» »

PS2 igre

PS2 igre

zane ::

Kaj najraje igrate na PS2?
Ker sem si konzolo kupu sele pred kratkim, igre pa so zelo drage, mi prosi svetujte, kaj naj kupim!
Ce pa mi kdo proda kako rabljeno igro, ki jo vec ne igra, bom pa se bolj vesel :D
Lahko mi posljete email: zaneo@email.si
lp zane

(sic) ::

Nisem PS2 fan vseeno pa vem kaj so favoriti. Ob teh igrah ni možnosti, da bo zgrešil in brezveze zapravil denar...

1. Metal gear Solid 2 (če imaš PCja še malo počakaj, ker pride Substance zdaj zdaj na PCja)
2. Gran Turismo 3
3. Final Fantasy X
4. ICO
5. GTA: Vice City
+
- Silent Hill 2(tud za PC)
- Tony Hawk 4
- Getaway
...

skyy779 ::

GT3 je mo absolutni favorit. Igram tudi Dead or alive2...druge pa kupim, malo igram, pa prodam.

Kleman ::

Kupi si Final Fantasy 10 to je špilki je hud. am drgač pa kukr vem se da neki čip kupt pa pol lah pirate spilas al kako je ze? Ker js nebi dal 10k za orginialn špil:D

(sic) ::

Za PS2 se da nabaviti mod čip s katerim potem lahko igraš skopirane igre. Vendar so ti čipi dragi - res da lahko dobiš že za 5.000 vendar pa je veliko riziko, da ti bo ta čip skuril tvoj PS2 - se je enmu kolegu že zgodilo... Tisti, ki pa je vreden denarja in se ga z lahkoto nalota (Messiah) pa stane cca. 40.000. Seveda ti še odklene vse regije, itd... Mislim pa, da lahko z Messiah in boot CDjem gledaš tudi DivX filme.

XsenO ::

messiah ti stane 20k sit plus vgradnja
1 + 1 = 1

Rogue Jedi X ::

Kje pa to delajo?

Tomi ::

Tako mimogrede, ti čipi so, kot smo že enkrat ugotovili, nelegalna zadeva, in se o tem pogovarjajte preko drugih kanalov.
metrodusa.blogspot.com

XsenO ::

Ja illegali so odvisno kot jih uporabljaš. Itak ni pravilo da če neki kupiš lahko tudi modificiraš kakor ti paše. Iz tega pogleda je čip čisto legalna stvar, ki ti omogoča igranje importov. Čeprav vemo da stvari niso take.
1 + 1 = 1

gigaherz ::

Dober špil je sigurno SSX Tricky, potem pa je še tu BurnOut 2: Point of impact (mal poglej po netu), ki je podoben GT3, ampak je arkaden, ter je tudi način igre, da narediš največji karambol oz. škodo.>:D
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

zane ::

Nabavu sem si GT3 in GTA Vice City :D
Zadevi sekata!! Noro!
Priporocam vsem, ki imajo radi hitrost, razbijanje ...

(sic) ::

Tomi: LOL!
Če ne veš kaj govoriš bodi raje tiho...

Čipi so legalna stvar, ki jih lahko kupiš v veliko (za PS2) specializiranih prodajalnah...

A kaj so firmwarei za DVD-ROMe, ki odstranijo regijsko zaščito tudi nelegalni?

Tomi ::

(sic): če je pa tako, zakaj se pa potem proizvajalci sploh trudijo in dajejo v produkte zaščito?
Sicer pa vprašaj enega od naših pravnikov, pa ti bo povedal, kako in kaj.
metrodusa.blogspot.com

(sic) ::

So legalni vendar temu čemu služijo ni legalno... To je ista zadeva kot KaZaA...

IceIceBaby ::

Modanje plejstejšna je legalno glih tolk kot odklepanje GSMov ali overclockanje procesorjev.

Piratske igre so pa tema o katerih na Slo-Tech raje ne pišite :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536740 (14759) msms
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237439 (23155) Sc0ut
»

Največkrat preigrane igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
727600 (5326) Engineer_SLO
»

Prve slike GTA: San Andreas (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7010133 (6392) BaRtMaN
»

Playstation 2 vs radeon 9600xt

Oddelek: Kaj kupiti
141501 (1154) Twoface

Več podobnih tem