» »

>> Montiranje mod chipa v Playstation2 <<

>> Montiranje mod chipa v Playstation2 <<

Phrozen ::

Zdravo!

Mam en problem in sicer iscem nekoga, ki kvalitetno in zanesljivo montira oz. prodaja in montira mod cipe za Playstation2 (V7 - SCPH39004) iz okolice Maribora.
Rad bi, da se mi ta oseba javi na mail, najkasneje do bozica, kajti rad bi, da je zadeva resena (gre za darilo). :)

Mail : phrozen@email.si

(sic) ::

To ti bo vsak, ki popravlja televizije,.. zmontiral - na netu pa najdeš navodila, ki jih lahko daš serviserju. Stalo te bo cca. 5.000 SIT.

Kakšen čip pa imaš?

Phrozen ::

Nimam se cipa. To me ravno mori.. ;((
Na netu sem gledal, da edina in najboljsa opcija za ta model PS@ je cip "Matrix Messiah 2", ki stane max. 50eurov z postnino..

Lep pozdrav, Phrozen

(sic) ::

Raje daj malo več keša za Messiah, ker se tisti za 5.000 SIT radi kvarijo - ali pa ti skurijo celo mašino (mojemu kolegu se je zgodilo). Messiah je zato tako varen (se mi zdi), ker ga ne prilotaš na plato ampak se le nekam vtakne...
Pa mislim, da ti tudi regije odklene.

Phrozen ::

Hm.. ja itak bom kupil Messiah.
V bistvu mi ni problem nabavit cip in to.. hodim na elektro-racunalnisko solo pa bi znal zalotat ta cip, ce bi mel shemo, ampak vseeno raje dam komu, ki ze ima prakso na tem podrocju..

A ves morda, kje bi dobil shemo kako zalotati Messiah Matrix 2 mod chip v PS2?

Lep pozdrav, Phrozen

_Xavier_ ::

dej mi plisp ovej kje si gledu te čipe kaka stran al pa kej plis

Phrozen ::

Evo, tu mas direkten link do te strani.
Lep pozdrav, Phrozen

Phrozen ::

Tukaj je se link do sheme, katera bi naj prikazovala kako instalirati Matrix Messiah cip.
Lep pozdrav, Phrozen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Phrozen ()

_Xavier_ ::

kako pa veš da je glih ta najbolši da ni recmo un PSX2 Magic 3 bolši.

Phrozen ::

Ne vem. Jaz se na to ne spoznam tolko, lahko pa ti povem, da je pri Magic cipu manj lotanja torej je manj opcije, da kaj zajebes. Zraven tega pri Magicu rabis se BGA al pa CLIP kabl, da ga prikljucis na imput konzole. Jaz bom nabavo Messiah cip, ker je po kvaliteti in funkcijah najboljsi mod cip doslej.
Za bolj podrobne informacije in razlike med cipi pa pobrskaj malo po googlu ;)
Lep pozdrav, Phrozen

_Xavier_ ::

ja sej sm vidu že vem sam je 23 žičk za zlotat

Phrozen ::

Nova 3.5 verzija ma samo 7 zick :\
Lep pozdrav, Phrozen

Phrozen ::

Torej, kdo mi lahko pomaga?? ;(
Lep pozdrav, Phrozen

(sic) ::

Kot sem rekel - vsak, ki popravlja televizorje, videorekorderje,... ti ga zmontira - ti mu le navodila daj zraven.

Lucio ::

Na BOLHI je en tip ki to dela, prodaja mod čipe in konzole z že vgrajenimi čipi. Tam poglej pa ga kontaktiraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lucio ()

Phrozen ::

Sem ze gledal in klical, ampak tip se enostavno ne oglasi na telefon. Zato sem pricel tukaj z to temo, ker se mi zdi, da bi lahko bil kaki Playstation2 freak gor, ki to dela >:D
Lep pozdrav, Phrozen


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS2 kot [DivXvid] predvajalnik in še več (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
20950647 (17164) kiFni
»

Playstation 2 vs radeon 9600xt

Oddelek: Kaj kupiti
141501 (1154) Twoface
»

Italijani prižgali zeleno luč za modifikacijske čipe

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
142433 (2433) RookY
»

playstation2 mod chip - kopije cdjev

Oddelek: Pomoč in nasveti
51807 (1644) summ0ne
»

PS2 igre

Oddelek: Igre
141881 (1704) IceIceBaby

Več podobnih tem