» »

playstation2 mod chip - kopije cdjev

playstation2 mod chip - kopije cdjev

matic ::

Upam da bo tuki vredu mesto za to temo.. sej vem da to ne spada najbolj sem, ker sploh ni racnalnik.. ampak.. v Lozo pa tut lih ne..

Prosil bi ce lahko kdo kej pove o tem kako je z ps2 in kopiranimi cdji. Ze takoj na zacetku se to: kopije CDjev so misljene kot backupi orginalov! Se pravi imam vse originalne spile, da nebo kake pomote o kakem piratsvu itd!
Ali rabim res ta cip da mi bo kopija delala ali ne!? Trenutno imam vse spile samo na DVDjih, tako da se nisem probal ali dela kopija cdja ali ne. Nekdo mi je rekel da ps2 sploh ne predvaja "kopiranih cdjev" - tut muske ne - kar mi dela! Kje lahko sploh vgradim ta mod chip? In zraven je se obvezen AR2? Kaj pa ta boot disc ki obstaja tudi kao...? Naj bi to res kaj delovalo?

Hvala za vso pomoc!

jetam ::

Najbolje da se o tem pozanimaš na Konzole Slovenija. Drugače sta pa najbolj popularna dva čipa Neo 2.x in Messiah. Pri obeh pa ne gre brez swap metode.

kamilo ::

Za igranje backupov rabiš chip npr. neo 2,2 ki je najbolj popularen in tudi dela...plus actionreplay al pa gameshark...Jaz imam enga tipa ki to zela v mariboru, cena je 25000 sit komplet...Pol pa lahko igraš cd backup od ps1+ps2 in gledaš vse regije dvd filme...
Vedno pa moraš najprej naložit gameshark ali actionreplay cd pol pa daš backup cd....Če nimaš čipa v ps2 je brezveze da ga imaš..KDO pa da 15000 sit za 1 igro..Če lahko kupiš čip za 25k , pa igre od 2000 sit do 1500 sit....Verjetno si že dal za igre celo premoženje....
lp>:D

surkbren ::

Hoj!

Iščem nekoga, ki mi bo pripravljen v nov ps2 vgraditi mod čip

V-i-p ::

Prosim, da se ne bo tema razcvetela o oglasih in podobno, kaj in po čem kdo vgrajuje, v nasprotnem sledi zaklep.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

summ0ne ::

Meni je najbolj vsec Magic, ker je enostaven in podpira vse. Neo 2.2 je dalec za casom
http://d-vices.com 041-971-540


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS2 kot [DivXvid] predvajalnik in še več (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
20950640 (17157) kiFni
»

Playstation 2?

Oddelek: Konzole
453721 (3183) Johansen
»

PS2 ali Xbox"

Oddelek: Kaj kupiti
412954 (2249) ganzi
»

X-Box ali Playstation 2

Oddelek: Kaj kupiti
433087 (1820) liverpool
»

Vaše mnenje o sistemu

Oddelek: Kaj kupiti
401467 (1160) Grey

Več podobnih tem