» »

Windows Scandisk sesul datotečni sistem

Windows Scandisk sesul datotečni sistem

IztokG ::

Na zunanje USB trdem disku sem pognal Scandisk (vgrajen Windows 7 pregled diska) in po izvedenem pregledu mi ne prepozna več datotečnega sistema trdega diska oziroma mi takoj ko kliknem na disk ponudi formatiranje, čes da je trdi disk treba najprej formatirati.

Disk je drugače velikosti 1.5 TB, od tega je bilo prostega samo 50GB, ostalo so podatki.
Vem da se da dobiti podatke nazaj z programi za recovery, a to bi trajalo par dni (pognal O&O System recovery), me pa zanima če je mogočne kako drugače na hitro dobiti datotečni sistem oziroma tabelo nazaj (recimo nekaj kar bi v pol ure ponovno zgradilo strukturo direktorijev oz. samo diskovno polje in ne bi bilo potrebno potem narediti recovery na drugi disk, ker nimam nobenega dodatnega tredega diska.

A je to možno, prosim za čimprejšno pomoč, ker rabim nujno par podatkov iz tega trdega diska vsak dan.

LP!

RejZoR ::

Pomoje bi bilo dost samo če bi s programi za urejanje particij samo nanovo določil datotečni sistem. Ker kot kaže ti je povozil MFT in OS sploh ne ve kaj ima pred sabo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

zee ::

Seagatov zunanji disk morda? Ce da in je se vedno v garanciji, jo uveljavi.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dostop do podatkov trdega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
162592 (2078) Zoromer
»

Trdi disk - formatiranje

Oddelek: Pomoč in nasveti
91032 (788) solatko
»

Čitalec diskov St-Lab U-390!

Oddelek: Strojna oprema
162416 (1758) Spajky
»

Reševanje podatkov iz diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
111881 (1546) Kamran
»

Prenosni trdi diski z nameščenimi trojanci

Oddelek: Novice / Zasebnost
334010 (4010) poweroff

Več podobnih tem