» »

Reply v Outlook Express????!!!!

Reply v Outlook Express????!!!!

Uporabnik ::

Kako za boga naštimam ker mail account mi bo uporabl ko bom pritisnu reply?? ker niti pod razno to ni tist mail account ki ga naštimam kot default!

hvala

Elemen_T ::

To je odvisno iz katerega predala si msg poslal...
Ce imas dva.
npr:
-----
primer1
primer2
-----
Če si pošto poslal it primera 2, in hotel replyat z primerom 1, se avtomatično pokaže oni naslov iz katerega si tipu poslal...
Sicer pa lahko naštimaš, (imaš dropdown meni)- čisto na vrh piše From (od)...

Lp

TinkaPinka ::

Pravzaprav je odvisno od tega, na kateri e-mail naslov si dobil e-mail, in potem ti ta e-mail naslov oz. account uporabi tudi takrat, ko ti reply-as. Tega ne mores spremenit, lahko le takrat, ko odgovarjas na e-mail, oznacis tisti account, iz katerega hoces sedaj poslati mail.
I am easy to please as long as I get my way.

Uporabnik ::

Hvala, bom probal zdej ukrotit tale reply.

Tomi ::

Hm, tole je sicer bolj kurativa kot preventiva, ampak vseeno.. če imas ljudi, na čigar pošto bi rad odgovoril, napišeš novo sporočilo, pa je problem rešen.. Če ne, pa ctrl-c in ctrl -v delata čudeže..
Sicer je pa moje mnenje, da ni gršega, kot dobiti replyan mejl nazaj.. Ker ponavadi se ljudje niti ne potrudijo, da bi vnesli novo temo.. :\
metrodusa.blogspot.com

krneki ::

Men pa glih replayan mail najbl sekne, ker vsaj vidm kje sem ostal pri pogovoru. Lepo se vid cel pogovor (kšne 10 izmenjanih mailov). Drgač je treba skos nazaj gledat kdo je že ta človk in o čem se sploh pogovarjava:D

Tomi ::

Ja, res je, da je vse skupaj bolj pregledno, vendar je vsekokor bolj estetsko, če imaš vsako pošto kot nov oblikovan dokument...
To je itak vprašanje, kaj je bolje: praktičnost ali estetika..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273777 (18708) Matko
»

upor slovenskim spamerjem

Oddelek: Omrežja in internet
336082 (4810) BlueRunner
»

Facebook predstavil nov način komuniciranja

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4318272 (15979) qwzyx
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16317011 (17011) Bakunin
»

e-mail z virusom...od kod?

Oddelek: Omrežja in internet
141874 (1619) SubOrbit

Več podobnih tem