ti zunanji diski primerni za sistemca? disk mi nekaj nagaja in nujno rabim novega sistemskega...
videl sem, da ma lenkas wd al seagate green za sistemskega, kako se to kaj obnese? 7200 to mislim.
al naj raje barracuda 7200.12?

Isotropic ::

bump

Isotropic ::

sam a je dober green 7200?

RejZoR ::

Zaženi gor HDD diagnostiko (CrystalDiskInfo, Acronis Drive Monitor, HDDlife) in poglej kateri atribut je problematičen. Iz tistega takoj vidiš kam pes akhm disk taco moli.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Isotropic ::

bom, hvala. postam popoldne.

Isotropic ::



evo

ata zato, ker mi je prejsnji sata tut crknil, potem pa nisem kupil novega, ker ne rabim veliko placa, pa sem kar tega dal... sem se pa zajebal, ker sem ga mislil kupit lih preden so prisle poplave:))

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Hm, tle so vsi atributi ok. Sicer to ni nobena garancija ampak so pa možni tud drugi konflikti, npr chipset oz SATA driver al pa kaj totalno brezveznega.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Isotropic ::

tole je drgac ata-100 disk, k mi je prejsnji sata kupil, novega pa nisem kupoval, ker ne rabim veliko placa in sem mel se tegale...
and then came the floods.

drgac pa tut sam sumim maticno mal, zaradi tistih orphaned files, ki se pojavijo ob bsod... ne vem
on the other hand je pa res, da ga vcasih kar slisim redno klikat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gaming računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
7683 (605) dzinks63
»

Kaj povzroča "BSOD-e"?

Oddelek: Strojna oprema
151169 (877) filip007
»

Računalnik za igre do 450€

Oddelek: Kaj kupiti
265484 (4845) JC Denton
»

Računalnik za 500€ - Bolj ali manj za igre

Oddelek: Kaj kupiti
142465 (2063) st0jko
»

Nemogoče nalaganje Windowsov

Oddelek: Operacijski sistemi
131488 (1274) Nikonja

Več podobnih tem